ceco_accord 7445 #3321 Отговорено 14 Май При нас кефът идва по-рано. 1 Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
ceco_accord 7445 #3322 Отговорено 16 Май Лявата, или дясната вземаш? Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
mukot 37 #3323 Отговорено 16 Май 1 hour ago, ceco_accord said: Лявата, или дясната вземаш? Старите ще вземат дясната за да се чустват пак млади. А младите, разбира се лявата защото са си млади. Ако няма ограничения в бюджета разбира се. 1 Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
ceco_accord 7445 #3324 Отговорено 18 Май Е, те такова бих карал с кеф! Нещо като ниско SUV... ... а най-добре Tourer UP. Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
jt26 80 #3325 Отговорено 19 Май Нещо като нищо, сиреч бе ен ве хикс 3. С голям мерак го вземаш и се чудиш как да го продадеш ... 1 Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
ceco_accord 7445 #3326 Отговорено 19 Май По-скоро Аутбек, не че и там не е так. Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
ceco_accord 7445 #3327 Отговорено 20 Май (Редактирано) След година и нещо битки с ВиК-то, кмета и общинарите, и след над месец бейрудски пейзаж пред блока, най-сетне имам нов асфалт, а под него нови тръби. Каква "малка стъпка за човека и огромен скок за човечеството" от квартала! Не всичко е идеално, щот тук масторите викат - Е, оно я го видох че не е добре, ама я толко си мОам. Поне нема да е кално и мога да си мия Легена преди да го прибера в гаража. Още утре слагам летните гуми и го извеждам на разходка уикенда. Редактирано 20 Май от ceco_accord 1 Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
ceco_accord 7445 #3328 Отговорено 22 Май Ако не беше нефтената мафия, още преди 87 години да сме били "100 години напред". Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
mukot 37 #3329 Отговорено 23 Май ИИ задобрява. Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
ceco_accord 7445 #3330 Отговорено 24 Май (Редактирано) Оо, какви Хонди успяват да пръкнат като качество на визията чрез него някои "създатели на цифрово съдържание" - ум да ти зайде! https://www.facebook.com/share/v/18d4r5syRG/ Редактирано 24 Май от ceco_accord Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
Plamen-CRV 786 #3331 Отговорено 31 Май Добре се е получила. Браво AI Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
ceco_accord 7445 #3332 Отговорено 1 Юни АИ го докарва като качество на изображението, но идеята все още е приоритет на естественият интелект. Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
ceco_accord 7445 #3333 Отговорено 7 Юни Група ФИА-товци, гледат разрушеният асфалт на прясната кръпка от трасето в Монако след Ф3, Ф2 и Ф1, когато на този завой 2 болида в различни обиколки се удариха в мантинелата. Нямат си опит с кръпките в кралството, но явно и пари не им се дават за свястно покритие за 1 уикенд в годината. Пилотите смятат че не е от ронливият асфалт, но и те на макадам никога не са карали. Вместо при нас да стане като в Европата ... Или иначе казано: "С какъвто се събереш, такъв ставаш". Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
ceco_accord 7445 #3334 Отговорено 7 Юни Не знам за БангаРанга, но там хит е химнът на България. Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове