Jump to content
inspektora

Въпрос за демпферна шайба за CR-V 3 GEN дизел

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Такаааа, вчера личният ми (авто)лекар турИ слушалката и казА, на чист български - паразитна ролка на пистовия ремък.

 

Между другото, веднага след първият ми пост (#37) палнАх Акорда да си свърша една работа. Карам си, ролката си ромоли и хоп - светнА ламбата за алтернатора. След няколко секунди изгасна. В следващият си пост попитах за разликите, защото знам, че докторът има на склад цял N22 от Сивик 8.

Вчера нямах време да оставя колата в бокса и си я карах, ама станА дискотека - ламбата на алтернатора взе да свети и гасне през 10сек. 

 

Тааа днес докторът направил двойна трансплантация - ролка и алтернатор от донора в склада. Аз бях на работа, съпругата ми карА пациента при него.

Колко е успешна ще видя тия дни, че съм на работа и нямам време. Съпругата ми вика, че цветомузиката и ромоленето са изчезнали.

 

Както казват местните - so far so good. :)

 

Редактирано от Krasi-mir
  • Харесвам 1
  • Нагоре 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тази ролка беше първото, което смених (по-точно само лагера в нея), но проблема не се реши. Дано при теб не е така.

Редактирано от inspektora

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 24.06.2022 г. at 23:33, Bizzito написа:

И на тях се обаждах, първо ми обясниха, че цената не е актуална и че нямат в наличност с поръчка за 10 дни ще дойде ако има, но след това се обадиха и казаха че вече не се произвеждат за сервизната акция. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче още си стои :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес направих поредната (надявам се и последна) стъпка към решаване на проблема, като смених ролката на алтернатора. Трудна и скъпа операция, която отнема около половин ден на опитен майстор. Времето ще покаже дали този път съм уцелил, но междувременно намерих един клип, със същия шум като моя, като авторът казва, че се е оправил след смяна на тази ролка:

 

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...