Jump to content
HistamineSHOT

Ръжда на задна вежда

Recommended Posts

Здравейте, 

от зимата имам колата и веднъж щом забелязах едно балонче на задна дясна вежда за 2-3 месеца вече стабилно си избива ръжда отдолу и е ясно, че трябва да се взимат мерки.

Майстора, на който закарах колата да я види и даде оферта изобщо не беше обнадежден, че ремонта ще е с траен резултат и 3 пъти ми повтори, че гаранция няма.

Въпроса ми е ако някой може да препоръча добър тенекеджия за работата в град Пловдив ще съм много благодарен. Ако не - ще пробвам веднъж с този човек пък времето ще покаже, защото тази ръжда по-добре няма да стане, а други тенекеджии не познавам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да! Спирал си до някой Опел и е прихванала!
Както се казва:"Ръжда, жена, корем и кофраж тръгнат ли-няма спиране!"

Рязане и имплантиране на нови вежди е начина. Аз минах от там, но бормата с ръждата е непосилна.

Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ти е двузначно включването 😀...

Получил си рецидив или?

Някой има ли положителни резултати от подобно кърпене?

Поне да издържи година-две, бих го възприел ползотворно в такъв случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам проблема и ще ходя скоро да го правя. Майсторите, които питах казах, че се реже и се слага ново парче. Но след време пак избива. Колкото и да се обработва против ръжда - самата заварка отвътре навън започвала да ръждясва. Казват - година, две в по - добър случай 3 и си тръгва отново. Това ми го казаха от няколко места. Един от майсторите ми е приятел и той каза същото. Бях, чел във форума в тема, май пак за същото ставаше въпрос - същата процедура 5 г. без да мръдне. Знае ли човек 😁 Даже питах за смяна на целия детайл с такъв без ръжда но ми казаха по добре да не се захващам. Има тема за ръждата на веждите на 7 ма серия. Не се сещам заглавието - поразрови се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го правил 2019-та. Виж в раздел "Моят Акорд" темата ми "Радост и тъга" стр. 3. Докато колата бе моя не бе излязла отново, но от 1 година вече не е при мен. Трябва да питам новия и стопанин как е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах го - снимката е от тази сутрин.

received_2997949030449338.jpeg

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма невъзможни работи с тия ламарини. Сега, едно е да влизат катерици през дупките в ламарината а съвсем друго да са вежди, прагче и тн.. Те бояджиите са големи философи, това не може, онова не става. Еми като не може, защо го правиш тогава? В делчното минало бях попаднал на един образ та ми викаше "Остави я ама то няма да е трайно". Е като няма, защо да ти я оставям или да идвам всяка година да зареждам картата за банката освен? Как в чужбина може особено като възстановяват абсолютни гробници до състояние близко до ново? Всичко става с правилните майстори, материали и най-вече желание. @ceco_accord, това няма да мръдне според мен още 10 години както са ти го направили.

  • Харесвам 2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича ми е френд и състудент. Работи това от миналия век - все е понаучил туй - онуй. :)

Последния път като бях при него беше разкостил една MB G - wagen. Викам му "Абе, от това швейцарско сирене ще стане ли нещо", а той "Да, въпрос на време и пари е".

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...