Jump to content
antone

Тампони

Recommended Posts

Имам едно лайшко питане от човек,който много не е в час с автомонтьорството. Откакто съм закупил колата преди около 3 години в предницата се чува едно потропване,което се появява основно при движение по неравен,нагърбен най-често асфалт.Днес реших да поогледам отдолу какво е положението и открих силно напуканите и деформирани тампони ,които съм показал по-долу на снимките.

Питането ми възможно ли е това тропане да е от тези тампони,защото всичко останало изглежда наред?IMG_20210713_190952.thumb.jpg.d1d2b220987da42bb913c98848aba992.jpg

IMG_20210713_190952.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей, имам такова тропане и много се надявах да е от тези там пони, биалети или от стабилизира щата щанга, но уви, след смяна на всичко тропането остана. Не е и от  рейката. Тропа десния амортисьор, гледаха го разбирачи и бил наред, но тропа гадно, но ги има само оригинални в Хонда и цената им е нехуманна, затова засега се правя, че не го чувам. При мен е така, а чувам, че и други се оплакват, явно такова им е качеството. Да го имаш впредвид. От тези тампони не може да ти тропа. 

 

 

 

 

Редактирано от edimo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези тампони ще изкарат още 24 години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амортисьорите за оригинални не са чак толкова скъпи, аз сменях и цената им е 250лв за брой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А смени ли тампониге на стабилизиращата щанга ? Ама с оригинални ….2 броя са по 10 тина лева…

Големите тампони на носачите не тропат :)

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, при мен щяха да паднат гумите от скъсани тампони,и по точно тампоните на амуртесьорите, горе в ботуша.  След смяната им колата стана стабилна и спря да хлора.. Смяната седна около 200 лв. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...