Jump to content

Recommended Posts

Guest tazzz

Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:- При коя отивате?- А вие коя ще ми препоръчате? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stinger

Незнайно как, един Цигулар се загубил в пустинята. Лутайки се, го срещнал гладен лъв с намерението да го изяде.Разбрал накъде отиват нещата, нашия човек извадил цигулката и засвирил за последно... умопомрачаващо соло. Лъвът се спрял, станало му интересно и седнал да слуша. След малко се задал втори лъв... и той гладен. Като чул как свири "обяда" седнал и той да слуша. Накрая се задал и трети Лъв. Тогава първият Лъв се обърнал към вторият и му казал:- Гледай сега как Пешо глухия ще го изяде !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитали 3-годишно българче:- Какво искаш да станеш като пораснеш?Детето отговорило:- Чужденец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕЩА,КОИТО Е АБСОЛЮТНО НЕВЪЗМОЖНО ДА КАЖЕШ,АКО СИ МНОГО ПИЯН:

1.Няма да стане,женен съм...

2.Не,не,стига ми толкова,не ми сипвай!

3.Сори,ама не си мой тип...

4.Предлагам да не се бием,а да поговорим...

5.Абсурд е да пикая до дървото.Няма ли тоалетна някъде тука?

6.Ще тръгвам,че сутринта съм на работа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катаджия спира кола управлявана от дама:- Госпожо, вие нарушихте правилата! Платете си глобата!Дамата нацупила уста и казала:- Нима можете да приемете пари от една дама?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква баба за пръв път трябва да напише чек. Стои в банката и се чуди какво да прави. Чиновникът й казва:- Само се подпиши отдолу.- Как да се подпиша?- Ами както се подписваш като пишеш писма примерно.Бабата усърдно изписва:"Целувам ви всички. Баба"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наръчник на метъла :)1. Не бъди обратен.2. Бъди "яК".3. Всички метълисти, kоито не са "яки", са обратни.4. Бъди мрачен.5. Бъди зловещ.6. Ако можеш, бъди едновременно мрачен и зловещ.7. Чупи разни неща, докато си мрачен и зловещ.8. Когато си на концерт, не се забавлявай. Стой мрачно със скръстени ръце.9. Прави всичко, описано по-горе, като същевременно отричаш организираната религия във всичките й форми.10. Никога не казвай, че ти харесва само "якия период" на Корозия, ако те питат дали харесваш Корозия. Вокалистът на Корозия се казва Ганьо Куршумов.11. Не си играй с плюшени неща, освен ако под "играя" не се разбира "изгарям на клада".12. Никога, никога, при никакви обстоятелства не произнасяй изречението "Ъшър е върха, човече!"13. Не бъди Димо от П.И.Ф.14. Когато майка ти те накара да изхвърлиш боклука, отвърни с мрачно достойнство, че истинските метълисти никога не изхвърлят боклука.15.Ако това не подейства, бягай.16. Разврати някоя девственица.17. Развращавай всичко, което не е от мъжки пол.18. Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!"19. Обръщай всички кръстове, които докопаш.20. Издавай култово, ъндърграунд, мрачно и зловещо фенско списание. Публикувай само интервюта с групи, за които никой не е чувал, включително и най-яките блекметълисти.21. Никога, никога, никога не подхождай към нещо без предразсъдъци.22. НиКкога не записвай песни, по-къси от 15 минути и с по-малко от 15 прилагателни в заглавието.23. Боядисвай лицето си в бяло.24. Броди в гората.25. Обличай се като трол.26. Използвай големи ноличества бодлива тел.27. Не бъди Стенли (или, припомням, Димо от П.И.Ф.).28.Не разказвай вицове, на които се смее само майка ти.29. Изобщо не разказвай вицове.30.Сат-анален секс. Хъхъхъхъх-ь.31. Хъхъхъхъхъхъхъ.32. Когато не си сигурен какво да правиш, гледай намръщено В краката си.33.Не си купувай албуми, от които не те боли главата. Ако може да се слуша без главоболие, значи не е як блекметъл.34.Ако не-блекметълист те попита какво представлява якият блекметъл, отговори нещо като "Якият блекметъл е есенцията на чистото зло в човека", така че да си остане в неведение.35. Накарай някой от групата ти да се самоубие и после започни да твърдиш, че е умрял, защото "мейнстриймът е заразил истинската сцена".36. Събери се с членовете на старата си група и издай албум с комерсиална цел.37.След като никой не си купи албума, започни да твърдиш, че това е било нарочно и "яко".38. Направи си страничен проект. Увери се, че всички в групата ти имат собствени странични проекти.39. Използвай членовете на собствената си група В страничния си проект като "гостуващи изпълнители".40. Записвай всичко в едно и също студио, със същите инструменти и продуцент.41. Обложката на албума ти може да съдържа най-много три цвята. (Позволени цветове: сиво, черно и бяло.) 42.Ако това е възможно, избери заглавието на албума си по такъв начин, че да съдържа три думи, които нямат абсолютно никаква връзка помежду си. Поучи се от великите Диму Боргир {Enthrone Darkness Triumphant, Spritual Black Dimensions, Puritanical Euphoric Misanthropia).43. Защо в заглавието на албума ти още няма думата "Северен"? Заеми си веднага! Аматйор...44. Познаването на правописа не е нито мрачно, нито зловещо.45. Обяви публично, че групата ти няма религиозна ориентация, а после използвай думата "сатана" повече от 400 пъти в албума си, като внимаваш самият той да не е над 30 минути.46.Ако пееш на концерт, винаги изръмжавай имената на песните, така че никой да не разбере за коя става въпрос. Така няма да забележат, че пееш едно парче, а групата ти свири друго.47.3а да направиш записите на групата си по-неразбираеми и следователно по-култови, избери вокалист, който има съвсем повърхностни познания по езика, на който пее. (Позволени езици: норвежки, латински, оркски) 48. Настоявай, че музиката никога не трябва да се развива и трябва да звучи така, както преди десет лайняни години.49. Никога не казвай "лайняни".50. "Хайл" е единственият възможен поздрав между яките блекметълисти.51.Ако срещнеш някой особено як блекметълист, пробвай с "Адски Хайл!"52. На обложката задължително трябва да присъства нечетлив готически шрифт, обърнат кръст и/или пентаграм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една блондинка си върви по пътя и вижда обелка от банан и си мисли:-Няма начин, ще се пада

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Защо жените в секс-тоалет - лак, кожа и гума така силно възбуждат мъжете?- Защото им миришат на нов автомобил .... :bye: Що е финансово-сексуална криза?- Отваряш си портфейла, а там - кур... Какво представлява противотанковата пехота на китайците?- 10 000 китаеца с гаечни ключове.... Какво е това щастие?- Съчетание между крепко здраве и слаба памет! Детски глас:- Ало, аварийната служба ли е? Тука в нашия блок асансьорът заседна, с един чичко и една лелка вътре. Ако се съди по стоновете, лелята е тежко ранена. Какво значи истинска невинност?- Това е младо момиче, което работи във фабрика за презервативи, но си мисли, че това са спални чували за хлебарки... Откъде идва трибуквеното название на мъжкия полов орган?- От "Къс Устойчив Работник"! Какво е семеен мъж? - магаре вързано за слива!и едно научно съобщение :Миналия месец Националния научен институт съобщи за резултатите на анализ, който разкрива, че в бирата има женски хормони. Мъжете трябва добре да помислят върху консумацията на бирата. Теорията е, че бирата съдържа женски хормони (хмела съдържа фитоестроген), и че ако мъжете пият повече бира, започват да се държат като жени.За да проверят теорията е направен опит: 100 мъже изпили по 8 халби бира за 1 час.След това е наблюдавано и при 100-те индивида следното:* Спорят за нищо* Отказват да се извинят, когато очевидно са сгрешили* Натрупали са килограми* Говорели прекалено много безсмислени неща* Станали извънредно емоционални* Не могли да шофират* Спрели да мислят рационално* Трябвало да седнат когато уринирали

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влиза в железария един борец и казва:- Брато, дай един хляб бе!- Ама господине, тука хляб не се продава... - отвърнал продавача смаян.Борчето повторило още един-два пъти, но отговорът на желязаря бил категоричен. Ядосала се мутрата и сменила физиономията на продавача.На дргия ден влиза пак и пак иска хляб. Железаря отново му казва, че в железарията хляб не се продава, а нашия човек недоволен от резултата отново го смазва от бой.На следващия ден продавача се подготвил, за да не яде бой и с влизането на бореца казал:- О-о-о-о! Господине ето Ви и вас! Ето един хляб топъл и пресен.А бoрчето отговорило:- Аз хляб купих от аптеката, ти дай едно кисело мляко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От СС набират кадри. Започват да привикват кандидатите 1 по 1. Влиза първия и му нареждат:- Кажете 1 двуцифрено число!- 83.- А защо 83, а не 38?- Ако фюрерът каже, ще бъде 38!Комисията си мисли: Ще го използваме този. Изпънителен е.Влиза втория кандидат и на него му нареждат:- Кажете 1 двуцифрено число!- 29.- А защо 29, а не 92?А той със каменно сериозно изражение мълчи и не помръдва.Комисията си мисли: Ще го използваме този. Безкомпромисен е.Влиза третия кандидат и на него му нареждат:- Кажете 1 двуцифрено число!- 44.- А защо 44, а не... Щирлиц, пак ли ти беееее?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stinger

Дом за хора с увреждания. Слепият Мишо ходи из градината и бере домати. Хваща доматите, къса и слага в кошницата, хваща, къса, слага в кошницата. По-едно време усеща, че е хванал нечии тестиси и пита:- Кой си ти?Мълчание. Слепият Мишо стиска силно и пак пита:- Кой си ти?Пак мълчание. Стиска още по-силно и още веднъж пита:- Кой си ти?Чува се стон:- Пе-шооо!Слепият Мишо пита:- Кой Пешо?Тишина. Стиска и пак пита:- Кой Пешо?Отново тишина. Слепият Мишо стиска с всичка сила и отново пита:- Кой Пешо?В отговор се чува нов стон:- Немият Пешооо:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

На няколко студента много им се приискало момиче. Вървели си те по улицата и видели срещу тях да върви страхотна мадама. Когато се срещнали, я попитали:- Искаш ли да играем на гатанки? Ако не отговориш, ще ти се изредим всички! А ако познаеш, решаваш ти какво да правим.- Добре. Става!Тръгнали те към общежитието, и влезли в стаята на единия от младежите :- Какво е това: мъничко червеничко, с черни точки?- Слон!- Не позна! - и й се изредили всички.- Какво е това: мъничко червеничко, с черни точки?- Слон!- Пак не позна! - и пак минали всички.Минал ден, минал втори, от стаята никой не излизал. Съседите се усъмнили, залепили ухо на вратата и чули :- Моля те, кажи калинка!- СЛООООООООООН !! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Автомобилно изложение. Инженер обяснява на клиенти достойнствата на нов спортен модел автомобил:- Невероятен дизайн! Набира 100 км/ч само за 4 секунди, развива до 300 км/ч, като разхода на гориво е само 8 на 100!Клиент пита:- А какво ще стане, ако при скорост 300 км/ч натисна рязко спирачката?- Тогава от таблото излиза една чистачка, която внимателно Ви избърсва от предното стъкло...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибира се един пич в къщи,жена му го посреща,влиза в хола и гледа един гол мъж напръскан с брашно :( !-Кво е тва ма - пита жена си.-Ами новите модерни статуи,всички си ги купуват.Седнал човека пил една ракия,хапнал,ама жена му се го дърпа.-Аиде да си лягаме,айде де.-Ти си лягай,аз ще пия още една ракия.Отишла си жената в спалнята,а нащо момче казал на статуята.-Седни колега да пием по ракия,аз в Петрови 3часа така стоях и оня една ракия не почерпи. :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Съдийка споделя със съпруга си: - Напускам съдийството и започвам адвокатура! - Защо ма Миме! - Падна ми се най гадното дело. Заловен е КАТаджия с 200 лева подкуп, взет от неправоспособен,пиян циганин,с крадена Жигула, който се е блъснал в турски тираджия с купена книжка, след което в тях се е нанизал 1 камион с контрабандна стока, собственост на митничар. - И какво от това? - Митничаря е племенник на министъра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lord_of_the_road

В концентрационния лагер. Малкия Леви не бил виждал баща си от няколко дни и решил да попита да не би да му се е случило нещо. Потърсил оберщурмфюрер Мюлер, който си лежал в горещата вана:- Хер Мюлер, как е татко? - попитало през сълзи момчето.Оберщурмфюрер Мюлер извадил от под водата ръката си, в която държал сапун и отвърнал:-Кофти се пени, момчето ми, кофти се пени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, летящ на въздушен балон, установил, че се е загубил. Той се спуснал по-ниско и забелязал на земята човек. Спуснал се още и се обърнал към него:- Простете, можете ли да ми помогнете? Аз се разбрах с един приятел да се срещнем още преди час, но не знам къде се намирам сега.- Вие се намирате на въздушен балон на 3 метра от повърхността, между 40 и 42 градуса северна ширина и между 59 и 60 градуса западна дължина.- Вие сигурно сте програмист?- Да, как се досетихте?- Вие ми дадохте абсолютно точен отговор, но аз нямам никаква представа какво да правя с тази информация и все още съм се загубил. Откровено казано, вие с нищо не ми помогнахте.- А вие навярно сте мениджър?- Да, и как се досетихте?- Ами не знаете къде се намирате и накъде отивате. Издигнали сте се дотук благодарение на въздух под налягане. Дали сте обещание, което нямате представа как да изпълните, и очаквате хората, стоящи по-ниско от вас, да решат вашите проблеми. И накрая, намирате се в същото положение, в което бяхте преди да ме срещнете, но неизвестно защо, за него се оказах виновен аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо магарето реве Иииии,Аааааа

Щото като Господ раздавал органите магарето отишло последно.

Накичило се и отишло до реката да се види,навело се и изплашено от големите си уши ревнало:

-Ииииииииииииии!

Ама после си погледнало между краката и казало доволно:

-Аааааааааааааааааа!

 

 

следователно от постулати 1 и 2 можем да заключим, че мъж + жена = 2 магарета,

които живеят щастливо заедно;)

Дали не искаме да сме магарета а? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Циганин и циганка чакат на касата в метрото. Циганинът пита касиерката:- Кака, цветята таксуват ли се отделно?- Цветя не се таксуват - отговаря тя.Циганинът се обръща към циганката:- Ружо, качвай се, за тебе пари не искат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една мадама с голям задник и малки цици отива за 20път при доктора.-Докторе,кво да правя с циците си за да пораснат?-Ами сутрин рано ги търкай с тоалетна хартия и ще пораснат-троснал се доктора,че му било писнало!-Ама, докторе верно ли,ще има ли ефект?-Ми като ти гледам задника бая ефект ще има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стои си на гарата мъж и си подхвирля топка за тенис, срещу него стои момченце и го зяпа.По едно време минава много наточена мацка и мъжът си изпуска топката, но не забелязва.Момченцето му казва: Чичко изпусна си топката! , в този момент той си бръква в носа и муотговаря : Е, нищо. Ще си направя нова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докторе, членът ми започна да почернява... Докторът прегледал болния и го попитал какво работи. - Ами шеф на фирма съм. - Ясно. Тогава кажете на секретарката си да не използва индиго вместо тоалетна хартия.Въпрос:Каква е разликата, между притеснението и паниката, при жените? Отг. : 28 дена ! Една блондинка заминала на гурбет в чужбина, но след известно време и станало мъчно за майка и, но нямала пари за да и се обади. Решила да иде в пощата и да помоли който е там на работа да и разреши да се обади. Там работел много млад ерген. Тя го помолила и той и казал че ще може само ако иде с него в другата стая. Там той си свалил гащите и и казал "Давай! "Тогава блондинката започнала да вика:- Ало, ало, ало, мамо, чуваш ли ме добре? ... Блондинка се обажда в радио Ереван: - Как най-бързо мога да стана секретарка на голям шеф? Радио Ереван отговаря: - На сексуални въпроси не отговаряме!В цирка. Излиза един на арената заеднос голям африкански лъв, отваря му устата, вади си хуя и му го пъха в устата. Лъвът затваря устата си и нещеда пусне хуя. Дресьорът вади един чук - тряс лъва по главата, той си отваря устата и всичко е наред. Публиката ръкопляска в див възторг, той се покланя и казва:- Ако някой желае от публиката да повтори номера, циркът дава награда 10000 лева.От задните редове слеза една блондинка и казва:- Аз мога, само не искам да ме удряш счука по главата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алкохолик доверява на приятеля си:- Не обичам да се напивам в присъствието на жена си.Неприятно ми е да виждам как стават две...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MilenaZ

Една фея казала на двама съпрузи:

"Вие бяхте прекрасна двойка в продължение на 25 години и аз искам да изпълня по едно желание на всеки от вас.".

Жената казала:

"Аз искам да попътешествам по света с любимия си мъж."

Махнала феята с пръчицата и в ръката на жената се появили билети.

Но неочаквано 50-годишният мъж казал:

"Разбира се, това е много романтично, но такава възможност имам веднъж в живота. Съжалявам, скъпа моя, но аз искам жена по-млада от мен с 30 години."

Махнала феята с вълшебната си пръчица и... превърнала мъжа в 80-годишен старец.

 

Извод: мъжете може и да са гадове, но феите са жени. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да правят секс с Анджелина Джоли могат само Брад Пит и нощната охрана в музея на мадам Тюсо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Отива един на една опашка и пита:- Извинете, кой е последен?Хората се обърнали и му казали:- Ти!!- Вчера се целувах с Петя!- Браво! А разправяше, че не пиеш...- Моя татко така се беше напил на рождения си ден, че когато донесоха тортата, започна да духа незапалените свещи..- Е, за това не е задължително да е много пиян.- Чакай, аз ти разправям, че така се беше напил..Духна и свещите се запалиха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една жена блъска колата и някъв човек спира и вика: Няма кво повече да правиш тука събирай чарковете от земята, бутай в багажника и към сервизаЖената напъхала фаровете бронята и тръгнала към сервизаМайстора вади бронята погледнал я и вика: Тая броня е на "Г" няма да стане трябва новаИзвадил фаровете погледнал ги и казал: Пфф тия фарове са заминали от сякъде нови ще взимамеВади решетка и казва: Тая решетка не от твойта кола, тя е от канализацията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масларова казала в парламента:-Ще пратим пенсионерите на море с бюджетния излишък,те ще хванат пневмония октомври и ноември,5000 ще умрат,техните пенсии ще дадем на нови 5000,които пак ще се разболеяти "така до края на света"!

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж се прибира понеделник вечер от работа. Жена му веднага търчи, отваря врата и го посреща с целувка, масата сложена, салатка, ракийка... Мъжът гледа и недоумява. Пита сина си:- Абе какво става тук?!- Ми тате както винаги вчера ти се прибра пиян като куче, удари два шамара на мама и заспа в коридора. Ние с нея те пренесохме до леглото. Когато обаче тя тръгна да ти сваля панталоните ти веднага изкрещя - "Назад, курво, женен съм!

Редактирано от stinger
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На един полицай му се родил син и той радостен влиза при началника си. - Шефе, син ми се роди:lol: шефа бърка в шкафчето и вади ключове на автомобил. Ама полицая продължава - Ама шефе ти не разбираш ли? Момче ми се роди:( шефа пак бърка в шкафчето и вади ключове на апартамент. Полицая вече в истерия: - ама шефе! Първа рожба ми е това... шефа се замисля, вади ограничителен знак 50 км/ч и му казва: - ето ти, ама САМО за 1 ден!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блондинка се вози в трамвая. Ватманът съобщава:- Следваща спирка 8 Март.Блондинката чука на вратата:- А, такова, по-рано не може ли да се слиза…

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мравката и слона отишли на басейн. Слонът веднага се топнал във водата, а мравката се разтършувала из багажа си...- Слоне, излез от водата! - провикнала се мравката- Ама що?- Излез бе!- Що ма, мравке?- Бе излез бе! - настоявала мравката.Слонът се показал над водата. Мравката го огледала и му казала:- Хубаво, можеш да си влезеш пак. Не си ми обул банския. :) :) :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един баща завел синченцето си на психолог. Психолога почва да го преценява: - Колко очи има кучето? - Две. - Колко уши има кучето? - Две. - А колко лапи има кучето? Хлапето се обръща изумено към баща си: - Абе, тате, тоя идиот наистина ли не е виждал куче:thumbs1:?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една черна планета , на един черен континент , в една черна държава , на една черна планина стои един черен човек и вика на един още по-черен човек - Абе Бай Иване стига си ги горил тия гуми , че гледай какво станахме :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събужда се лорд Джон през зимата, протяга се на терасата и вижда надпис с урина долу на снега: "Лорд Джон е педал". Извиква камериера и му възлага разследването. След един час камериерът докладва:- Лорд Джон, урината е на коняра, а почеркът на жена ви._______________________Прибира се вкъщи мъж, чиято дъщеря отдавна е прехвърлила възрастта за женене. Кво да види. Тя седи в хола, а на масата един изкуствен хуй, голям, дебел вибратор.- Татко, няма никаква надежда вече и затова си купих това нещо от сексшопа.На другия ден дъщерята се прибира вкъщи и заварва таткото да пие ракия в кухнята, а на масата е сложен хуя.- Кво правиш тате?- Кво правя, пия си ракията със зетя..._______________________Жена се прибира след работа, но позакъсняла малко и вече се стъмнило. Влиза в сумрака на подлеза, стига до средата и вижда едър мъж с разперени встрани ръце върви точно срещу нея. Жената си помислила:-То се е видяло, че тоя ще ме изнасили,но е по-добре да му се отдам, че поне да не ме бие.Засилила се жената срещу него, и мятайки се в обятията му, понечила да каже нещо, но в същия момент се чул страхотен трясък.Тогава мъжът викнал ядосан:- Ууууу да еба тъпите курвииии!Вече трета вечер не мога да си занеса прозореца до вкъщи! _______________________Мъж се приближава до жена на улицата и й прошепва на ухо:-Лижа страхотно и съм дискретен! А тя му отговаря:-Тогава, се оближи отзад и не казвай на никой!________________________

Редактирано от meche_s_tesla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо младите момичета предпочитат стари гинеколози?Защото им треперят ръцете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мангал отива за 10-ти път при доктора и вика:-Докторе,Айшето не ще да го лапа бее!-Нали ти казах Хасане,намажи го с шоколад-измайтапил се доктора.Минали 3 месеца доктора среща Хасан.-Кво стана Хасане,Айшето лапа ли го,не си се обаждал отдавна.-Мани докторе, не може да се вреди Айшето от децата! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е приликата между здравото куче и късогледия гинеколог.....?Мокрият нос....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...