Jump to content
hondю

Колко сме от Габрово...

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Днес май е ден на темите за регионални преброявания на феновете.Затова колеги от Габрово и региона да вземем да се преброим и ние и да си организираме регионална среща. Тук от край време се знае че се карат много Хонди и ще бъде срамно ако не можем да се съберем и да се организираме.А и наближава националната среща, така че можем да отидем организирано.Хайде Вие сте на ред !

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 15 дни в годината прекарвам в родния си град - Севлиево, така че почти ме брой за градски :blink: Иначе историята показва, че национални не пропускам! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии брой ме и мен :) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте градски! !!!Аз за съжаление само 1-2 пъти в месеца съм в града, но пък така забелязвам по-добре увеличението на бройката Хонди, а в последната година е доста осезаемо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм тука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Хм,ако желаете и незнаете пътя до Жребчево мога да ви водя,пътя ми минава през Габрово :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,ако желаете и незнаете пътя до Жребчево мога да ви водя,пътя ми минава през Габрово :afro:

Знаем го, но ще е по-хубаво повече Хонди да се водим.Напиши кога и в колко часа ще минеш през Габрово и ние ще гледаме да се влкючим.Може и синия буркан да сложиш - нали ли Policman все пак :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз него знам пътя :lol: Другата седмица влизам в бокса и незнам като излезе хондичката колко, ще съм на червено финасово :lol: Може би ако успея да дойда ще е само през деня :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Никой не се обажда от Търново, не че няма Хонди ама ... както и да е - дайте някакъв час долу-горе кога ще потегляте за към Жребчево да се съберем в Габрово и от там да поемаме, а ако има хора от Русе да се обаждат, че те пък минават през Търново. Гледам, че от Плевен също пътя им е през там така, че организираите се дайте дата и час предполагам, че ще е на 08.06. и ще е някъде следобяд. Не ми търси, кой точно за кои дати ще идва така че давайте предложения :)

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен, ама кажете кога ще тръгвате, че да се водим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

koфти работа-влизам в бокса за смяна на прагове,вежди и цялостно пребоядисване.няма да мога да изляза до 8 че чудо да стане :):D:plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,време е да се разбираме нещо,ако искате да правим колона от Габрово към Жребчево :) Значи става на въпрос за петък 8-ми,предлагам около 14ч. някъде из Габрово,но да бъде удобно за всички :) Давайте предложения,ако има желаещи естествено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,време е да се разбираме нещо,ако искате да правим колона от Габрово към Жребчево :blink: Значи става на въпрос за петък 8-ми,предлагам около 14ч. някъде из Габрово,но да бъде удобно за всички :lol: Давайте предложения,ако има желаещи естествено :unsure:

Колега наистина е време за конкретни предложения.Май се оказа че не знам точно къде е Белия дом и затова ще разчитаме на теб за водач.Нека севлиевци,търновци, русенци и плевенчани които мислят да пътуват в петък да идват с нас и да стане яка колона от Хонди.Значи на мен ми е по-удобно около 18 ч. защото съм на работа, но ще се съобразя с преобладаващите предложения.Нека да се съберем на паркинга пред Дома на хумора, защото е по-голям, удобен от всички направления и ако сме повече коли ще можем да се съберем преди да потеглим.Хайде пичове давайте предложения за час на тръгване, за да решим. Няма много време !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е по-добре както съм дал предложение да тръгнем около 14-14,30ч от Габрово,защото през Шипка ще е ужасно предполагам,все пак е петък :cool: Колеги давайте предложения и да се уточняваме,ако има желаещи :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мен е по-добре както съм дал предложение да тръгнем около 14-14,30ч от Габрово,защото през Шипка ще е ужасно предполагам,все пак е петък :cool: Колеги давайте предложения и да се уточняваме,ако има желаещи :cool:

OK няма проблем ще духна от работа - и аз съм на линия за 14:00 ч.Мястото което съм посочил устройва ли ви или да се събираме другаде ? Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам къде е този дом,но ще го намеря няма проблем :cool: Ако някой има нещо друго в предвид да казва :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стана?Уж много мераклии :huh: пък на края?!Май само си ланкаме и си чешем езиците тук във форума :hondarulez::dry: Както и да е,все още има време за желаещи.Набираме желаещи за петък 14ч. Габрово -Белия дом паркинга :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стана?Уж много мераклии :huh: пък на края?!Май само си ланкаме и си чешем езиците тук във форума :hondarulez::dry: Както и да е,все още има време за желаещи.Набираме желаещи за петък 14ч. Габрово -Белия дом паркинга :)

За жалост колега така е . Много приказки малко действие. Колегата shkarcheto ми потвърди че ще пътува с нас, но не знам защо не е постнал още.Паркинга е пред "Дом на хумора и сатирата" - който и да попиташ всеки в града го знае.Както и да е и само двамата да се водим не ми пука важното е на националната да се съберем повече хора.А Търново, Русе къде сте ?Хайде нема време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...