Jump to content
Sign in to follow this  
AzSum

гумени стелки за 4 ген

Recommended Posts

Здравейте,

Колата е с оригинални мокетни стелки, но това хич не ми се нрави.Когато вкарам кал и изсъхне праха се набива в мъхчетата и е кофти.

За багажника също смятам да купя.Идем ли на море ще върнем половината пясък с колата.

Рових из нета и основно се продават 2-3 модела всичките полски. 

Марките са REZAW PLAST, FroGum и още едни. В алиекспрес също има, а оригиналната за багажника е около 90 GBP.

Някой купувал ли е полска ? Искам да разбера пасват ли добре, има ли място за скобите в багажника и най-вече дали миришат?

Виждам,че имат TUV сертификат, но той не е гаранция.

Моля за отзиви и впечатления?

Posted (edited)

Купувал съм и от двете марки и са супер. Качествени са и не миришат на гума. Купувай смело!

Edited by inspektora
  • Like 1
  • Upvote 1

Потвърждавам.На всяка една кола купувам.Не миришат и са доста здрави и като "реплика" се доближават много до оригинала.

Това с платнените стелки те дразни защото са летни а ги ползваш в зимният сезон,но те си имат своето предимство в сухото-лятна време защото мъхчетата задържат прахта.Ако искаш да задържиш калта и водата ти трябват гумени стелки-зимни.

Всяка година ги сменям, летните гуми с летните стелки,зимните гуми със зимните стелки.

• Like 1

Благодаря.Потвърждавате качеството и на Rezaw и на Frogum ли?

Има логика в това което казваш.И аз ще ги въртя така.Но тази в багажника ще е целогодишна вероятно.

• Upvote 1

преди 26 минути, AzSum написа:

Преди 18 часа, inspektora написа:

Купувал съм и от двете марки и са супер. Качествени са и не миришат на гума. Купувай смело!

Как по-ясно да го кажа :thumbs1:

• Like 2

Posted (edited)
Преди 7 часа, AzSum написа:

Има логика в това което казваш.И аз ще ги въртя така.Но тази в багажника ще е целогодишна вероятно.

Точно така!

А тези в багажника и при мен са целогодишно.Тази в багажника и двете имат лек борд към седалките и страни към бомбетата,а към задната врата се разлива отливката е е доста удобно ако нещо се разлее/разсипе  да на се стича към купето а да излиза на вън.

Edited by Митко Йотов

Привет, колега! 

Имах абсолютно същият проблем като твоя и го реших с гумени стелки както за купето, така и за багажника. 
Изключително съм доволен и от двата модела и потвърждавам, че нямат специфична миризма, а ето ги и тях:

- Купе: Гумени стелки Gledring за Honda CR-v след 2012 година (5 части) - линк

- Багажник: Гумена стелка за багажник Frogum за Honda CR-v IV 2012-2018 - линк

Тази за багажника ми е любима 😍😃... а относно тези за пасажерите - предните се захващат на стандартните места със щипки,
но задните нямат такива (нямам и държачи на пода, а не ми се дупчи пода) и от време на време леко ги понамествам 😁

• Like 2

Ъпдейт.Дано е полезно на някой.

Купих си за багажника Frogum Proline. Пасва идеално,няма луфтове, няма миризми и е адски лека.Има достатъчно висок борд, против разлив на течности.За задните скоби трябва леко да се прореже(има си маркировка за това), но може и да не се реже,а леко да се подгъне.

IMG_20200528_191030.jpg

• Like 3

Posted (edited)
On 5/29/2020 at 8:43 AM, AzSum said:

Ъпдейт.Дано е полезно на някой.

Купих си за багажника Frogum Proline. Пасва идеално,няма луфтове...

Ъпдейт на ъпдейта :D 

Имайки предвид, че оригиналната струва 260 лв. тази ти се струва по-добре от нея дори :D 

С Frogum Proline съм от декември 2019-та и съм супер доволен от нея. Не е мръднала, иска само прахосмукачка от време на време, а ако нещата загрубеят - пароструйката и е като нова ;) От тази седмица ъпгрейднах с мокетни стелки отново от тях и са супер -> линк 

п.с. ако някой иска снимки, да пише и ще изпратя ;) 

Edited by Ves
  • Like 1

Ако не бях купил Frogum за багажника, оригиналната мокетна вече щеше да е пълна мизерия. Постоянно качвам бебешката количка и от калта по гумите става страшно.

@Ves обаче линка, който си сложил е за Petex,а не Frogum.Какви купи в крайна сметка?Качи моля снимки, ако не е проблем.

Аз съм с оригинални мокетни, изглежда много добре с тях и прилепват прекрасно по дъното.Когато ги вдигнеш отдолу няма и прашинка. Върху тях обаче бързо се натрупва пясък и прах и се чудя зимата дали да не купя Frogum гумени и за вътре.

• Upvote 1

Posted (edited)

@AzSum Да, исках да кажа, че за багажника съм със Frogum, която е перфектна. За купето използвам гумени Gledring (от този коментар), а от миналата седмица си взех мокетните на Petex, които са доста качествени също... ще направя снимки по-късно за да сверим часовниците 🤞

Edited by Ves

Късно се сетих, а вече бях натоварил всичко на задните седалки та успях да снимам дамо отпред 😒😃

C4383B01-D9FD-452E-9A91-CC16519ECA35.jpeg

58DD6457-78C5-42E8-8E8E-47C77A9FEEE3.jpeg

408A88C8-DA6A-4C11-BAEE-8F978931AA3B.jpeg

• Like 1