Jump to content
tonii47

Запитване за добър диагностик

Recommended Posts

Колеги ще съм благодарен ако ме насочите към добър диагностик . Имам проблем който почва силно да ме дразни ,светва ми чека ,губи мощност на моменти ,прави го и на бензин и на газ клапаните са регулирани .Държи високи обороти известно време после почват да играят след това особено на газ като я форсирам неможе да ги задържи падат много ниско или гасне .Абе дразнеща работа и си търся човек дето разбира от хонди да ми я излекува .Колата е 147к.с. автомат .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, град Дупница ти е близко. Обади се на Ванката от линка отдолу, той ще ти реши проблемите.

 

 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега ,ама срамота в София да няма читав хондажия баси , да се дигна чак до Дупница няма как да стане .Мойте уважения към тамошния майстор ама ми е далечко.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвай от поразиите които ще ти ти направят другите майстори,ще се радваш че си дал левчета за гориво за да отидеш при Фена.

Малко са добрите майстори на Хонда едва ли се събират на пръстите на двете ми ръце ,колегата и аз ти посочваме един от тях.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да кажа: "софийските" майстори, а те са двама - трима, на Хонда, малко са си повярвали повечко и честно казано (от опит) претупват повечето неща. Не искам да обидя никой, не съм ползвал услугите на Фена и той ми е предпоследната надежда, последната(чисто физически контакт) е Бранко в Русе, градацията е е по критерии отдалеченост. Останалите "софиянци" "майстори" от ВАГ групата, и всякакви разбирачи, говорят общи приказки, представи си какво правят.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off topic :

Като чета и във форума на Субару, за,, гуротата'' на марката в София ... Там е същото! Започнали са да взимат пари, все едно са в Германия... Най ме кефи умната им приказка--Субаруто не е обикновенна марка, и се иска поддръжка и дълбок джоб.. " Останали са само два сервиза, където що годе може да се разчита, че като на обикновен клиент ще ти се свърши съвестно работа... Ганьовски манталитет 🤔🙄

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря за насоките в крайна сметка може и да се разходя до Дупница лошото е ,че времето ми е кът иначе 20лв за газ къде не съм ги дал дет се вика ,въпроса е да се свърши работа .Последно да попитам щото май първо ще се пробам при Слави от Овча купел ,,гледам доста добри отзиви има в темата за сервизи ,дали ще свърши работа ?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не свърши. Молих се като на поп, само да сложи едно ухо на мотора и Не!

Даже и час си бях записал, щото без час не стаа😎

Редактирано от zmiata29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...