Jump to content
IvelinB

Honda CR-V III - приблизителна цена

Recommended Posts

Здравейте на всички!

Замислил съм купуването на Honda CR-V III (модел след/от 2010 или 2011). За момента клоня към бензиновият вариант, но не съм отписал на 100% дизелът. Тъй като всичко е свързано с финанси, бихте ли могли да споделите (от опит или от наблюдения), колко горе/долу би струвала една такава кола под 140,000 км. - съответно бензин и дизел, бидейки в добро състояние и имайки нужда само от стандартните смени като гуми (ако се налага разбира се), филтри, масла и т.н. За момента е идея, която смятам да осъществя по някое време другата година (когато натрупам необходимите финанси :D ) и с ваша помощ успея да натрупам знания по темата, тъй като това ще ми бъде първа лична кола.

 

EDIT: Като пояснение - искам да си взема удобна кола, която ще се кара предимно извънградско, тъй като живея в София, близо до метро и не виждам смисъл да я ползвам чак толкова в града. Нямам никакви идеи да я карам с висока скорост (120-130 по магистралата ми стигат). Няма да излизам много offroad с нея или поне нямам такива планове - ще я карам на места, където нормален седан би минал.

Поздрави! :)

Редактирано от IvelinB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, моето наблюдение е, че тук такава кола от тези години в такова състояние би било много трудно да се намери от автокъща, от човек с регистрация е по-възможно. Смятам, че от тези години такова возило в много добро състояние бензин под 22-23к лева е почти невъзможно (все пак говорим за 7-8 годишна кола). Дизелът е по-евтин, но читав и поддържан дизел на малък пробег също ще държи висока цена. Успех в търсенето!

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам познати, които са взели от САЩ американската версия 2.4 двигател и са много доволни. Филма по избирането, транспорта и регистрацията обаче е дълъг.

Sent from my TSD Octa A0520P using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж одисеята на колегата Vorpatril за покупка на 2.4 бензин . Темата ще те ориентира и за финансовата част.

Иначе съм съгласен, бензинова фейслифт на 140 000 км. -  над 22 хил. лв. Преди фейслифта са по-евтини, с по-голям пробег.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 2.09.2019 г. at 8:57, note написа:

Виж одисеята на колегата Vorpatril за покупка на 2.4 бензин . Темата ще те ориентира и за финансовата част.

Иначе съм съгласен, бензинова фейслифт на 140 000 км. -  над 22 хил. лв. Преди фейслифта са по-евтини, с по-голям пробег.

 

 

 

Мерси, колега, тъкмо щях да му пратя линк към спамерската ми тема :)

 

Бъдещ колега - виж mobile.de какво има в момента. 

 

За целите, който си написал, 2.0 автомат може и да ти е достатъчен, но те уверявам, че ако вземеш 2.4 няма да съжаляваш. Писано е доста, разлика в цена за закупуване, разход и поддръжка няма почти никаква. А 2.4 с багаж, газово и хора, му тежи дупето. За 2.0 да не говорим. 

 

Препоръчам автоматик, тъй като ръчните скорости на този модел, на мен лично, не ми харесват изобщо. 

 

Кумът ми си купи кола 09.2011 г. на реални 91к км от Германия преди 4 месеца за 13 400 евро, 2.0 ръчка, алкантара и т.н., пазена ламаринка. 

 

Пиши на лични, ако имаш конкренти въпроси, щото не влизам често.

 

Успех и поздрави,

Д.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

Да кажа за моя случай Хонда ЦРВ 2009 бензин автоматик 127000 км от Швейцария 9000 франка крайна цена и около 1500  евро мито на границата между Швейцария и Германия.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...