Jump to content
kyna

Предна броня - откопчаване

Recommended Posts

Здравейте,

Забелязал съм че на доста ЦРВ 3ки, бронята под предните фарове се откопчава. Опитах да я закопчая като свалях предната броя, но много за кратко беше.

Поразгледах какъв е принципа, ми се страува че трябва да се смени фара за да може пак да закопчава бронята плътно.

Някой намерил ли е бюджетно и ефективно решение? Ще се радвам да споделите :)

image.thumb.png.289b0d7dfe613d0cacf1d3af103a61ff.pngimage.thumb.png.c69739374e6b549603a2d6007f022f16.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е необходимо да сменяш фара.

В тази тема, в пост 66 съм снимал въпросната пластмасова измислица,която се завива на фара и щипките и закопчават бронята. 

В случая тези щипки са отчупени и затова бронята там леко отваря. 

 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги смених тия "измислици" под фара и да бяха им счупени щипките, но и сега с чисто нови планки или там каквото е тая броня пак не влиза така плътно под фара както сякаш трябва да е. Не стои на една линия с фара в долната му част ами стърчи напред спрямо него да речем 5/6 мм. Като гледам маса црв-та са така обаче не знам грешката дали е в моя телевизор или си е така и това е. Няма нищо криво, удряно, счупено, лепено, побългарено и тнт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е в твоя телевизор :) Мойто е малко и не ме дразни само отгоре се вижда ако се загледаш. Я кажи като я маха тая броня здраво ли е захваната, защото като я гледам ако я напъна с двете ръце имам чувството,че ще я откача :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно се сваля. Тя тая броня е проформа. Колкото да има нещо пред колата. Копчета и някоя видия има да развиеш. Ето ти видео:

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой да му се е случвало това...! 🙈

Лесно ли се намесва..? 

Благодаря ви предварително

15891199155836225571907888562584.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 4/8/2020 at 3:56 PM, frizzante said:

Аз ги смених тия "измислици" под фара и да бяха им счупени щипките, но и сега с чисто нови планки или там каквото е тая броня пак не влиза така плътно под фара както сякаш трябва да е. Не стои на една линия с фара в долната му част ами стърчи напред спрямо него да речем 5/6 мм. Като гледам маса црв-та са така обаче не знам грешката дали е в моя телевизор или си е така и това е. Няма нищо криво, удряно, счупено, лепено, побългарено и тнт.

Колега, от къде ги взе тези пластмасовите? Че и моята е провиснала и мисля да го пробвам и аз да ги сменя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От нормален магазин за авточасти. За 2/3 дни ги доставиха. Не знам номерата на частите обаче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...