Jump to content
inspektora

Няколко въпроса за CR-V 3G

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

@Митко Йотов Хм, карал съм и карам много други дизели и не съм чувал такова нещо. Чува се и при 2000-2200 об.,т.е. при добре развъртян двигател. 

P.S. Създадох нова тема по този въпрос и моля да пишете в нея:

 

Редактирано от inspektora

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  

На 30.12.2019 г. at 14:38, benjamin4o написа:

човеко човеко,кажи ми сега ти на мене какво общо има горивната смес и какво общо има демпферната шайба със пружините в маховика,айде за шайбата ще се съглася ама горивото...едно нещо ще ти кажа и то е най-важното от всички качественото и подходящо масло за този двигател не пази само него в случая,маховика,турбината и други.Просто пружинките омекват и си заминават на боклука а ние собтвениците се оплакваме що се чупи от нищото,всяко нещо си има живот а и не караме чисто нови коли.. 

 

Тук май бяхме спорили дали нещо влияе на поведението на двумасовия маховик на дизела. Ами оказва се, че абсолютно всичко влияе.

Вчера се включих в едно онлайн обучение. За доста нови работи ми се отвориха очите. Приятно гледане.

 

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то е ясно,че всичко е закачено на една верига моята демпферна шайба обаче я карах 160000км и да ти кажа никакви ядове нямах с нея,от личен опит и знания знам,че основния проблем при маховика и шайбата е качеството на маслото не както за тези компоненти ,но и за турбината

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, може и маслото да влияе. На тубитаната 100%, то е ясно. Така е изпилено всичко, че аха да мине гаранцията и да почне всичко едно по едно. А хонда са добри в "изпиляването" открай време. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...