Jump to content
chy

Отворени задни колела црв 2(2003)

Recommended Posts

Здравейте колеги

Търсих из форума подобна тема,ако не съм я открил-съжалявам.

Задните ми гуми вече са ужасно отворили-все едно карам пежо баничарка.Сигурно са на около 80градуса.

Уж всичко по окачването е здраво,но това отваряне страшно ме дразни.Доколкото разбрах дори и с нови "lower arms"няма да се изправят.

Гледах в нета някакви регулируеми,но не съм сигурен дали са за мойта кола,а пък парите им не са малки за да рискувам.

Ако някой се е сблъсквал и решил с този проблем нека помогне с инфо и линкчета на частите.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз намерих вместо теб.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:worthy:благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и  2 https://www.ebay.co.uk/itm/Querlenker-Lenker-für-Radaufhängung-OPTIMAL-G5-820-beidseitig-Hinterachse/312054235705?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

поръчани до немския склад на Габко през ebay.de + доставка бяха към 120лв зимата

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 27.06.2019 г. at 10:29, Restless написа:

и  2 https://www.ebay.co.uk/itm/Querlenker-Lenker-für-Radaufhängung-OPTIMAL-G5-820-beidseitig-Hinterachse/312054235705?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

поръчани до немския склад на Габко през ebay.de + доставка бяха към 120лв зимата

Я малко повече инфо че не съм поръчвал така до сега пък ако чакам да се появят такива раздвижени в българия колата ще стане класика вече

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичка при мен се реши след смяна на задните пружини  .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
На 1.07.2019 г. at 8:45, MNED написа:

Я малко повече инфо че не съм поръчвал така до сега пък ако чакам да се появят такива раздвижени в българия колата ще стане класика вече

 

просто ги купих от ибей, като адрес за доставка посочваш немския адрес на габко/ггбг (gabco.org или ggbg.bg)

Доставката е 5-10дена според кога им тръгва камиона, 3лв /кг, т.е. към 6лв до техен офис.

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...