Jump to content
Sign in to follow this  
petko_z

Honda Transalp 650V

Recommended Posts

Здравейте,

След много гледане и четене съм се спрял на този модел от 2001год... Висок съм 190 см. и тежа 105+ килограма :). Седнах на един-два и ми се сториха доста удобни. Принципно нямам опит, затова ми хареса и спокойния V мотор от 54 кончета..

Моля, ако някой е по-запознат с конкретни болежки на модела - да сподели..

Ако се досещате за друг модел за моя ръст/килограми - споделете..

Подходящ ли ще е за МЕГА начинаещ или да търся нещо още по-слабо за кат. а2 примерно?

Какъв е бюджета?

Тези, които гледам са между 3 и 4 хил.лв. По-скоро клонят към 4..

Също си харесвам и Honda CBF 600.. НО малко ме плаши по-голямата мощност, при положение, че съм мега новак..

Курс за кат.А карам на Хорнет 100к.с., но определено не ми харесва за мой мотор.. искам нещо по-спокойно и кротко.. Все пак не съм на 20... :)

Колега ще ти препоръчам Honda Deauville много спокоен и приятен мотор за пътуване :) пс: Transalp 650V и Deauville 650 са еднакви двигатели имат разлика в скоростите доколкото знам.

На 4.05.2019 г. at 22:13, wips написа:

Колега ще ти препоръчам Honda Deauville много спокоен и приятен мотор за пътуване :) пс: Transalp 650V и Deauville 650 са еднакви двигатели имат разлика в скоростите доколкото знам.

Благодаря за мнението! Гледал съм ги само на снимки и ми се сториха доста широки и може би тежки.. Може и да се лъжа..

Така или иначе след  доста умуване по темата изневерих на любимата марка... Получи се нещо като любов от пръв поглед..

Та за добро или лошо - да ми е честита първата моторетка - Kawasaki ER6-F 2012 год..

https://www.motorcyclespecs.co.za/model/kawasaki/kawasaki_er-6f 12.htm

• Like 1

А честито, и да почерпиш. Не забравяй да имаш 2 каски. 🏍️

• Thanks 1

Да ти е честит! Точно такъв карам и аз. Машинката няма да те разочарова! :)

Kawasaki - ER-6

Наскоро дори го бях обявил за продажба, но след като пробвах Honda NC750X, CB650F и VFR800 Crossrunner-X, никой не ми хареса достатъчно (макар всички те да са страхотни машини).

• Thanks 1