Jump to content
JunkieXL

Пастиране Пловдив

Recommended Posts

Здравейте, не ми се е налагало да ползвам услуги за пастиране досега. Но в момента имам нужда от пастиране и ми се искаше да попитам за мнения и препоръки къде в Пловдив да отида. Не ми се иска да имам холограми и замазани детайли по колата. 

Някой да сподели мнения ако е ползвал услугите на някой в Пловдив. 

Здрасти, колега!

Миналото лято я пастирах цялата, включително фарове, стопове и стъкла. Супер доволен съм отмомчето, макар, че цената според мен беше доста висока. Той ми обясни, че работел с не знам си какви машини и материали и за това било толкова, но сега мога да се оглеждам в боята. Препоръчвам горещо. Казва се Дидо и работи в автомивка Марая на старото Ягодовско шосе след Скобелева майка - пада се от ляво като караш към стария прелез, който го затвориха.

• Like 1

Потърси в нета "fresh car detailing Пловдив" момчето работи доста и може да няма свободна дата в близките 2 месеца. 

• Like 1

Преди 12 часа, isullivan написа:

Потърси в нета "fresh car detailing Пловдив" момчето работи доста и може да няма свободна дата в близките 2 месеца. 

За там питах преди Юни няма свободни часове и други ми казаха за там. 

В момента ми препоръчаха едно момче срещу “Марса” в Кичука на кръстовището. Пастирал доста добре и с материали на 3М. 

Ще видя там или ще изчакам. 

Само информативно,3М не е еталон за качество.Много зависи дали ще се пастира и полира.Подобна услуга с наистина добри пасти е от 150лв-200 нагоре(зависи размер на автомобила,състояние на боя и лак и прочие).И такъв процес отнема около 2 работни дни.

Няма как някои да Ви каже,елате след 3часа е готова.

Има подготовка,миене,клей и т.н.

Темата е много интересна,често се влиза в спор услуга за 50лв срещу 200 :) .

• Like 1

Така е. Човека видя състоянието на боята и лака и каза че ще е мини с 4 пасти без водни шкурки (няма нужда) и това ще му отнеме около 3-4 часа. Работят двама едновременно. 

Ще пиша дали съм доволен след това