Jump to content
mazoratti

проблем с багажника на турър

Recommended Posts

здравейте,

имам следния проблем (за втори път): натискам копчето за отваряне на багажника, той се отваря и веднага се затваря...

веднъж смених моторчето и нещата се оправоиха, за кратко. пак прави същия проблем. чудя се дали проблемът може да е от компюъра?

може ли да се ресетне или трябва да се преинсталира програмата?

идеи?

При моята когато купих колата го правеше същото - оказа се, че лайсната на покрива (рейла) е излязла и багажника я мачкаше. 
Ако не опира в нещо ще трябва HDS диагностика.

Доколкото знам, мотора е безчетков и последното нещо, което би се развалило е той. Най-честата причина е в прекъснати кабели между вратата и купето, аз го играх този филм, при положение, че Акорда ми е януари 2008 г. Диагностиката ще каже най-добре какъв е проблема, може и някой датчик да е заминал, в този механизъм има доста такива.

Edited by Tokio

Да допълня колегата Tokio, лошото е че такава диагностика на задната врата има само в Хонда (Бултрако) доколкото знам китайските диагностики я нямат, дори и HDS-ите. Мен там ми намериха изгорял датчик на долно крайно (затворено) положение.

За начало почни с кабелите в пантата.

какъв е този датчик...аз си мисля, че е от него, защото той е към двигателчето. ИЛИ е компютъра, защото проблемът е същия.

някой имал ли е каквито и да било проблеми, за да се налага смяна на софтуера? 

51415102_2060655194232013_10343754422550528_o.jpg

Здравейте, при мен също го има този проблем, ако мога така да го нарека. При мен се появява при много топло и при много студено време (при отваряне и при затваряне). През останалото време си работи без проблеми.

На 8.02.2019 г. at 8:00, atoma написа:

Да допълня колегата Tokio, лошото е че такава диагностика на задната врата има само в Хонда (Бултрако) доколкото знам китайските диагностики я нямат, дори и HDS-ите. Мен там ми намериха изгорял датчик на долно крайно (затворено) положение.

За начало почни с кабелите в пантата.

Грешна ти е информацията, моя Акорд даде проблем със задната врата, закачих HDS-a и той ми каза точно кой от 4-те датчика в гуменото уплътнение на вратата да сменя. След смяната, всичко си дойде на мястото.

• Like 1

On 2/9/2019 at 5:38 PM, Just'Do'It said:

Здравейте, при мен също го има този проблем, ако мога така да го нарека. При мен се появява при много топло и при много студено време (при отваряне и при затваряне). През останалото време си работи без проблеми.

On 2/8/2019 at 12:10 PM, mazoratti said:

какъв е този датчик...аз си мисля, че е от него, защото той е към двигателчето. ИЛИ е компютъра, защото проблемът е същия.

някой имал ли е каквито и да било проблеми, за да се налага смяна на софтуера? 

51415102_2060655194232013_10343754422550528_o.jpg

почти съм сигурен, че това е проблемът, защото това е температурен сензор...

Щом си толкова сигурен, смени го и пиши после да търсим заедно проблема.