Jump to content
Иван Крумов

Осветление на бутона за аварийни светлини .

Recommended Posts

Здравейте и от мен :) От 2 месеца се сдобих и с HR-V  след  като година  това направих  и за жената само че с Jazz.В общи линии още навлизам в материята.Със студеното време ползвам нагревателя на задното стъкло редовно и ми дразни ,че като го включа лампата не свети.Същото е и на аварийните. Днес свалих копчето  и установих че има 2 крушки за нагревателя и само една на аварийните. Ако може някой да ми каже от къде да си купя ще съм ви много благодарен.

IMG_20181208_155800.jpg

IMG_20181208_155821.jpg

Редактирано от Иван Крумов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш старата в магазина и крушки да искаш,тудно ли се сваля бутона за аварийните,че и на мен не ми свети

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В всеки магазин за автоаксесоари, е от по заредените ето така или ако имат с цокъла но едва ли.

 

679372882_viberimage.thumb.jpg.1c33e6359a310b49df00c98d336fb9a6.jpg

 

Сам ще си прекараш жичките и завартиш.

В тази тема е разисквано доста за крушките има и линкове

 

Редактирано от CARPERA
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да има с цокъл,някъде.В 2 магазина в Люлин не бяха виждали такива.Тези отгоре имат гумено покритие в различен цвят.И аз не бях виждал такива до този момент.Колега сваля се елементарно копчето.Панела е на щипки.От долу има 2 и се откопчават най-лесно.После дърпаш равномерно от двете страни  и накрая от горната страна има още 2.Копчетата са на панела,натискаш щипката на буксата на кабела и дърпаш.След това самото копче има 2 щипки и след натискане то излиза напред.Крушките са от страни и се свалят с малка отверчица.

Редактирано от Иван Крумов
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крушките имат гумени шапчици различни цветове аз си ги купих отделно от крушките от Вики ват в Пловдив.

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Аз ги намерих  в  Омега лайт вървят заедно с цокълчето. Не съм сигурен, но мисля че се водиха Т3. В София гледам че имат склад и магазин в Студентски град- ул. Проф. Атанас Иширков 22 Вх Б. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...