Jump to content
Mironch0

ПТП - трябва ми майстор

Recommended Posts

 Привет в "Ретроградния Меркурий"...

Снощи за втори път имах произшествия, причинено от бус ...  от първото успях да избягам от буса, но се нахаках в бордюра и щета - джната + реклаж, но снощи - не успях. Проблема стана на Сливница-Люлин, точно пред Мото-Пфое - на пешеходната... Та спирам аз на пешеходната, минава си жената и ни в клин, ни в ръкав, след 10-тина секунди едни кратки спирачки зад мене и аз бях на 2 метра от мястото, на което бях спрял, почти пресякох пешеходната .... та щетите не са видими от космоса, но ще ми костват бая нерви ... бронята беше вдлъбната и почти долу, но с един удар, се върна в изходно положение, за което евалата на хонда!

Та щетите са заведени в ЛевИнс, но от там искат оценка от майстор, който да свали бронята и да се види и останалите щети по вътрешната част на ламарината и да ги викне за да снимат и дооценяват - дайте адрес на майстор или съвет какво се прави вече... По моя оценка - капака ще е на старо, текущия се затваря трудно и стои една идея на горе ... уфффф трудно ми е да мисля в момента - дайте малко съвети.

IMG_20181127_083114.jpg

IMG_20181127_083119.jpg

IMG_20181127_083129.jpg

IMG_20181127_083146.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да препоръча тенекеджия-майстор в района на Захарна Фабрика и околия (Люлин, Надежда, Света Троица) за София? (може и за Перник, но се съмнявам някой да знае чак за там)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреййй, явно във форума няма хора минали по "тоя път" ... ми намерих един пич през обява в OLX-то, да видим как ще е ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята я правих в дружба, като блъснах едно бмв. Но човека е по-скоро механик и все пак я оправи доста добре. 

https://www.facebook.com/EclipseService/

Човека кара хонда ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време ми дадоха един контакт, но колата беше тотализирана преди да мога да се възползвам от тенекеджийски услуги.

 

Светльо

о888 00о 16три

 

Беше много отдавна, да не те излъжа, но беше май Герман, Лозен, Панчарево - някъде в тая посока.

Ако все пак не ти е много далече звънни един телефон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз вече я оставих в Надежда 1, ул, Цветан Витов 25 ... ще пиша след като си я взема за какво и колко ми е струвало и дали съм доволен, че ми предстои и повторно изкърпване на праговете...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си колата от младежа, доволен съм от работата му, а именно:

-смяна на заден капак с окабеляване;

- смяна на жило и смяна на ключалка за отваряне на задния капак;

- изправяне на гредите;

- залепи ми бронята, че се беше пукнала малко (5 ст. отворче).

 Имам и забележки де - дадох му нова ключалка, но явно теста за напасване на вратата е бил на нея и я е преебал малко, камерата ми за заден ход вече не работи (изгоряла) и задния капак от едната страна малко не е на баш ...  Та всичкото това нещо ми струваше 350 лева за работа.

В крайна сметка - да препоръчвам го!

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нов проблем, след голямо разкачане на кабелите, онивених майстора за изгорялата камера - бачка си ... моя грешка ... *^_^*

НО имам сериозен проблем (който пак си е по моя вина) - та след като си взех колата, човека ми каза, че не е успял добре да намести багажника и стои малко отворен в едната си част - е не се забелязва, но след като я измих, багажника ми се наводни :-(

Има ли опция да се реголира нивото на дозатваряне на този багажник?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има....ама вероятно леееко ти е поддала задницата между двата стопа.

Редактирано от росенKN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... т.е. тенекеджията не си е свършил работата? ... явно ще трябва да му звънна за втора среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам още един проблем, май ми превъртяха гайките на скобата за затваряне на багажника, явно ремонта е бил голям ... почват да излизат много болежки след ремонта при младежа, което не ми харесва.

Та има ли начин да се стигне до гайката или?

bagajnik1.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да си продължа ... ходих при младежа, значи за горното, се оказа, че не болчето се е разнитило, а на гайката са се замазали резбите, та беше лесно. Остана ми само проблема с теча в багажника ... трябва да взема да направя една снимка да покажа ... 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам нов проблем, за който се нуждая от препоръки и мнения... От Пернишката автоморга-Мирос , се набутах, като взех един крив теглич, който се надявах да не е много крив, но уви ... Та понеже не мога да го върна, се нуждая от съвет къде изправят тегличи - давам и няколко снимки, на които се вижда какъв е проблема

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...