Jump to content
goldbyrk

Към модераторите

Recommended Posts

Уважаеми модератори, след като сте ми премахнали обявата в раздел "продава", бе редно поне, преди или след това, да получа някакво известие или обяснение по въпроса. Нека се уважаваме взаимно и да ценим времето, усилията и труда на другите!

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мордераторчетата рядко дават обяснение за действията си,  но за сметка на това редовно ползват балтията. Разбира се, ако са засегнати нечии финансофи интереси на техен шуро-баджанак обяснението е малко по-сложно. :D После се чудят защо на Хонда събора в събота имало хора, а пък в неделя нямало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в шапката на раздела си има написано:

 

Всяка тема без : Име , Местонахождение , Телефон за контакт , Снимки и Цени - ще бъде изтрита 
Желателно е да оставите и алтернативна връзка с вас - skype , icq , e-mail , msn или други !
Ако темата ви е имала нужната информация и пак е изтрита - моля обърнете се към човек от Модераторския екип
Всеки потребител има право САМО НА ТРИ ТЕМИ ЗА ВСИЧКИ РАЗДЕЛИ ПРОДАВА  Всяка най-стара тема в повече ще бъде ИЗТРИВАНА 
Всеки потребител ( с изключение тези с платени теми ) имат право да подновяват информацията в темите си 7 дена след последното такова 

 

А в правилата пише:

4.5. Некоректни теми се заключват/изтриват/преместват. Това става по преценка на екипа, който се занимава с поддръжката на раздела и не подлежи на никакво оспорване, под каквато и да е форма.

 

Може да се пише преди да се изтрие тема, но не е задължително. Това също изисква време, усилия и труд.

В крайна сметка вие потребителите също трябва да полагате усилия участието ви във форума да е по правилата на същия този форум.

 

С екипа ще обсъдим изискването за телефон за връзка. Често потребители НЕ влизат във форума и НЕ си четат личните и други потребители на форума не могат да се свържат с тях ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата ми беше на ДВА месеца. Ако е имала пропуски, е трябвало още тогава да се вземат мерки. След като съм написал че контактът е само на лични, значи съм си направил сметката че влизам достатъчно често . Не е правилно да задължавате хората да си оставят телефон или каквото и да е, това би трябвало да е въпрос на лична преценка. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега диндин, сега ще отида да ти прегледам обявите. Ще ти запиша телефона и/или имейл-а и като ме ядосаш ще те помбардирам със 100-200 смс-а или имейла. Ще ти пращам смс-чета в 3:00 през ноща. Голяма забава ще бъде. :D Може също да ти дам телефона на някои маркетъри или сейлсмени, за да ти звънят всеки ден с реклами на мобилния. :)

Как ще се почувстваш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@goldbyrk Кой си ти, че решаваш кога и как да се вземат мерки? Казах, че ще обсъдим изискването за телефон.

 

@Japanese fever Действай, приятелю. Чакам помбардировките. Голяма забава ще бъде.

Гледай да намериш достатъчно сайтове за безплатни смс-и в Интернет. Това го умееш.

Лесно се блокират, но да не ти спирам мерака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой трябва да съм? Айде по кротко, не съм приритал тук да си пускам обявата непременно. Въпрос на уважение, написах го в първия пост още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dindin, може ли да те помоля нещо, приятелю? 

Може ли да отклпчиш темата за трансмисионно масло на 2-ра ген CR-V, защото искам да пусна една информация от реноюмиран производител на масла, за да разберете защо 75W-80 (85-90), не е подходящо за трансмисиите на Хонда.

 

Въобще нямам намерение да коментирам на това, което си написал за мен.

Редактирано от Japanese fever

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, Japanese fever написа:

Може ли да отклпчиш темата за трансмисионно масло на 2-ра ген CR-V

 

Има бутон докладвай и лични съобщения за това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе този dindin, до много късно спи?!?

Тук няма ли по-ранобудни мордератори? Весето Иванова май беше от ранобудните...

Оставили сте го този форум на самотек.

Редактирано от Japanese fever

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ето те и теб. 

Мерси много! :)

Какво точно да докладвам, че не разбрах? Да докладвам тема на мордератор, която е заключена от друг мордератор ? :D

Редактирано от Japanese fever

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че не си разбрал е твой проблем.

Темата се заключва поради поредното активно участие на  @Japanese fever.

С колегата @goldbyrk ще продължим по друг начин. Ако желае да продължим да пишем в нея мога да я отключа след зачистване.

Редактирано от dindin
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя нещо, понеже уважавам @goldbyrk като потребител, който е допринасял за къщичката ни (нас хондаджиите, не нас екипа) преди време. След това някъде нещо по пътя се обиди и ограничи активността си. Какво значи това "обиден съм на форума" е отделен въпрос.

 

Вижте ми темите за продажба. Дали аз съм си позволил да не спазя някое правило?! Въпрос на взаимно уважение е да спазваме правилата, където са разписани, независимо дали ни се виждат смислени или не. Преди няколко седмици ми изтриха обява от трибуквения сайт, заради новите им правила и вместо да се карам с тях си окастрих темата за да отговаря на тях и я пуснах. Вижда се, че са ми я изтрили поради обективни причини, а не защото така са решили. Ако не ме кефи - има и други места.

 

Другото - ако започнем да ги обсъждаме нашироко, дори да има всеобщо съгласие по повечето въпроси, все ще има някой, който да не недоволен или не намира резон в някое от тях. Това какво - ще му дава право да не ги спазва ли?!

 

Та, обратно на правилата. Четете:

 

4.2. При какви случаи се заключват/изтриват/преместват теми в раздела:
·При липса на "Купувам:" ; "Продавам:" ; "Заменям:" в началото на заглавието, както и липса на достатъчно ясно заглавие.
·При липса на цена.
·При липса на населено място.
·При липса на посочен телефон или начин за свързване!!! Желателна е и алтернативна връзка извън форума (e-mail, Skype, ICQ - по избор)
·При липса на снимка/и на частта или частите.
·Не се допускат линкове към сайтове за продажба на автомобили, сайтове за покупко-продажби и т.н.

 

Хайде, първото е остаряло, понеже е писано, когато всичко беше в един раздел. Но всички останали... И къде прочетохте, че задължително се изисква телефон?! По-точно, ако четете внимателно, ще забележете, че се изисква алтернативен вариант за връзка, в случай на невъзможност за такъв чрез форума. Мен също не ме кефи да си оставям телефона. Не, че е някаква тайна и го давам на ЛС, но точно защото имам приятел, който го беше писал в обява тук, от там го докопват разни хаховци и му звъняха да го питат някакви неща за колите си. Щото са решили, че като е член на форума и е длъжен да консултира всички, които нещо ги е досърбяло :|

 

И в заключение - никъде не сме се съгласявали, че ще информираме потребител, че темата му е изтрита. Прави се по изключение и по преценка на този, който го прави. Лично аз,  ако беше @goldbyrk щях да му пиша, преди да го направя. Колегата, който го е направил - не е. Но може да е имал и други неща за оправяне по форума, може да е имал работа на работата си по това време (да - всички работим, и всички се грижим за форума доброволно) може да се е къпал в колегиалната любов преди това и да му е писнало. Тирадата по-горе, където се казва кой ранобуден, кой - не го показва.

 

Малко в повече дойде, но и един човек да се замисли - ще има полза. Със здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...