Jump to content
Sign in to follow this  
nedjalko1

Аудио преходник 3.5MM Aux Player Cable Music Box за CRV-2 gen.

Recommended Posts

Колеги някой, ползвал ли е такъв пеходаник, за да сподели мнение ... или ако има друг вариант за използване на AUX сигнала. 

Колата е с мулти волан CRV -2005, който искам да си запазя работещ.

crv-a.thumb.PNG.5a34e0c687c09df6867281d259bd378e.PNG,

Ето и самото CD

front.thumb.PNG.8975836e4b2b9cf41b87f9c032a834af.PNG

back.thumb.PNG.bf74ecf0c8209098db182a19af35b4d0.PNG

Edited by nedjalko1

Аз съм с такова купено от алиекспрес за 30 лв. и си работи супер.

Събира се зад  самото CD, а кабелите съм ги извел в джабката. Има една малка особеност в записа на музиката - папките трябва да се именуват CD01, CD02... AUX и USB се превключват с бутоните в ляво от дисплея - "скан" и "А сел"

20170708_145110.thumb.jpg.27b1afe4a572b9e1fb1200ab77f97699.jpg

Edited by plambeto
  • Upvote 1

Колега дай един линк към твоето че искам и аз  да взема.До колкото знам обаче маи не работят на всички CD-та.Моито е със CD-та като на снимката на nedjalko1.

Преди 9 часа, MNED написа:

Колега дай един линк към твоето че искам и аз  да взема.До колкото знам обаче маи не работят на всички CD-та.Моито е със CD-та като на снимката на nedjalko1.

Моето го поръчах от този търговец https://www.aliexpress.com/item/Car-Audio-Interface-MP3-USB-Data-Cable-8P-Connect-CD-Changer-SSD-SHSD-MMC-Card-And/32798497308.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d0g2Pza

Като го поръчвах струваше $19,19. Гледам сега цената е малко по-висока. И моето е със същото CD.

Поздрави.

Колега взех си такова устроиство, но всеки път като изключа колата и спира да го засича и трябва да изкарам и да вкарам буксата наново.Нещо да не трябва да му се пусне кабел с постоянен плюс?

Нищо не съм преправял по инсталацията. Не съм имал проблем с незасичане и тем подобни. Само веднъж пробвах да пусна музика от телефона през AUX но нещо не се получи.  Като инсталирах адаптера го тествах със стария ми телефон (samsung) и работеше. Сега съм с някакъв Huawei и не ми е останало време да тествам къде е причината да не работи AUX-а.

Хмм явно моя е дефектен нещо ще трябва да го мъча нещо

@MNED , не си сложил в профила си каква е колата. На един приятел на Акорд 7 не тръгна.

Honda CR-V II К20А4 LPG като теб :)

С каква флашка го ползваш. Мисля си дали не се бъгва от по-голяма флашка. Аз моето го ползвам с кард рийдъра от комплекта и съм му боднал една 4 гигабайтова карта защото такава имам свободна. Вътре папките съм ги кръстил CD01, CD02.....

Само AUX ползвам и нещо пращи мисля да го отворя да вида какво има вътре :D

Абре колеги, що давате пари за глупости, вместо да хвърлите тея ОЕМ-ки и да боднете някво харно плеърче? :)

Конфигурацията е плеър + лайсна с ниша (ако няма) + адаптер за волана.

И най-евтиният марков флашкосвирец вади много по-качествен звук със стоковите колони.

Само лаисната ми е по скъпа от този AUX преходник да не говорим за останалите неща.Оригиналното ми харесва на мен като се изключи Mode копчето на волана дето ми се вижда излишно или аз незнам как да го ползвам.Само променя чистотата ли ?

MODE би трябвало да сменя режимите - CD, радио, AUX.

На 13.11.2018 г. at 11:03, plambeto написа:

Не съм имал проблем с незасичане и тем подобни. Само веднъж пробвах да пусна музика от телефона през AUX но нещо не се получи.  Като инсталирах адаптера го тествах със стария ми телефон (samsung) и работеше.

Днес ми остана време да го тествам. Оказа се , чче звука от телефона е по-слаб. Обикновено слушам радио на 5-та степен. Като пусна телефона през AUX трябва да усиля поне до 10-та степен.

Преди 5 часа, dindin написа:

MODE би трябвало да сменя режимите - CD, радио, AUX.

При мен все едно сменя диапазон на честоти от 80 до 90, от 90 до 100 и тн.

Ако бяхме от един град можеше да пробваме да ги разменим и да видим къде е причината. Дали пък при фейслифта не е променен софтуера на радиото?

Трябва да видя в упътването какво пише

Извинявам се за спама. Има един лаф "ако не стане от първия път, прочети упътването" :D

• Haha 1

Колега ако можеш да ми снимаш буксата към радиото че от дърпане изтругнах кабелите и незнам на кои места са .

Заповядай, надявам се да се виждат добре.

IMG_20181124_134401.thumb.jpg.a74fe2118a0e37cea3b8b14c44ef3894.jpgIMG_20181124_134349.thumb.jpg.6cebb87d15e153ae95b2ee0017e39cea.jpg

• Upvote 1

Мерси колега неможах да си намеря същите пинове и накрая ги запоих директно към радиото.Сложих му една блутут флашка и набтах всичко зад радиото.Качеството не е каквото очаквах но става за тези пари.