Jump to content
А. Д.

Запотяване на стъкла

Recommended Posts

Здравейте,

Пускам темата поради факта, че стъклата на ЦРВ то ми се изпотяват много досадно и парното трудно смогва да изчисти в началото.Правя сравнение с Джаза където това много бързо се оправя. Пробвах с влагоуловител но няма голям ефект.

Моля всеки да сподели как се оправя със ситуацията. Препарати, други методи и т.н.

Весели празници на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си въздушния филтър (на купето)!

Ако не се оправи виж дали работи клапата за свеж въздух.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря колега.И аз подозирах филтъра на купето ,но не съм сигурен.Относно клапата работи.

Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пускам и климатика докато е на топло и много бързо изчиства джама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwia8tyQrKLYAhXB6RQKHS6zCB8QFghdMAc&url=https%3A%2F%2Ftopauto.bg%2Favtostakla%2F17-17-rain-x-anti-fog-.html&usg=AOvVaw1k722fcxFTHhth7_azAILK  Аз използвам този препарат втора зима.Доволен съм-почти не се запотява стъклото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси причината за запотяването,  клапата за свеж въздух,  парно или теч на вода някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също много се запотяваха прозорците, но причината за това не беше нито филтъра на купето, нито клапа за свеж въздух. Проблема беше в това, че влизаше вода при дъжд  и мокреше мокета, при което във влажно време и пуснато парно адски се запотяваха прозорците. След като спрях водата и мокета вече е сух нямам никакви проблеми със запотяване. Парното си смогва и изсушава всички прозорци. Успех...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ на всички. По темата от мен това клипче.

Лично изпробвано с пяна за бръснене. Резултата беше страхотен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега.Ще го пробвам и ще пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ти е филтъра на купето трябва да се смени но...... ...когато се извади задължително се издърпват всичк боклуци от мястото където стои там при мен беше пълно с листа клечки и тн.Това маистора не го прави защото първо както знаем за да стигне до него е едно разглобяване свят да ти се завие,след като го беше направил това майстор реших сам да видя как е резултата  много боклуци оставени и след почистване парното духа да ти отвее перчема.Задължително има посока на въздушния поток указан е с стрелка на филтъра трябва да се спази.Моят съвет направете го сами ето как  https://www.youtube.com/watch?v=JArrHs076cA

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...