Jump to content
weapon R

House Music-мания

Recommended Posts

28 лева,от билетния център на НДК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

От много време се каня да я пусна тая песничка :lol: дано ви хареса : N.O.H.A - Tu CafeМацките от Господари на ефира понякога се кълчат на нея !!! ;)ПП Специален поздрав за ... тя си знае ;)

хаха пес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

От много време се каня да я пусна тая песничка :lol: дано ви хареса : N.O.H.A - Tu CafeМацките от Господари на ефира понякога се кълчат на нея !!! ;)ПП Специален поздрав за ... тя си знае ;)

хаха пес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

От много време се каня да я пусна тая песничка :lol: дано ви хареса : N.O.H.A - Tu CafeМацките от Господари на ефира понякога се кълчат на нея !!! ;)ПП Специален поздрав за ... тя си знае ;)

хаха пес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

ПЕСНИчКАТА Е СУПЕР ЯКА щЕ ИАМ ЛИ ОРГАНИЗАЦИЯ ЗА КАРЛ КОКС !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: Момчета, случайно някой да има това пърче:Sergio Flores Vs. Mitomi Tokot - Hold on (that Piano Track) /Samir Maslo/Но ми трябва точно в този вариант - вокал версията я имам. :music:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПЕСНИчКАТА Е СУПЕР ЯКА щЕ ИАМ ЛИ ОРГАНИЗАЦИЯ ЗА КАРЛ КОКС :rolleyes:

Ми ква организация бе 4овек,който ще идва да казва.Засега билетите са 28 лева,а на мероприятието ще бъдат 35 лева.Така 4е всеки си прави сметката,но има нещо друго-от Метрополис са казали 4е ще има то4но 6500 билета и не е ясно дали ще стигнат за вси4ки желаещи.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината: тук. (диамантите са вечни, бейби!)Поздрав за Морридина (понеже знам че тя чете тази тема), но и за всички жени! :)Това като ремикс също си го бива, макар и да не е хаус ;)

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Поздрав за Морридина ...

Много благодаря, колега ;) Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти хондйовци и аз съм сигурен за Carl Cox днес си взех билет, ако искате да се срещнем някъде преди това и да отидем заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе пичове, какво става ще се видим ли някъде преди Carl Cox? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 10 без 10 съм пред залата,а как ще се познаем е друг въпрос.Аз ще съм със зелен суи4ер. :rolleyes: Аре 4ао пи4ове,отивам да се разбия от кеееееееф......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AIDS_LOLLIPOP

Carl Cox изкърти залата,просто уникално парти :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Carl Cox изкърти залата,просто уникално парти :)

Абсолютен изруд,още ми кънтят ушите :P Интрото към неговия сет беше ;):shifty::) уникално,нямам думи.....номер 1. Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала много ме е яд, че неможах да отида :shifty:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на връщане от ЕКО-то чух страхотен хаус-вариант на Nina Simone - Feeling Good, по НОВА или по АЛФА радио беше, не помня... Много ме изкефи, но не можах да го намеря днес в нета... хем да пусна линк тук, хем да си го слушам..ам..ам..Пуснах текста на "оригиналната" версия на песента тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://4storing.com/ppvyo/5719e241d76653d1...1a3cd9e389.htmlHARNAN CATTANEO & MATTHEW DEKAY - Live @ Cacao Beach Sunny Beach (27.07.2007) part 1.mp3Много е як сета в момента го слушам =) EnjoY Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://activity.spnet.net/share/mp3/reflek...inal%20Mix).mp3Reflekt - Need To Feel Lovedsoundtrack от филма It`s All Gone - PETE TONG - историята за един глух DJ за който него е гледал :angry:

Страхотен филм със страхотна тематика, благодаря за музичката!! :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, утре 25-ти в парти център 4-ти километър ще има парти организирано от HMSU. За феновете на дръма партито не е за изпускане. Аз съм там. Ако има мераклии, дайте да се видим. :(Broken Balkanz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WoW :(;) D&B нещо много брутално :P;) сигурно ще е яко , аз небих издържал 2-3 часа на такава музика хем ,че съм слушал руско d&b и беше невероятно приятно за слушане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...чух страхотен хаус-вариант на Nina Simone - Feeling Good, по НОВА или по АЛФА радио беше, не помня...

Може и това да е било... малко странно звучи на моменти :( ама като се замисля - аз май такива миксове харесвам - неравноделни, хихиАбе по "120 минути Метрополис" (сряда към 18ч. го хващам по Алфа радио) казаха, че ще дават запис на Карл Кокс от 19-ти, ама кога ще го излъчат - не чух... знаете ли нещо?Присетих се нещо за Метропоилисите и 120-те им минути: Спомням си Ясен Петров как водеше преди 100 години по старото радио ВитОшА ли беше, по Експрес ли.. и една нощ като пусна Babylon Zoo - Spaceman, и след това не можах да заспя - до сутринта ми звуча в главата... Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WoW :(;) D&B нещо много брутално :P:D сигурно ще е яко , аз небих издържал 2-3 часа на такава музика хем ,че съм слушал руско d&b и беше невероятно приятно за слушане ;)

Като почнеш от яко и стигнеш до брутално и така докато избухнеш :DИма един jump-up drum 'n bass дето ти действа като би-турбо ;) За тва парти, дето го предлага Antony проучих, че било много зарибено. А иначе тая музичка започнах да я слушам след периода на Метрополисите от едно време...И до момента съм й як фен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се мъкнех яко по метрополисите. В Индиго бях резерве всяка седмица и не пропусках. И сега си слушам техно, минимъл и другите там неща, ама дръма си ми е насърцето. А и activity, като си в клуба и денсиш като луд :) ритъма те хаваща и те прави на робот. От там вече направо избухваш като стане по-напечено. Така че на живо си е много по-различно. Зверски яко е. Публикувано изображение

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WoW :) :) D&B нещо много брутално :P :P сигурно ще е яко , аз небих издържал 2-3 часа на такава музика хем ,че съм слушал руско d&b и беше невероятно приятно за слушане :P

Като почнеш от яко и стигнеш до брутално и така докато избухнеш :DИма един jump-up drum 'n bass дето ти действа като би-турбо :P За тва парти, дето го предлага Antony проучих, че било много зарибено. А иначе тая музичка започнах да я слушам след периода на Метрополисите от едно време...И до момента съм й як фен :P
Koлега ще го споделиш ли аз също много обичам drum_n_bass-a ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

ето нещо което мисля ,че е турско но мелодията кърти , не е house електроника неква е :unsure: Dr.Mad Power - I Can Winhttp://activity.spnet.net/share/mp3/Dr.Mad...20Can%20Win.mp3I Can WIN :P Има яко БАССССС :lol:

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е турско но и немога да разбера какво ено има смисъл все пак :unsure::lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер от 18:00 е моят гост микс по Tribalmixes Radio

за първи път ще се отклоня леко от обичайното ми дълбоко прогресивно звучене, т.е. стилът пак си е прогресив, но с повече електро/минимал елементи

 

резидента на шоуто е DJ b0na

 

Публикувано изображение

 

можете да слушате директно от тук

 

надявам се да Ви хареса !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфффф ебати и здравия рейв :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер от 18:00 е моят гост микс по Tribalmixes Radio

за първи път ще се отклоня леко от обичайното ми дълбоко прогресивно звучене, т.е. стилът пак си е прогресив, но с повече електро/минимал елементи

 

резидента на шоуто е DJ b0na

 

Публикувано изображение

 

можете да слушате директно от тук

 

надявам се да Ви хареса :P

Е тая музика е поне 4 к.с. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Първоначално беше за 26-27 април, само че го отложиха за 10-11 май, затова го поствам пак.

 

Публикувано изображение

 

Не забравяйте - 27 часа нон-стоп нашенчета, българчета по FriskyRadio :)

Ето и Line Up-a:

 

10-th of May 2008

Alexander Scott

Chovec

Chris Siderov

D.Denchev

Dar-k

Deep-Z

deepblacksea

Dj Toppy

Funkalyzer

Keekos

 

11-th of May 2008

Andrew

Lacandon

Laylla Dane

Lyubo

Maiz

Pafel

Phonic Deep

Stefan K

Timetourist

Yeahman

Expect more than 27 hours of new and quality house music covering all genres -

from deep and dark progressive beats to funky, jackin' melodies.

 

direct streaming

Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета виждам че има доста запалени по хаус музиката! И аз съм фен! Любимия ми стил е Tribal, но наскоро все по малко и по малко почна да излиза! Какво да са прави масово се налага електрото в целия свят чесно казано не съм му голям фен. Направо го намразих от кото почнаха да го налагат във всички останали стилове. Толкова много хаус музика излиза всеки ден че направо човек не може да я събере всичката за един месец! Миналия месец свалих близо 60 гб и пак не бяха всички релизи за месеца :) хехехх относно Tribalmixes.com много яко радио но на последък прекалено много минимъл и диип пускат преди беше още по яко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черпя ви с това парче мания е направо кефете се феновееееееее http://vbox7.com/play:3c2e5055

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз преди 5 години бях луднал по хауса още когато песен като elektro беше немислимо да се завърти по радиостанциите. Песента която ме вкара във фирлма е Warm Sensation на Re Loop за съжаление вече не се правят такива песни а само гаден комерс :tease::). За това Viva la Преслава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу нашата тема е чак на 4-та страница хаус маниаци леле ето от мен едно парче за загрявка което ме ката да избухвам всеки път като го чуя нека са поздравени всички запалени по този стил http://vbox7.com/play:61b148e2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...