Jump to content
weapon R

House Music-мания

Recommended Posts

На някой ако му се идва до Хасково: 29.02.2008 andrez v exclusive club :lol::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой ако му се идва до Хасково: 29.02.2008 andrez v exclusive club :ph34r::lol:

Там е готино ходил сам, слу4аино попаднах на един рожден ден на някаква у4ени4ка и маи от клуба и спретнаха ероти4ен купон с 3-ма плеибои голям купон стана. :lol: Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искате ли да ви почерпя нещо хубаво?Най-доброто радио за мен!Избирате си стила плейлист и го теглите :ph34r:www.di.fmПоздрави и Кийп он денсин!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е. Аз слушам и радио Нова. Също много добри попадения имат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз го слушам много е яко даже там все чувам една яка песничка на която немога да намеря никаде името :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микса е перфектен евала колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микса е перфектен евала колега :P

благодаря ти приятел:)м/у другото - точно теб очаквах първи да се обадиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E как бре кой е най- верния фен на хауса а :):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй нещо темата замря каде се рейвьрчета :P ето едни парчета от мен DJV Bazuka - I love bitchez и малко класика в жанра Da Hool - Meet Her Love Parade и една яка песничка за едни наистина рейв маниаци JOSH WINK - don't laugh ето и една сьщо добра песнничка Rachel Starr - Till There Was You Sebastien Leger Feat Gia Mellish - Hypnotized и да не пропусна феновете на drun_n_bass DJ Hype. J Majik & Wickaman Feat Daddy Earl - Dubplate Killa това е от мен сега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и още едно парче не се стьрпях пак на ненормалния JOSH WINK http://vbox7.com/play:98f13b57

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за Calderone още не знам. Иначе Deep Dish ще са в Сити Центъра до хотел Хемус на ниво -2 /паркинг/. аз като разбера със сигурност дали ще ходя ще пиша ;)

Sharam ще идва само..........и в тоя подлез е много задушно,поне така беше на Диглуит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tinki знам че само шарам ще идва ;) просто по навик ;) иначе и аз четох/понеже не съм бил/, че било мн задушно миналия път... сега обаче се ползвала цялата площ на нивото, вентилацията щяла да бъде пусната на макс и ала бала...надявам се да е по-добре, защото ще ходя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да черпа с едно яко парче http://212.36.0.158/share/mp3/01.Swayzak%2...avis%20Mix).mp3

Браво колега ти оцели стилът ми в музиката, по4ерпваи по 4ести4ко с такава музи4ка.Много яко пар4е. Хаиде със здраве. Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rachel Starr - Till There Was You :):) какво казвате за Шарам, колеги???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете че ви се намесвам в темата, ама тая песен си я тананикам цяла сутрин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest at_chuchev

какво казвате за Шарам, колеги???

Аз казвам,казах : 22 февруари, петък, сити център, подземно ниво -2, там съм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко часа ще е мероприятието и на мен ми се ходи ако искате да се разберем да отидем една яка група :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

и аз да черпа с едно яко парче http://212.36.0.158/share/mp3/01.Swayzak%2...avis%20Mix).mp3

Браво колега ти оцели стилът ми в музиката, по4ерпваи по 4ести4ко с такава музи4ка.Много яко пар4е. Хаиде със здраве.
хехеххе моля , много е яко найстина , само кажи имам около 4000 парчета само House и Chillout :)http://212.36.0.158/share/mp3/10_silicone_...ands-tronik.mp3 това ми е любимата :) Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е, ако можеш постваи по 4ести4ко, и така както ги правиш да се теглят с едно натискане си е много яко. :) Полу4аваш една бира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво казвате за Шарам, колеги???

Аз казвам,казах : 22 февруари, петък, сити център, подземно ниво -2, там съм :D
+1...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да черпа с едно яко парче http://212.36.0.158/share/mp3/01.Swayzak%2...avis%20Mix).mp3

Браво колега ти оцели стилът ми в музиката, по4ерпваи по 4ести4ко с такава музи4ка.Много яко пар4е. Хаиде със здраве.
хехеххе моля , много е яко найстина , само кажи имам около 4000 парчета само House и Chillout :Dhttp://212.36.0.158/share/mp3/10_silicone_...ands-tronik.mp3 това ми е любимата ;)
:D яко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rachel Starr - Till There Was You :plane::plane:

Потънах в спомени от това парче... и ето какво изплува оттам: Karen Overton - Your Loving Arms (Club Mix)Хайде, като съм взел думата - пак ретро: Roger Sanchez - Lost

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE това парче се скьсах да го тьрса колега Е В А Л А :plane::plane::plane: а парчето се казва Karen Overton- your Loving Arms Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Karen Overton - Your Loving Arms (Club Mix)[/url]

благодаря!! :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още от мен , тая на Timewriter е най бруталнаAndain - Here Is The House#Depeche Mode - Enjoy The Silence (Sasha & Digweed mix) #Narcotic Thrust - Safe From Harm (Behrouz and Andy Remix)#Timewriter - Marys Wisdom With Mary Joe

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а парчето се казва Karen Overton- your Loving Arms

ъ.. и аз това казвам.. ;);)

благодаря!! ;)

Моля ;) стига ми следващия път да кажеш "здр!" без да си го изпросвам :P;)

Много се радвам, че това парче, което така ме кефи, кефи и други музикални съмишленици! :)Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E kak бе колега това парче е най доброто ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а парчето се казва Karen Overton- your Loving Arms

ъ.. и аз това казвам.. :tease::P

благодаря!! :tease:

Моля :) стига ми следващия път да кажеш "здр!" без да си го изпросвам :D;)

Много се радвам, че това парче, което така ме кефи, кефи и други музикални съмишленици! :)Публикувано изображение

 

Няма такьв вокал песента е лудница още не мога да и се нарадвам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай давай колега а някакви подобни на Karen Overton- your Loving Arms сещаш ли се такьв стил нещо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, две парчета, които сигурно знаете, но са ми от любимите и те:Free - Ultra Nate (Club) - точно това парче на lинка не съм го прослушвал, но винаги можете да пуснете търсене в датата... има и някакви други версииRoger Sanchez - Lost - също има няколко версии.Enjoy! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E маниаци каде сте бре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето малко от мен , повечето ме кефят адски , особено ретро албума. http://activity.spnet.net/mp3/

Колега пак ме зарадва с готина музика, браво. ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dakata
Отговорено (Редактирано)

Извинявам се че "тровя" темата , но незнам къде да го постна.Култовата "Кен Лии" вече си има House-ремикс ;););) олеле ;)Ето и линка ЛИНК

Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

е това за мен е приятна музика за идващото лято :ph34r: ще има и още :Dtny_burnside_and_julien_diamond_-_follow_me_(original)dj_wout_-_mastermindthe_mackenzie_ft._jessy_-_i_am_freedj_dlg_and_redroche_feat._yota-let_you_gobee-low_-_ready_or_notspencer_und_hill_-_get_it_on

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

не ми го отваря това фриски апък мн искам да го чуя :)и са всички фенове на месомелачките и бруталните сетове да ме намерят на скайп : Sa8o пз :)

Редактирано от Sa8o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми го отваря това фриски апък мн искам да го чуя :angry: и са всички фенове на месомелачките и бруталните сетове да ме намерят на скайп : Sa8o пз :angry:

Progressive ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...