Jump to content
Nikito82

Какъв е оригиналният размер на чистачките на Акорд 2004?

Recommended Posts

С това допълнение, че при префейс и фейслифт е различно. При префейса шофьорската пръскалка пръска под металното рамо и над чистачката. Фейсовите чистачки са нископрофилни и струята минава над рамото, а и пръскалката е повдигната по-високо. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 29.09.2020 г. at 13:16, Nikito82 написа:

Как се води захващане то на пистачките за хондите, някой знаели, понеже ги продават без адаптер.

На пистачките не знам, :D ама на чистачките захвата е тип Н .

Мога да ти предложа БОШ AeroECO  (банани) 650 + 380 мм. на 25 лв.  комплекта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, катъл съм с тях вече, не съм доволен. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди 8-9 години сложих фейсови пера и от тогава два пъти само гумените перца (каучуковата лента) сменям. Последно - преди месец. От Бултрако са ги направили за по-лесно перцата да по 22лв/бр за каквото им падне. Поне за сивик 8 и акорд 7 са всички така. Mitsuba. Пробвал съм с други вложки - не става, защото идват по-широки. Нашите са широки 6мм по спомен, тези, които се продават масово - по 8мм.

 

Иначе това с пръскалките не съм го усетил да има проблем. Дори и да е така, щом напръскам, чистачките тръгват мигновено. Не стоят на място, че да ги бие струята.

 

И кодът за вложките на префейс и фейс са еднакви:

 

Y766B-SEA-J11 (шофьорска)

Y766A-SEA-J11 (пасажерска)

 

Оригиналните префейсови чистачки наскоро ги подарих на един приятел (шофьорската има доста голям спойлер и предполагам това има значение) и той си купи само вложки за тях.

 

П.П. И в Бултрако посукали на две вложките в един кашон... На опаковката с ей такива букви пише DO NOT BEND и картинка. Едно време от Щатите не ми пратиха едната, защото била дълга и няма да се събере изпъната в кашона. Тука това го смятат за суеверие явно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моя седан слагам за втори път Motohama с размери 40 на едната и 65 на другата чистачка. Тип банан са, чистят много добре, не свирят, карат около година и половина две и струват общо двете 7 лв. Скъпи съм вземал преди и на хубави не съм случил, крайно недоволен съм от марката Бош. 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...