Jump to content
sirwilliams

Предна броня на ФРВ

Recommended Posts

Привет на всички :). Наскоро претърпях лек инцидент с любимата кола и сега не успявам да намеря никъде предна броня... Ще бъда много благодарен за някакви съвети и насоки, понеже започвам да се отчайвам. Благодаря!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нищо не излиза от cars.bg и mobile.bg, за тези FR-V, които се продават на части, вариант e Ebay.

В английския има по-голям избор: https://parts.loc8apart.co.uk/nav/make-model-part/Honda/FR-V/Bumper-Front.php

В немския видях само една: http://www.ebay.de/itm/Honda-FRV-FR-V-Bj-ab-2005-Stosstange-Vorne-71101-SJDA-ZZ00-Original-Versand-/201771705696?hash=item2efa87e560:g:5u4AAOSwImRYbAu-

Тук и доставката е фактор, който може значително да оскъпи начинанието.

Опция е и Бултрако, ако изобщо предлагат подобни части за FR-V.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доставката въобще не е страшна, има фирми, които карат от Англия и от Германия на килограм , по спомен от Англия е 2,50. Демек тая броня, ако е 10 кила, ще му излезе 25 лева. Аз съм си накупил много неща от Англия по този начин и парадоксално е, че понякога е по-евтино от еконт, от град до град в бг :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената за транспорта зависи не само от теглото, а и от обема на пратката. Не съм пращал броня, но съм разпитвал за холова гарнитура, т.е. лека и обемиста пратка и цената значително надвишаваше теглото на пратката.

В случая с бронята логиката на превозвача е такава - добре опакована броня тежи (да кажем) 10 кг, обаче заема място за поне 2 куфара по 30 кг всеки. Значи, няма да ме учуди, ако цената за броня се доближава до цената за 2 куфара.

 

edit:

Говорим за българите в Лондон например, возещи пратки на килограм до България. В случая с бронята трябва да се започне със самия продавач. Проверява се дали случайно няма да се навие да я прати директно до България и на каква цена. Ако не се получи, минаваш на план "Б" - български превозвач.

Купувал съм за един приятел в България всички пластмаси за "пистов" мотоциклет от Хонг Конг. Продавачът (англичанин) се съгласи да ги прати директно в България за смешни пари. Беше много отдавна и не помня точната сума.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То най-лесно да звънне в габиели или габко и да пита колко ще струва, инак прав си за обема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем 30 кинта, и на кило да я теглят пак толкова, кво и плащаш :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...