Jump to content
striking

Трябва да купя акумулатор днес!

Recommended Posts

При моите хонди през годините наблюдавам същия феномен - както си пали без никакви проблеми, изведнъж отказва да завърти, сякаш някой му е резнал жиците. Не знам  на какво се дължи. По отношение на марките батерии - Бош/Варта(едно и също е от много години вече) изкаррват 2-3г в зависимост от късмета и умират от раз.

Така случайно когато ми се наложи на Сивик 8, 2006г да сменям акумулатора и установих, че е оригиналния на почти 10г. Ситуацията се развиваше 2015г Първоначално не разбрах каква марка е, защото всичко беше с йероглифи написано, после установих, че е марка на Yuasa. И от февруари 2016г колата до началото на тази година, когато я продадох, си работеше перфектно с Yuasa-та. На жена ми джаза е с Yuasa от 5 години, на баща ми предишния Джаз беше продаден с Yuasa пак от 2016г. Реално от както започнах да слагам тази марка, още нямам умрял, за да кажа колко издържа. На моя Сивик 10 смених оригиналната Варта просто защото не искам Варта в колата си, взех най-големия възможен Yuasa, който влиза! И така, вносителят е един, в София, има си онлайн магазин, всички го знаете. Преди и Тех-Ко внасяха, но до колкото знам вече нямат.

За Българските на Монбат чух, че много дръпнали с качеството, но нямам наблюдения. Единствено мога да похваля Yuasa и да плюя цял ден по Varta/Bosch. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...