Jump to content
manniakk

идиотите по пътя.

Recommended Posts

Предполагам почти всеки има телефон с камера. Досега не ми е идвало на ум но мисля че всеки на ден среща поне по 2-3 идиота дет си заслужава да се снимат. Ако мислите че можете да снимате и да карате (или поне жената да може да снима) би било полезно да видим "голфаджийте" на пътя. Пък може да ги пратим и някаде из медиите

 

Аз да почна с една снимка но тя е за безумието на общината...

Публикувано изображение

Загледайте се в знака за ограничение от 40км и... за неговата отмяне след 1 метър

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне хондичката краси българската нелепост :unsure:

това бе зимния и вид. Има планирана модификация "на заплата" :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не упреквам никой, но каква е вероятността някой тъп български селинджър да е обърнал знака и да го е вдигнал малко нагоре??? :unsure: Иначе безумията по улиците са безкрайно много за съжаление нямам камера на GSM-a, но това не пречи да се поразходя някой ден с дигиталния фотоапарат.. Sorry ако се е получил off-topic.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам преди да снимаме случайните хора да поснимаме малко господата полицаи в движение....тогава хем към събраните от нас материали ще има интерес в медиите.просто се заканвам ,че един ден ще си купя камера специално за тях-няма такива нагли нарушители като тия с патрулките на които всичко е позволено.същото важи и за частните им коли,когато са с униформа вътре.....съжалявам ако има съвестни полицаи които засягам с това си изказване,и аз знам че има такива,но просто шлаката е в повече ми се струва....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Мисля ,че знака е просто обърнат и по тази улица се кара с до 40 км в час .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори така да е би трябвало някой да го е видял и да го оправят. Седи така от няколко месеца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва пише на вратата на бара в ТУ Пловдив!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RIP

Ей тва пише на вратата на бара в ТУ Пловдив!

Публикувано изображение

Последно ? :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не упреквам никой, но каква е вероятността някой тъп български селинджър да е обърнал знака и да го е вдигнал малко нагоре??? :hondarulez: Иначе безумията по улиците са безкрайно много за съжаление нямам камера на GSM-a, но това не пречи да се поразходя някой ден с дигиталния фотоапарат.. Sorry ако се е получил off-topic.

СЕЛИНДЖЪРИТЕ и те не ядат доматите с коловете По вероятно е гражданин на РБ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако сте ходили в Mc'Donalds сигурно знаете какво е това. :hondarulez:

 

................................................................................

..

 

Нека да помогна.................. ПТП с хранта която ядем, в центъра на Слънчев Браг. :/

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само тва да беше ..... 90% от заведенията са така .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам преди да снимаме случайните хора да поснимаме малко господата полицаи в движение....тогава хем към събраните от нас материали ще има интерес в медиите.просто се заканвам ,че един ден ще си купя камера специално за тях-няма такива нагли нарушители като тия с патрулките на които всичко е позволено.същото важи и за частните им коли,когато са с униформа вътре.....съжалявам ако има съвестни полицаи които засягам с това си изказване,и аз знам че има такива,но просто шлаката е в повече ми се струва....

аз вече снимам :D , но още няма достатъчно материал за монтаж ... иначе жената какви селянии от страна на органите на реда изтърва да заснеме направо не е истина ,ама станалото станало , смятам да застана малко и на кръстовището на Драган Цанков с Васил Левски и да снимам от тротоара колко точно коли от дясната лента дето е само за завой ще минат направо на червено и после от тия дето са културни ще успеят да минат след като нагльорите са задръстили кръстовището ,и какво точно прави чичко полицай дето да не се обиждат колегите полицаи ,ама според мен ако се размърда малко може да спре да си чеше топките и да накъса талоните на поне 1500 души там дневно или да смени закона и вече да се минава на червено ,а на зелено да се спира :hondarulez: ... във Варна пък смятам да застана пред кат до пароцентралата през нощта и да заснема каквсички патрулки дето се прибират влизат за едни 100-150м в насрещното и като го направя ще го гледаме по новините защото направо там ще отида ....... и на колко други меса може да се дивим на простотията на хората зад волана и на тия с бурканите отгоре не е истина ама всичко с времето си :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Селянин" не е географски термин, а вид манталитет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или в тунела от Люлин към центъра. Всяка сутрин минавам от там в най-големия трафик. И винаги има тарикати, които карат по релсите и после на излизане от тунела се бутат пак в лявата лента. А маршрутка да мине нобмално до сега не съм видял...Аз обаче вече нарочно минавам само в лявата лента и само дебна някой такъв тарикат да се опита пред мен да се включи...Или ги засичам или спирам и на инат не ги пускам. Ма*** им мръсна. Да се научат как се кара. Гледам напоследък "балъците" като мен вече масово почват да им свиркат и да не ги пускат. Като почне да им отнема повече време да ги пусне някой, вместо нормално да си изчакат като останалите примерни шофьори, може и да им дойде акъла...Ама едва ли...колко пъти съм виждал такива баш тарикати, които от наглост да се набутат пред някой яхват трамвайните релси и островчето между тях и платното !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не давам път на тарикатите, особено като съм с баничарката, която ми е служебна и не ми пука дали някой ще и "оправи" боята. Пускам само излизащите от улички без предимство, които иначе биха чакали доста време, а останалите да го ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било интересно,защо всеки гледа другите какво правят :huh: ,а никой не гледа себе си?!?!Ако е да се лае по всеки друг,но не да се вгледаме малко в собствените си действия всеки е номер ЕДНО :) Всеки втори гашник плюе по полицията и по Катаджията в частност.... :o , а някой замисля ли се,че рибата се вмирисва от към главата?! ;) Някой замислял ли се ,че тия закони,които ние се мъчим да прилагаме всъщност никой не зачита,защото така му е по изгодно :) Или някой ще ми каже,че е най-съвестния шофьор на пътя,а?А,когато отида да извадя някой тежкар,дето е отсякъл два стълба улични и ударил две коли м/у другото,щото се е правил на Туранага ;) ,тогава вече плювните и агресията към мен я няма и всеки гледа като теле :huh: -"Ма кво стана?!":"Тя колата,то оня,то това,то онова.......".Хайде първо всеки да гледа себе си после да погледне в страни :dry: !!!Да не говоря,че възпитанието на повечето Българи клони към НУЛА!Огледайте се по отбивките,покрай пътищата,зад блоковете ,където се движим,живеем ,играят децата ни......всичко е пълно с боклуци ,хартии,найлони,фасове,чаши от кафе....и т.н. и т.н. :angry: Ето от тук от САМОСЪЗНАНИЕТО ни идва всичко ,което при повечето го няма!Малко се разпалих,но ми писна да чета плювни и повръщни :puke::angry: Хайде с мир:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било интересно,защо всеки гледа другите какво правят :huh: ,а никой не гледа себе си?!?!Ако е да се лае по всеки друг,но не да се вгледаме малко в собствените си действия всеки е номер ЕДНО ;) Всеки втори гашник плюе по полицията и по Катаджията в частност.... :o , а някой замисля ли се,че рибата се вмирисва от към главата?! !!! Някой замислял ли се ,че тия закони,които ние се мъчим да прилагаме всъщност никой не зачита,защото така му е по изгодно :) Или някой ще ми каже,че е най-съвестния шофьор на пътя,а?А,когато отида да извадя някой тежкар,дето е отсякъл два стълба улични и ударил две коли м/у другото,щото се е правил на Туранага :) ,тогава вече плювните и агресията към мен я няма и всеки гледа като теле :huh: -"Ма кво стана?!":"Тя колата,то оня,то това,то онова.......".Хайде първо всеки да гледа себе си после да погледне в страни :dry::)Да не говоря,че възпитанието на повечето Българи клони към НУЛА!Огледайте се по отбивките,покрай пътищата,зад блоковете ,където се движим,живеем ,играят децата ни......всичко е пълно с боклуци ,хартии,найлони,фасове,чаши от кафе....и т.н. и т.н. :angry: Ето от тук от САМОСЪЗНАНИЕТО ни идва всичко ,което при повечето го няма!Малко се разпалих,но ми писна да чета плювни и повръщни :puke::angry: Хайде с мир;)

Глоби трябват,глоби,ама яко и без изключение и високи полис заплати да няма прибиране на парички......Иначе коланите си ги слагат и спазват знаците само да мръднат извън БГ,щото там няма това,онова Нарушиш ли кихаш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony
Отговорено (Редактирано)

Малко се пооляхте колеги. Обърнахте темата в нещо в което нетрябваше да бъде. Щеше да е хубаво да е само за папарашки снимки на интересни неща. :huh:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се пооляхте колеги. Обърнахте темата в нещо в което нетрябваше да бъде. Щеше да е хубаво да е само за папарашки снимки на интересни неща. ;)

Май си прав,пооляхме се! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, нека някой я позачисти :huh: пък можем да си отворим тема за "Размисли и Страсти"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

Golf style tuning

Публикувано изображение

който познае какво има под бронята печели бонус близък кадър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Е нищо немога да видя. ;) Да не е нещо на Хонда :huh:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаме участник познал верния отговор... кашоооонннн

Публикувано изображение

може да не е много ясна че я снимахме на zoom

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)

смятам да застана малко и на кръстовището на Драган Цанков с Васил Левски и да снимам от тротоара колко точно коли от дясната лента дето е само за завой ще минат направо на червено и после от тия дето са културни ще успеят да минат след като нагльорите са задръстили кръстовището ,и какво точно прави чичко полицай дето да не се обиждат колегите полицаи ,ама според мен ако се размърда малко може да спре да си чеше топките и да накъса талоните на поне 1500 души там дневно

а стига ед там нееи да заставаш да снимаш кво да направи куката на спирката то не вижда ко минава на червено :D;):D оделно кои да чакам с тоя десен завои не ми е ясно ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

? :) я сега разясни какво пише тука ;) ,че май си пил повечко сироп за кашлица (аз веднъж от половин шишенце бромхексин плюх боб по масата в едно заведение ... то няма такъв смях )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ухаааа сиропчето за кашлица е прекрасно.... само дето май намалиха прекалено успокоителното вътре :) Е хайде аз пък да похваля едни господа в униформа. Вече втори път от КАТ-София в посока Ракова болница, на левия завой някой тарикат ( вчера беше бяло тико) заобикаля всички през насрещното и случва на партулка в колоната... и патрулката след него ;) Мога да ви пожелая все повече да са "тези" полицаи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надеждата умира последна! Да ти кажа честно, бая спрели джипове се виждат в последно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждат се, я! Защото дават по-дебели пачки! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой ли е в нарушение... подсказвам: Рейса е за направо

Публикувано изображение

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Егати пича. Тоя няма спираяки пред нищо бе. Когато патувах с градския, тези шофьори ми бяха любими . :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Егати пича. Тоя няма спираяки пред нищо бе. Когато патувах с градския, тези шофьори ми бяха любими . :D

може преди това да е бил шофьор на маршрутка, те имат тоя манталитет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз виждам трима в нарушение

5има са. 2те коли пред мен бяха за направо в лентата за ляв завой

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

аз виждам трима в нарушение

5има са. 2те коли пред мен бяха за направо в лентата за ляв завой
Май стават 6 заедно с теб ако няма да завиваш :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...