Jump to content
morskija

среща в Русе

Recommended Posts

Guest no1else

Я за малко да опущя първата среща в Русе...лелеееее голям резил...ще си видя графика и ако съм свободен ще намина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

Мога да ви кажа,че аз със сигурност съм там. Въпросът е колко коли ще сме от Рз-това ще го уточним допълнително. Питанката ми е ще има ли организирани някакви гонки?

....то май на полигона всяка неделя се събират некакви БМВ-та и Лади да правят дрифтове може да отидем там,ма ше вземат да ни разбият тия ЛаДИ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Колеги,интересува ме дали някой може да осигури стикери на фен клуба?

Ами колегата OXYGEN каза, че ще донесе стикери когато идва към Русе, но трябва да му пишете на него колко искате...аз вече съм дал моята заявка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен да не ме забравите за стикери ей :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се препброим:1.Аз2.Морския3.Митака4.Цецо,ако не дойде аз ще му предам стикера.5.Каменски6.Honda BassmBass7.Хари8.Еди Ведър9.НЦН10.Сойчиро11.Спииди Гонзалес12 Д15Б213.НофърстелзПрез седмицата срещнах 1 мом4е с С2000 и съм му предал.Един чисто нов Сивик(СИ) мина покрай сервиза,но не можах да го спра...много ниско летеше,но беше с русенска регистрация...дано да чете тука :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен ме пишете за стикер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest хари7

Господин Пухлев!За теб ако няма стикер-6те ти дам моят бе приятелю :hondarulez: Ве4е си мислех 4е 6те те хване липсата ;) Привет,и дано да се видим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

...трябва ли да си сложим лепенки с никовете да се знаем кой кой е ;) ....да не чакате Еди Ведър да дойде от Сиатъл :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се препброим:1.Аз2.Морския3.Митака4.Цецо,ако не дойде аз ще му предам стикера.5.Каменски6.Honda BassmBass7.Хари8.Еди Ведър9.НЦН10.Сойчиро11.Спииди Гонзалес12 Д15Б213.НофърстелзПрез седмицата срещнах 1 мом4е с С2000 и съм му предал.Един чисто нов Сивик(СИ) мина покрай сервиза,но не можах да го спра...много ниско летеше,но беше с русенска регистрация...дано да чете тука ;)

Ей Бранко , за мен 2-бр. щото Сивикът ще се обиди :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сивика още не си черпил.. ;) И един съгражданин с Интегра изпреварих:hondarulez:..каза че и той ще дойде на срещата.Интеграта беше спряла де ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идея е тази среща и безкрайно съжалявам че нямя да присъствам.Имам ангажимент извън Русе и няма да съм в града на 7,8 и 9.Банда няма да е зле на тази среща да направите организацията зя следващата :worthy: .Пуснете тема след това какво сте се наговорили :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Агитката расте :hondarulez::worthy: май не сме от най слабите :plane: а за следваща среща наистина ще се говори :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безкрайно съжалявам че не съм пуснал темата за среща още когато се регистрирах във форума но нейсе. Аз мисля че всяко зло е за добро и ми се струва че наистина ще е незабравима и доста силна първа но не и последна среща. Който носи стикерите да се подготви по-сериозно че да не си вадим очите за тях. Айде със здраве и да не забравите неделя 13.00 паркинга до тв кулата и ако може без имах работа и други такива RESPECT ЗА ВСИЧКИ ХОНДА-холици :hondarulez::worthy::plane::lol:

Редактирано от morskija

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение[/u

 

 

[url=http://www.picvalley.net/v.php?p=u/117/29134_545.JPG]http://www.picvalley.net/v.php?p=u/117/29134_545.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,стикерите за вътрешно залепяне ли са или за външно? :hondarulez:Между другото,някой знае ли кой се е наградил с новия LEGEND? От 1 месец го засичам в к-с Локомотив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде още един човек за срещата ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest no1else

Аз съм фрий...so count me in :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сивика още не си черпил.. :D

Не бе Бранко , аз имам предвид онази бялата "микровълнова" (тя все още е моя) , но вярно трябва да почерпя че това лето навършва 20 години :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Хора не остана:D Казвайте сега, дали ще трябва да посрещаме някъде гостите от другите градове и къде:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте за мен стикер също да е от тези които се лепят от вътре.успях с регидтрацията такаче ще се видим в неделя 13.00 часа. :D HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всеки да си рзапечата на стандартния формат А4 следното:Не се продава....само се тунинговаМarkony-RousseИ да го лепне отзад :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Sory момчета ама без мен- костичката даде фира :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Markony

Sory момчета ама без мен- костичката даде фира :blink:

Кво стана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей,Аз също ще съм там!!!!!! И най-вероятно ще затворя темата като последен включил се за тази среща. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей,Аз също ще съм там!!!!!! И най-вероятно ще затворя темата като последен включил се за тази среща. ;)

Радвам се, че се множим и накрая;) А за темата няма, няма да я заключиш, защото от утре започва да се показва снимковия материял от това ВЕЛИКО събитие ;);) Може и нова темичка да се отвори за това но ще го мислим след като саберем русенските хонди на кулата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че сме толкова много дано и утре да сме толкова че защо не и повече аз малко няма да съм във форма но все пак ще съм там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone
:):) браво гледам бая народ сте се събралипожелавам ви и занапред такива срещи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest UniCorn

Евала на всички хонда фенове от Русе и региона! Гледам, чудна среща се е получила. Доста, при това много хубави хондички има и по тоя край :)

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

поздравления ,много добра среща си сте си направили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest morskija

АМИ АЗ СЪМ КАчИЛ СНИМКИТЕ В МОЯ ПРОФИЛ (съжалявам ама нещо не можах да се сборя с ъплоуда във форума) АКО НЯКОЙ ИСКА ДА ГИ ВИДИ И ДА СИ ДРЪПНЕ НЯКОЯ ДА ЗАПОВЯДА А НЯКОЙ АКО МОЖЕ ДА КАчИ ОБщАТА СНИМКА ОТ ТЕРАСАТА МОЛЯ :)

Редактирано от morskija

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

бах тая русенска мафия :) завладяват форума :) евала ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия червените много хубави

Публикувано изображение

 

нещо мислихте ли за следваща среща - дата място

Редактирано от lud fen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич да не е като за първа среще се получи доста добре според мен ;) 16 коли си е постижение за слабичките русенци както се каза в предната тема за нас ;) Да бяхте видели само хората как гледаха, когато колоната минаваше през града и след това когато отидохме в Николово....лигичките им истекоха ;) А за следваща среща, стана дума и със сигурност ще има, но за сега още няма сигурна дата и място, но това не е проблем...желаещи да има мястото е най лесната работа ;) Радвам се, че бях част от това събитие :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kamenski

май забравихме че имахме и едно моторче :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

аиде стига по тия празници де не че лошо амадайте друга дата и сигурно ще присъствам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИТАК май пак ние ще сме на топа на устата и затова предлагам ако искаш да поканиш още някой и да се видим някъде та да го обсъдим като хората по-навреме че да разберат повечко хора. Айде ти кажи кога да се видим и къде :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Гледам, че не са вкарани всички снимки....хайде и другите фотографи да покажат какво за хванали с обективите си :hondarulez: Незнам, но според мен хората, които най-много ни липсваха на тази среща, бяха тези, които щяха да носят стикери, че да можем и ние да се фукаме из града :hondarulez::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...