Jump to content
jagobi

HONDA ELEMENT

Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ ПИЧОВЕ

Нов съм във форума и не знам дали тук е мястото за тази тема но ако трябва модератор да я измести.Има ли някой с такъв модел ?Ако знаете нещо специфично за тоя модел ше се радвам да го споделите.Моята е 2,4 мотор 2006 автомат сложих и газ ама си мисля че мелко повече гори сега я засякох 12,7 газ ама върви като звяр.Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с този модел вече 6 години.Карам само на бензин.Подържам го в Хонда Апостолов Бургас.Няма нищо специфично по модела.

Вашият Елемент е син на цвят,лятото го видях пред р-т Емона.Там работех и аз.Добре изглежда,със здраве да го карате.

Ако нещо конкретно Ви интересува питайте.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, всеки ден минаваш покрай нас и много се радвам, че в Несебър има такъв автомобил. Супер е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

днес ходих напред назад и по едно време паля, и мига една лампа maint req", и се притесних. Отивам при един френд, дето има сервиз, закача едно тамагочи и вика -нямаш грешки. Ми сега, кво да правя, дайте акъл,за кво мига тая пущина? ледам в тубата има клипове как се чисти, ама тя за да светне, може да има причина? Не само да я изгася и после да стане нещо по-лошо. Моля, дайте акъл, благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдя по написаното от теб, те подсеща че иска обслужване - масло, филтри и т.н. Ако пък си я обслужил наскоро, най-вероятно от сервиза не са занулили компютъра, който те подсеща, че е време да смениш масло ;).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених масло и филтър и я занулих, пък квото стане.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичове, реших да си сменя ремъка и се оказва, че е седем канален пистов на дължина 1765. Пробвах с 1760 , не мога да го наместя, търся 1765. Няма никъде. Моля, ако някой знае от къде мога да взема, да помага.

Поздрави.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Дайко имам 1766 и на Джапан партс 1765.Утре мога да ти кажа цени /но са символични/ следобед ,че съм болнични.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще съм благодарен, ще чакам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Дайко имам 1766 и на Джапан партс 1765.Утре мога да ти кажа цени /но са символични/ следобед ,че съм болнични.

??????забрави ме??????

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив. Сега ставам, след 15 мин съм в сервиза.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някой да знае, какви по-големи джанти мога да сложа на Елемента, за лятото ? 18-ки, примерно с какво J, с каква гума ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.