Jump to content
fenabg

КЪМ модератори предложение за един раздел за масло

Recommended Posts

Момчета така или инак направихте сума ти раздели и под форуми ви предлагам да направите още един . страшно много се бълва за маслата което само по себе прави форума тежък а именно защото има всевъзможни теми за масла на всякъде . 

Отделете го на отделно място ще ви е от полза и на вас и на читателя .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, ако ще е раздел май ще е по-добре да е за консумативи (течности, филтри) като цяло, добавки също, греси..

Айде диференциали, скорости, серво - за тях маслата са ясни.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка втора тема е за поредния масленяк и каква чорба да му се налее . Да и твоята идея на мен лично ми допада обща за течностите и в частност маслата .

То като цяло аз не ги оставях много да виреят тея теми едно време ,но явно на хонда водача ,това му е болка ..

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Markony затова почна такава тема за маслата в техническите. За цял раздел е добра идея, ама ние искахме да се оттървем от спама, не да го пренесем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по добре пренесен ,отърване няма .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,за съжаление с една тема няма да стане.Има какво да се каже и за филтрите...поне аз смятам ,че са важни..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо просто не направим по една важна тема във всяки раздел, отнасящ се до маслата за моделите? Като просто темата ще казва в резюме какво се препоръчва за модела и ще сочи към голямата тема на Markony. Това ще е и единствената тема за модела (Civic/Accord/etc), в която може да се пита за масла.

 

В Акорд направих подобна тема за "Въпроси за коли от обяви само тук", понеже през ден имаше теми "какво мислите за тая кола" и повече такива теми няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,ще гопробвам в раздел 4х4,да видим какъв ще е отзвука и ще го пренесем във всички модели ако работи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, вижте сега как стана във всеки раздел на CR-V и HR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бранко, направо е супер така, евала просто :)

 

Ако ще даваш линкове да отделя ли всеки шийт/модел в отделна таблица или да си направят труда да отворят и да гледат? :)

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре е станало! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смяташ ,че юзер Х няма да намери отдолу шиита с модела си...може и да се отделят,но така поне на мен ми е по-лесно.Ще добавя после и МТФ и дифовите масла,пробег за смяна и номерата на маслените филтри

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблицата не е сложна, не виждам как ще затрудни потребителя намирането на шийта. Може да се обясни в раздела, преди линка към таблицата: "Най-отдолу са изброени моделите;  щракнете върху вашия модел." Нещо такова. А и когато всички мотори са на едно място, може да се направи бърза справка.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...