Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. Определено има разлика ,малко по тромава ще стане, а относно това дали ще опира,незнам нека някой колега с 6 ген. каже.
  2. Ако е преправяно нещо да ,но оригинално мигача си го сваляш без да буташ фара.По принцип със свалена броня е по лесно но може и да не я откачаш
  3. AMD

    Габрово

    Трябваше да дойдеш щяхме да дадем по едно кръгче teror1sta извинявай за банята но не намерих по голяма локва ;)
  4. Споменах ти кофти бензин понеже скоро имах същото явление налях от ОМВ-то и после не мога да си позная колата под 4000 об. беше като спънат кон придръпва,глъхне и всякви други мизерии
  5. AMD

    Габрово

    Да взема и аз да мина само ми кажете къде е това" Алеко" :tooth:
  6. Честито със здраве да си я караш и много безаварийни
  7. колега ,би ли ми обяснил или показал каде има лампички на плъзгача и степента на парното.щот аз поне 10тина пъти счм го разглоб явал и не сам вийдал такова нещо. СПОРЕД МЕН НЯМАЕдната се пада точно зад плъзгача ,другата някъде към бутона за вентилатора .Нямам снимки да покажа точно ,но със сигурност има 2 крушки
  8. Колега имах подобен проблем с едно табло на Сивик 5 генерация .Уреда седи на едно и също място независимо от количеството бензин ,а като го бутна с ръка мръдва малко и пак остава на същото място оказа се че предишния собственик на колата е вадил стрелката и я е разместил .Така и не успях да я центровам и разчитах само на брояча.Възможно е при теб да е същата ситуация
  9. Поредното доказателство каква скапана държава сме законите важат само за някои .Имаш ли пари и връзки, ти си над закона, а ако си някой сиромах ще те изядат жив
  10. Ето отговор на въпросите http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=17885
  11. На скутера му е малко зор да спира с 15-ки плюс това имам проблем със сегашните апарати (задържат от време на време ) Dragi4 Благодаря за инфото
  12. Интересува ме как стои въпроса със следната трансплантация -спирачки от VTI на D15-ка , кои части трябва да се подменят ,само дисковете и апаратите или има и други
  13. http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%B5%D1%80%D0%B0 виж тази тема
  14. " Сивик 4ген. Проблеми , ...... " Ех да ги имаше всеки тези проблеми
  15. AMD

    Габрово

    Аз пък си откачих генерацията сега карам само на катализатор,страхотен звук ама хич не откъсва да върви.Събирахте ли се ? Малко късно видях темата
  16. Мисля ,че първо изваждаш леко долната част и после пробваш отгоре да излезе .Карам по памет в момента понеже го разглабях отдавна
  17. Разви ли всичките винтове ? За да стигнеш до единия махаш бутона за аварийните
  18. Почистване на EACV-то и дроселната клапа
  19. Колеги минете през някой сервиз за реглаж на клапаните и мойта е така.Колегата johnyboy ми беше казал да ги регулирам ,но аз си карам така
  20. 195/55/15 Мисля че са добър вариант
  21. Някъде не прави добре контакт,прегледай таблото и по точно буксите които влизат в него
  22. 2-картер-да 1-точно 3-скоростна кутияКолко масло губи ? Като гледам фиг.1 -гарнитурата на картера ,но и скоростната кутия е много омаслена.Един съвет-ако е паднало нивото на маслото много, като за начало- долей,няма смисъл сега да сменяш масло при положение ,че има теч.
  23. Погледни тази тема http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%82%D0%BE%D1%80
  24. AMD

    Габрово

    Весела Коледа на всички . Живи и здрави и много весели моменти
×
×
  • Създай нов...