Jump to content

Класация


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 7.06.2026 in Мнения

  1. 2 точки
    Нашият цар - Лъв! И Левският му скок от болида. https://www.facebook.com/share/v/18si6A6xE6/
  2. 1 точка
    Колата ми е с лупи, но дори и тези с лупи пак има рефлектори Та ходих в Кар Валетинг и ми смениха крушките от халогенни на ЛЕД - ксенон въобще не работели и не предлагат. Избрах за сега да не рециклирам фаровете, а да видя как ще светят с ЛЕД. Останах сравнително доволен. Не ми хареса единствено че имаха само 2 вида крушки от които да си избера - от 80 и 130 евро - само с 6000к температура. Идках да сложа нещо около 4300к - 5000к. После като погледнах онлайн тези крушки в БГ сайт са по 53 и 88 евро съответно. Доста надценка си слагат мисля. Освен това взимат за монтаж/демонтаж на фарове - 80 евро. Не мисля че е наложително за смяна на крушки... Сменят се само със сваляне на бронята. Благодаря на всички за насоките!
  3. 1 точка
    Аз лично не съм доволен от Равенола. Трудно влизаха при мен скоростите с него. Ползвам това:
This leaderboard is set to Sofia/GMT+03:00


×
×
  • Създай нов...