Jump to content

Класация


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 6.06.2026 in Мнения

  1. 1 точка
    Когато една кутия тръгне да си ходи първото нещо което почне да прави е да започне да вие, леко по леко се увеличава с времето а когато и токнеш и масълцето то е мътно като на болен човек.
  2. 1 точка
    Тогава само си смени съединителя щом нищо и няма, но при здрава кутия със здрава периферия и много износен съединител се усеща боксуване на съединителя (вдига обороти ама не ускорява), но не и проблем с включване на предавките обикновено, ако не е няква друга порода кутията. На мен при нов съединител сменен не заради износване или проблем със скоростите, а по друга причина да си е нов, заради семеринг колянов вал( така и така се сваля кутията), след година взе да ми изплюва пета, ако не я държиш с лоста, за ремонт питах било скъпо, взех втора ръка здрава и за сега работи добре без проблем. Повредена кутия не се оправя с нови масла и течности, нито с нов съединител, а с ремонт на кутията или замяна с друга, освен ако при някоя интервенция някой не си е оставил ръцете и не е осрал нещо. Помпите също са важни но те са периферия. Успех с ремонта и дано се намери причината и да се отстрани проблема. За това кой с какво се е сблъсквал може да помогне на някой случайно, така е със старите коли искат си тяхното.
  3. 1 точка
    Оо, да - требе да се обмисли, преди да се стори, не че е непоправимо. Ето ти малко "помощно нагледен матрял". До тук - добре, но стои недовършено. Фолио по изпъкналите ръбове ... ... или черна горна част на броните с черен мат боя, коетое по-добре логически, гледайки топологията на страничните лайсни. Червените линии стоят по-добре на варианта с "дебелите лайсни". На този вариант черното на лайсните по броните някак тънее. Така - с черна горна част на броните ми стои по-логично и готино и са съразмерни. Ноо - ти си преценяш, решаваш и внимаваш, щот мога всеки да забъркам в естетическа битка за съвършенството. Най-големият враг на хубавото е по-хубавото, казваше 1 мъдрец, когото познавах.
This leaderboard is set to Sofia/GMT+03:00


×
×
  • Създай нов...