Jump to content
Tino

Честит ни Ъпдейт на ФорумО

Recommended Posts

Здравейте фенове , да ни е честит ъпдейта на форума :) Благодарение на пичовете от IPBoard , и колегите beatfan и Tishu от http://invisionbg.com

Има още редица неща за доизкосуряване , но с времето ще се изчистят . 

Ще избързам да обясня най-вече защо го ъпдейтнахме изобщо , защото се налагаше :D Форума е от доста време и с всяка по-стара версия се натрупват грешки , които затрудняват работата на самия Форум ;) 

Знам , че ще ви е трудно да свикнете в началото , но ви трябва най-много 2 седмици ;) 

 

Ако имате някакви бъгове , грешки и други моля споделяйте в тази тема , за да може да ги изчистим по-бързо :) 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Пирфектно" :thumbs1: , нова булка, нов късмет!Айде честито!Малко ми е странно, ама е по-лесно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотно е,браво.отдавна трябваше....мен ми доидоха 33 съобщения,дето ги бях чел :blabla:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да посинеем :D Препоръчително , за да нямате бъгове или поне да избегнем такива е да изтриете всички бисквитки(coocies) и кеш-а на самия Форум ;) Или ако нещо не работи натиснете 2-3 пъти F5 бутона ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Може и аз да не съм разбрал както трябва (както винаги :tongue1: )... но когато отварям "по- къса" тема (която преди беше на 2 страници) - сега излиза на една цяла страница ! Това според мен е много по- удобно и темата е по- лесна за четене.

Поздрави 

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно предложение - ако може естествено.

post-20738-0-96674700-1393176915_thumb.png

По повод  новата визия и функционалноста, най-големия недостатък и много дразнещ  за мен, е цвета на това заграденото в червено и много пъти неволно щраквам с мишката върху това ограденото  с жълто.

Искам да влезна директно на последното мнение от темата, но влизам в профила на този които е писал това последно мнение.

Направете тази функция по-удобна, или със смяна на цвета и шрифта на текста,или я оградете  по някакъв начин /като тип бутон/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам и аз чат пат ги правя тези погрешни кликвания :) отварям на хората профилите вместо последното мнение  :eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е трудно да се промени или редактира , защото е решение глобално на създателите на платформата на форума :( 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...