Jump to content
tunyo

ХОНДА ФЕН КЛУБ-ПОМОЩ И ПОДКРЕПА

Recommended Posts

Идеята за тази тема отлежава в главата ми повече от половин година но днес най-накрая се наканих да я пусна провокиран от това:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=47857&hl= и това http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=47958&hl= Миналата година имах случай в които прекарах 20 часа зад волана и навъртях над 1200 км. в търсене на читаво CRV за колега на мой приятел, а и срещнахме и хора от форума(градски) търсещи същото на 500км от града ни.Целта на темата е, хората които искат да си купят Хонда да не се претрепват от път да обикалят България само за да установят че колата която са си харесали в интернет не струва и половината пари дори,а да потърсят помощ от колеги от форума живеещи в близост които биха помогнали с предварителен оглед,преглед в сервиз или с каквото друго могат.Смятам че ще има полза от това,пък било и за 1 човек дори.За сега мисля да отложа моят "зов за помощ" но не за дълго.Хайде вие сте на ход.....Успех :rolleyes: п.п.Надявам се да съм написал достатъчно ясно мислите си,а също и да няма проблем че съм поплагиатсвал малко Microsoft в заглавието :lol:^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това предложение ми допада :rolleyes: Съсгласен съм с колегата,неможе да биеш толкова километри и накрая да отидеш там и да видиш една развалина :lol: А нормално е човека които я продава да казва че е без забележка! Добра идея +1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас ЗА тази тема.Щеше да ми е от полза преди няколко месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Писна ми от накипрени кошници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е страхотна идея.Аз си купих така колата.Мой приятел от форума ходи да я види в София и каза, че е читава.И така аз от Хасково отидох и я купих.И така 2 год. не съжалявам за покупката си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата наистина е хубава колеги, ако на някой му помогне това ще истинки признах за колегиалността, която трябва да я има във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

+1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна идея, какво по-хубаво от това да помогнеш на колега да си осъществи мечтата.Поздрави на всички настоящи и бъдещи фенове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и пак ЗАААААААААААААААААААААААААААА. Много добра идея колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако някой има питане за кола от Дупница да свирка ще бутна едно рамо без ядове .Мичайко наш колега може да сподели каква севетлинка си купи с моя помощ :) . Има и тема за тая колица .Ако мога ще помагам!

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааааааааааа,това наистина ще потвърди колегиялността на хонда феновете!Аз на драго сърце ще помогна ако се обърнат към мен за помощ!Пък и със коли се занимавам от 15-16 години и знам какво да гледам и как да го гледам!Мисля че тази идея си е много добра!Голямо + и от мен. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Варна, може да се разчита на мен! Ще помогна с каквото мога. п.с. предлагам в първия пост да се напишат имената, телефона и града на желаещите да помогнат. Идеята ми е да стане по лесно не като ми потрябва някой от примерно Враца да трябва да преровя цялата тема. Пример: ВарнаАнгел Чиренски - 0896675003

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Варна, може да се разчита на мен! Ще помогна с каквото мога. п.с. предлагам в първия пост да се напишат имената, телефона и града на желаещите да помогнат. Идеята ми е да стане по лесно не като ми потрябва някой от примерно Враца да трябва да преровя цялата тема. Пример: ВарнаАнгел Чиренски - 0896675003

Много добре, така ще става най-бързо. +1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВарнаАнгел Чиренски - 0896675003 Даниел Анастасов - 0883384883

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВарнаАнгел Чиренски - 0896675003 Даниел Анастасов - 0883384883

+1 Варна Николай Матев - 0885 656539

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра и благородна идея,страхотно,за Пазарджик може да разчитате на мен;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за идеята ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че идеята е страхотна, няма две мнения. Все си мисля, че няма да е лошо по някакъв начин тази тема да бъде на главно място в раздела, така няма да се налага да я търсим. Освен това много нови членове се регистрират с идеята да им помогнем в избора на Хонда, така че това ще е от безценнa помощ за тях :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е супер. Гледайте тези дето се препоръчвате да не сте прекалено големи перфекционисти само.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да каже някакво мнение за тази автокъща и по-конкретно за количката ? Ето и линк цък . По принцип за тези пари невярвам да и е всичко във ред, ноо все пак да попитам :) А относно темата напълно я подкрепям ! За мен разчитайте за гр. Монтана с каквото мога ще помогна :P Админите също няма да е зле да се замислят да сложат темата към важните теми .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е необходима и полезна, но аз предлагам да я развием и да не е само при търсене на коли ами и при истинска нужда. Например аз съм в Хасково и колата нещо се поврежда, което значи, че оставам на пътя далеч от дома и приятели. А и много от нас пътуват със семействата си. Гледам в тая тема и звъня на колега от Хасково за помощ - поне ще ми кажат добър сервиз и квото е необходимо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

и Перник е на линия.Свиркайте момци и не се притеснявайте.Имаме почти секви майстори и няколко автокъщи.ако некой за нещо му трябвам да пише :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...