Jump to content
atanasbe

жена която наистина се нуждае от помощ

Recommended Posts

http://www.novatv.bg/bg/news/view/4404/

Посетете любимата ми страница

http://www.bgfactor.org/index_.php?ct=1&id=21270

http://snews.bg/78111.html

http://www.marica.bg/show.php?id=17969

BG 36 UBBS 80021000201530 код SWIFT:UBBSBGSF

За контакти: Наташа Маркова 0887312341

Публикувано изображение

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сметка на кой на името е,на Цвети или на Наташа.При трансфер трябва да се пише титуляра

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сметка на кой на името е,на Цвети или на Наташа.При трансфер трябва да се пише титуляра

колега мисля че това ще ти свърши работа Банкови сметки:BG36UBBS80021000201530 – в български лева:BG57UBBS80021435354210 – в евроОбединена Българска Банка – клон Пазарджикза Цвета Лазарова Костадинова имам и една молба към модератори те ако може да закачат темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз направих моето Дарение,а вие...

от цялата история ми хареса че всички във форума са задружни и са готови да помагат.

Къде изчезна толкова бързо сплотеноста на Форума,тук има МЛАД човек който наистина се нуждае от ЖИВОТОСПАСЯВАЩА ПОМОЩДори темата изчезва по дълбините на форума ,ако някой не я повдигне.Не забравяйте колеги ,че съединението прави силата.Може и минимална помощ ,но като сме много става голяма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам това което го бяхме замислили за колегата Westbam, в случай, че той се оправи без да има нужда от нашата помощ, да го направим за това момиче. Същата сума - делим на бройката гласували, внасяме си вноската и т'ва е!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам това което го бяхме замислили за колегата Westbam, в случай, че той се оправи без да има нужда от нашата помощ, да го направим за това момиче. Същата сума - делим на бройката гласували, внасяме си вноската и т'ва е!!

Аз съм "за", как ще стане? 363 преглеждания, един помогнал? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че това момиче има повече нужда,отколкото WestBam,от неговата болка не се умира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме пишете в понеделник ще мина през банката ,с малко но това са ми силите за сега :) .

Трудно е да се събирата пари ,защото лично съм събирал за много близък човек. По фирми и каде ли не ,кофти е хора ! Да помогнем !!!

 

georgivanov1 и element : са прави .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още малко информация по темата:http://pa1.bg/analizi/%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%...B5%D1%82%D0%B8/http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=456585Надявам се, че липсата на повече мнения и коментари по може би най - важната тема (здравето на един човек) е свързана с това, че повечето от нас би следвало да знаем, че човечност, помощ, благотворителност не следва да се свързват с публичност, изява, шум !!!Надявам се и за още едно нещо - дано доброто у хората е все още будно !!!

Редактирано от zikofb

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте Този репортаж да ви се просветли малко,че като гледам сте си загубили доверието от врътката на WestBam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дигам малко темата колеги. Нека помогнем кой с каквото може.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще отделя някой лев. Нека всеки да отдели по колкото може и да се помогне на това момиче наистина такива хора заслужават да им се помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много слаба активност ! Само 12 включвания от 7 колеги за близо 3 дни !!?? :) Дали ... "всички във форума са задружни и са готови да помагат" /това е от една друга тема .../ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХОРА НЕ СЕ ЗНАЕ НА КОЙ КАКВО МОЖЕ ДА МУ ДОЙДЕ НА ГЛАВАТА, ДА ПАЗИ ГОСПОД ВСИЧКИ ХОРА. НЕ ПОЖЕЛАВАМ НА НАЙ ГОЛЕМИЯ СИ ДУШМАНИН ТАКОВА НЕЩО. АКО ПОЛОВИНАТА ОТ ФОРУМА СЕ САБЕРЕМ И ПОМОГНЕМ НА ТОВА МОМИЧЕ ДА РЕЧЕМ 5000 ХОНДА ФЕНА ПО 6 ЕВРО ПРАВИ 30000 ЕВРО И ТОВА МЛАДО МОМИЧЕ ЩЕ СЕ ОПРАВИ И ЩЕ МОЖЕ ДА ГЛЕДА СЛАТКОТО СИ БЕБЧЕ И ДА СЕ РАДВА НА ЖИВОТА СИ. НЕКА БЪДЕМ ХОРА И ДА ПОМОГНЕМ. ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА НА ТОЗИ СВЯТ И ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ ДОБРО. ДАНО НА НИКОЙ ДА НЕ МУ СЕ НАЛАГА ДА ОПРЕ ДО ЧУЖДА ПОМОЩ, БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ.

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз друго не мога да разбера... Лично аз все още не съм дарявал пари по сметка , по простата причина,че почти не влизам в банки , а и едва ли специално ще се сетя да отида до банка за да даря пари. не случайно го измислиха това със смсите, колко хора забогатяха от такива игри, това е друга тема , но наистина е по удобно със смс-и. лично мое мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам , че до момента са събрани приблизително 30 000 лв а са нужни 30 000 евро. малко остават, а и съм убеден,че няма как да се допусне тази жена да почине , ако зависи само от още 30 000лв! и все пак си мисля , че ако се направи и начин със смс даряване , ще се съберат много по-бързо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам , че до момента са събрани приблизително 30 000 лв а са нужни 30 000 евро. малко остават, а и съм убеден,че няма как да се допусне тази жена да почине , ако зависи само от още 30 000лв! и все пак си мисля , че ако се направи и начин със смс даряване , ще се съберат много по-бързо

Да така е но времето тече а всичко иска време. Аз лично понеделник отивам в банката да пусна колкото имам възможност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично се надявам семейството и близките и да са направили всичко възможно и те да дадат каквото могат , защото сумата не е голяма, а всеки знае как се взимат заеми в днешно време...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето кауза, която си заслужава...аз лично пратих колкото ми позволяват възможностите....просто направете същото!!!!!п.п ако използвате epay става лесно и бързо...помогнете,струва си!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също ако се използва он-лайн банкиране. Щях да се включвам в помощта на westbam, но..............Това тук е много по-важна кауза. Не знам дали адашката Цвети кара хонда, но ще се радвам ако един ден вози детето си в една :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеделник и аз ще направя дарението си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвате хора ...давайте ,детският смях и възможността да го гледаш как расте, смее се ,играе са най-важното нещо на тоя свят....нека Цвети има шанса да изживее тези мигове!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пратих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре, тоест в понеделник правя каквото и с колкото мога да си позволя. И малкото направено има значение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги,но къде са останалите съфорумци които влизат и излизат безучастни досега има 880 посещения и само 26 отговора,срамно е.прежалете си днешното кафе ,дайте 1 левче пак си е помощЕПИКРИЗАТА 1стр ЕПИКРИЗАТА 2стр П.С. Колеги няакой може ли да ми отговори,направих превод с Евро по сметката за Левове,има ли проблем,каква е процедурата

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам да има проблем просто баката ще прибере разликата в курса.Мое мнение ,ако имаш време провери.Колегите не сме нито малко нито закъсали толко че да неможем да заделим по 10-20 -или 30 лева, въпросае да сме повече !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги,но къде са останалите съфорумци които влизат и излизат безучастни досега има 880 посещения и само 26 отговора,срамно е.прежалете си днешното кафе ,дайте 1 левче пак си е помощЕПИКРИЗАТА 1стр ЕПИКРИЗАТА 2стр П.С. Колеги няакой може ли да ми отговори,направих превод с Евро по сметката за Левове,има ли проблем,каква е процедурата

Не е проблем, парите ще се прехвърлят по курс купува за съответния ден. И аз помогнах с колкото мога. Колеги, според мен банковият превод е по-добро решение от SMS-а, защото таксите на банките са минимални и парите отиват директно при нуждаещия се. Колкото повече посредници, толкова по-зле за крайния получател - не вярвам някой оператор да работи без пари. Така че ако ви е за първи път какъв по-добър случай от този за да го направите?А някъде оповестява ли се публично още колко пари са нужни, как върви евентуалното лечение и т.н.?EDIT: Отговора е бил в поста ми - http://helpcveti.1gb.bg :cold:

Към 20.01.2010г. са събрани приблизително 29 000 лв.Страницата и данните в нея ще се обоновяват всяка седмица.

Редактирано от tsurko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става колеги ? Голяма активност по другите теми и почти минусова такава /като температурата навън/ по настоящата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става колеги ? Голяма активност по другите теми и почти минусова такава /като температурата навън/ по настоящата !

Иначе от снощи до сега има 420 нови посещения,а само 5 нови отговора :cold: Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как ще процедираме??? Внасяме на куп от форума или всеки поотделно??? Най-добре е накуп. Да се знае, че в този форум сме готови винаги да помогнем, когато някой има нужда :cold: Готов бях да помогна и на колегата дето се ужили, готов съм и тук. Това е единственият форум, в който имам регистрация, и в който има толкова много добри хора, готови да помогнат. Много се радвам, че съм тук, ще се радвам още повече, като стана OFFICIAL MEMBER демек да имам кола, а най-много ще се радвам да си помагаме задружно един на друг и да помагаме колективно, когато хора имат нужда от помощ. Затова са форумите - хора с общи интереси, да си помагат и да помагат. :cold:

Редактирано от LSSAH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как ще процедираме??? Внасяме на куп от форума или всеки поотделно??? Най-добре е накуп. Да се знае, че в този форум сме готови винаги да помогнем, когато някой има нужда :)

Идеята ти не е лоша колега,но за тази цел трябва да се отвори сметка към Форума,но за това е нужно време , момичето няма такова.Затова е по бързо и сигурно всеки по единично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ за това е нужно време, а момичето няма такова. Затова е по бързо и сигурно всеки по единично :)

Обявена е банкова сметка, в която бързо и сигурно сумите ще постъпват !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря на всички дето помагат. Аз не познавам момичето макар че живеем доста близо но помагам с каквото мога и пак благодаря и да продължаваме в същия дух.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

 

колеги, през epay.bg става за 2 минути, така че досадната разходка до банките може да ви се размине.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става колеги ? Голяма активност по другите теми и почти минусова такава /като температурата навън/ по настоящата !

Иначе от снощи до сега има 420 нови посещения,а само 5 нови отговора :)
a може би тия посещения са да се види сметката какво има да се пише силно се надявам де а това за 1 левче няма сми защото в банката зимат 5 за превод :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5лв за превод?? На мен през epay ми взеха 1лв... а ако отидеш до ОББ офис нищо няма д ати вземат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...