Jump to content
misho

Относно публикуването на обяви от нови членове...

Recommended Posts

Като за начало добре дошъл във форума!!!Ако съм разбрал правилно основната цел на регистрацията ти във форума е ТЪРГОВИЯ.ОК, помагаме си, но купува/продава форумите не са основната идея на Hondabg.com!!!Нищо лично, но не си първият, няма и да си последният който е недоволен от едно от правилата на форума.Ееееее, явно има причина да бъде така и не вярвам да се промени!!!Дори сам си намерил отговора на въпроса си защо са тези гадни 50 мнения!Можеш да ги постигнеш пишейки в останалите форуми, но не и за ден, два......Обикновенно в купува/породава са "нашите автомобили", останали части от тях и подобни. Това не е сайт за онлайн-търговия все пак.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старата тема на нов глас!!Защо всеки който дойде нов трябва да пуска тема продавам еди-кво си!!!!???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P И мнението е като аватара ти...даге!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав е човека - вие като фенове не искате ли някой да ви продаде някоя екстра на тънка цена?правилото е сектантско и назадничаво - ограничава развитието на този иначе интересен форуми преди съм споделял това мнение - знам че администрацията си пести нервите и трафика по този начинно това не е най-доброто решение на проблема - това е личното ми мнение, не смятам да влизам в дебати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата за подкрепата! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D И мнението е като аватара ти...даге!

:D :D :D;):D :D МЕРСИ :D;):D :D :D :D ;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата за подкрепата! :D

Ако имаш нещо за публикуване ,ми го прати на лично,аз ще го поствам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на теб колега за подкрепата!Вече виждам светлина в тунела!Мерси за предложението все пак,но се надявам да стигна до заветната цел по каналния ред...Колкото повече взимам участие във форума,толкова повече получавам просветление,че това препятствие понякога може би е наложително да се създаде.Защото наистина се прекалява от врема на време.А и така ще продължим по упорито да подържаме Японският дух на това общество...Направо вече изтрещях,моля да ме извините... и до скоро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Благодаря на колегата за подкрепата! :P

Ако имаш нещо за публикуване ,ми го прати на лично,аз ще го поствам :P
Представител на закона демонстрира, че законът е врата в полето, така ли? Е браво. :P Казвал съм го стотина пъти и пак ще го повторя. Основната цел на този форум е да СЪБИРА всички почитатели на марката Хонда в България. Продаването и купуването са не просто второ-, а трето- и четвъртостепенни допълнителни функции на обществото ни. Който идва тук главно за да върти куфарна търговия за без пари, е сбъркал адреса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:ph34r: Моля да бъда извинен :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та като стана думи за новите, вижте това и ми кажете това ли е начина за трупане на мнения ?! :ph34r:http://forums.hondabg.com/index.php?act=Se...sult_type=posts

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та като стана думи за новите, вижте това и ми кажете това ли е начина за трупане на мнения ?! :cool:http://forums.hondabg.com/index.php?act=Se...sult_type=posts

Нямам думи!Дори и аз се почуствах неудобно,защото съм нов.Но явно докато едни развяват знамената,други тихичко прескачат оградата... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Закачиха му се гащите на оградата и се поразпориха. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,По същият начин и аз бих искал да изразя недоумението си за това ограничение, което се налага за секцията купува-продава.Регистрирах се, откровено казано, тъй като търся нещо, което е от японска кола (карам такава), и исках да пусна запитване дали някой продава, тъй като се изисква регистрация за целта. Не мисля, че всеки нов потребител би имал амбиции да продава в стил Горубляне, в случая ограничението се отнася както за продаване, така и за купуване. И в този случай може да се тълкува като пропуснати ползи за форумджиите тук.Може да не съм прав, но това е мое мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dura lex, sed lex. (Лош закон, но закон)Няма идеални неща, включително правилата на този форум. Но явно целта е да се приложи елементарен филтър, за да се провери що за човек стои зад обявите. Преди да си купиш нещо, можеш да видиш предишните му/й изяви, пък си решаваш... Не че не е възможно да помоли тъщата да свърши това вместо него ;-)За мошениците не е проблем да се справят с проверката по IP адреси и пр., но все пак масовите случаи биват ограничавани. Защо 50 участия, а не 51, например - нека не дълбаем с длетото тънко... "Тук е така".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо това c IP-тата не го споменаваи щото ни помага нито има ефект. Другото което искам да попитам защо цените на колите са толко високи? Хаиде nali разбирам собствениците ,които продават колите си вложили нерви пари или квото са вложили там, ама коли свалени от автовоз се предлагат с доста голема печелба и какво излиза накрая не било ГОРУБЛЯНЕ не била тази целта на ФОРУМА пак нещата клонят към обратното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами много е просто, отиди на Горубляне и разгледай наличните хонди, след това отиди на оглед на някоя форумска хонда и ще ти стане ясно защо има разлика в цените :( Хората които се занимават с внос на автомобили във форума са малко и са истински фенове доказали се не веднъж. А колите които не са нов внос са по-скъпи по други причини - консумативи, застраховки, гуми, тунинг и т.н.А и от мобиле.де можеш да купиш две много приличащи си хонди /та и друга марка де/ едната за 1000 а другата за 3000Е примерно. То и аз можех да купя подобна на мойта с 1000 лв по-евтина ама....... мойта беше с повече предимства, Въпрос на приоритети :)Не е коректно да се коментират цените на колегите ....Айде отплеснах се ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал, по възможност, регистрацията ми да бъде изтрита (не намерих опция за "отписване").

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам банани на кило :( Шегичка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам до колко ще се понрави на властите, но аз мога да предложа едно семпло предупреждение....или за не-регистрираните юзъри да е достъпен само раздела "Информация, мнения, препоръки" в който пише всичко, свързано с проблемите и забраните.....или по време на регистрационната форма някъде да има предупреждение от рода "Тук сме Фен-клуб, а не борса купува-продава, ако се регистрирате с единствената цел продажба, моля прекъснете регистрацията си".......или нещо такова, това е само бледо представяне, на какво ми се върти из главата, но предполагам че като го прочетат 'властите' ще разберат какво имам впредвид...(за разлика от набора мен ме мързи да пиша толкова, за да обясня всичко на дълго и на широко... :thumbs1:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Това тук са правилата! Доколкото си спомням при регистрация трябваше да се цънке че си съгласен с тях, което автоматично покрива товята идея, но това не им пречи да бучат че било несправедливо.

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Като си модератор в подобен форум значи там още не сте изпитали нуждата от подобно ограничение! И точка по въпроса. Правилата са за да се спазват. И ти като представител на хората които следят за тяхното спазване показваш че не се запознаваш с правилата! Незнанието не оправдава нарушението. И също така в повече автомобилни форум има такива ограничения. Дали по време дали по брой постове. Успех в начинанието. И нищо лично просто правила!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с ограничението за "Купува/Продава" и мисля, че е нормално. Но след като разгледах форума, се убедих, че няма как да натрупам бързо 50 мнения, освен ако не е откровен СПАМ. :ebanjeee: А ако чакам да ги натрупам по естествен начин, може и да мине половин година и дотогава със сигурност ще съм намерил кола.Та въпросът ми е дали някой от Админ-ите или юзърите има желание да ми помогне и да помести моята обява? :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но след като разгледах форума, се убедих, че няма как да натрупам бързо 50 мнения, освен ако не е откровен СПАМ. :rolleyes: А ако чакам да ги натрупам по естествен начин, може и да мине половин година и дотогава със сигурност ще съм намерил кола.Та въпросът ми е дали някой от Админ-ите или юзърите има желание да ми помогне и да помести моята обява? :cool:

Съгласен съм, все пак 50бр. са твърде много мнения без качество, които трябва да дадеш във форума. Нямам обява за поместване. Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Newbies от цяла България...обединявайте се. ;)

 

Само едно нещо ми е странно...защо всички нови потребители със по 0-20 мнения са недоволни от новото правило, а старите с по толко, които могат да си пускат обявите не казват нищо и не взимат думата по въпроса... !!!

Като гледам колегата Ка-лин много философски се е изказал по въпроса...и следейки думите му, стигайки "желая да бъда изтрит" ... се става ясно, че се е регистрирал с единствената цел покупко-продажба, а не както повечето от нас - ФЕН.

 

Последните два 'фенове' kastelo и sebulba са същата работа ... господа ... колеги - СПАМ ? БЕЗ КАЧЕСТВО ?? Кой пък каза, че първите ви 50 поста трябва да са без качество...ако мислите да ги направите толкова и такива и 51-вият ви да е обява в пазарният раздел и после никога повече да не влезнете...или след 6 месеца когато ви попадне някоя друга част за хонда примерно....жестоко грешите, не е тук мястото. Господ помага, но в кошара не вкарва...и също така със желание всичко става, тъй че...няма невъзможни неща и това че ви е наложително да си продадете стоката не значи че трябва да си проспамите пътя до "свободата" на словото да си пуснете обявата...ако сте фенове и се впишете в общността и наистина започнте да следите поне някои теми и да взимате мнение в тях няма и да усетите кога ще станат 50 поста ... примерно аз като прясно регистриран новак имах около 3-4 поста...и прецених, че не съм достатъчно компетентен, за да пиша каквото и да е ... след това последва един голям период на мълчание и яко ЧЕТЕНЕ се престраших и започнах да пиша...и лека-полека се вписвам в общността, и когато да се усетя, О ЧУДО, като си погледна под аватара и хоп - 280+ поста.

 

Спирам до тук и няма да говоря повече за оправданията...всеки да се оправдава с каквото му кеф, аз ви казвам само че НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !! !!!

 

p.s. Искам да поздравя колегата speedrum, който пусна темата...защото до сега май само той единствен успя да проумее идеята на това правило и се приобщи към нас...всички други опитали каквито и да са начини за спамене, флуудене и тем подобни с единствената цел да си натрупат постовете за обявка отекоха...започна да си пише редовно човека, пусна си обявката за икономика на части и дори не направи впечатление на никой...ТОВА Е НАЧИНА !! Следвайте неговият пример. ;)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата за послеслова,че ме е дал за "пример".Общо взето в началото наистина идеите ми основно се въртяха около моя икономик,но в последствие установих,че форума е много як и за мен е удоволствие да научавам и споделям информация с участниците в него.Нали смисъла тряба да е такъв,ако човек има нужда да се ограмоти или да сподели проблем-това е мястото...А и особено ако си фен на марката.Имал съм възможността да тествам тези машинки и имам трайни впечатления от тях.Може би, пак ще увелича автопарка с някоя "стрела"...в най-скоро време,така че ще има теми за обсъждане. Поздрави и успех на всички ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте,колеги,не искам да се оплаквам от правилата във вашият форум,но по този начин няма как да съм Ви полезен.Притежавам магазин за авточасти за японски ,корейски и френски автомобили в гр.Русе и като чета за какви цени си говорите си мисля,че нещо Ви заблуждават продавачите :) Ако модовете прояват желание може да се свържат с мен на ЛС

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за какво по-точно някой от модераторите да се свърже с теб? :dry::P Искаш да продаваш? ОК. Има сайтове за безплатни обяви, публикувай си на воля. Тук е Фен Клуб не е борса за авто части!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се разбрахме,ама нейсе!Ако все пак ви затрябва нещо,пишете на ICQ или ЛС.Бъдете здрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се разбрахме,ама нейсе!Ако все пак ви затрябва нещо,пишете на ICQ или ЛС.Бъдете здрави!

еми ако искам да си купя нещо?как да процедирам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми ако искам да си купя нещо?как да процедирам?

Можеш да му пуснеш Л.С. :) А за бързаците си има поговорка. Който бърза .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

ние се радваме, че си вникнал и в крайна сметка ти е харесало :bow:ЗА ОСТАНАЛИТЕ КОЛЕГИ :) това е нашето (на около 500 души ) кътче в интернет и това определено е място, за споделяне и решаване на проблеми, за споделяне на радости и неволи , за организиране на културно и не-до-там-културно-масови мероприятия, за за обсъждане на глупавите и умните ни идеи... образно можем да си го представим така - това е една голяма зелена поляна заградена от нашите хонди и тук-таме някоя друга колица на фен който все-още не може да си позволи да замени текущата със мечтаната :D седим си на полянката и си говорим тихо и спокойно ( е понякога се надвикваме ) , обсъждаме си каквото ни кефне, но общото е че винаги Хонда е на първо място за нас ... в един момент идват нови непознати хора и вместо да кажат :- Здравейте аз съм ХХХХ, може ли да седна да послушам , пък ако съм наистина добър в нещо и съм сигурен в това което говоря да се намеся :D и с времето да станем приятели ...: Те казват.- Еееее Шшшшш я се мръдни малко да си туря тука сергията Уаааа !!! К'ъв си ти, че ша ми забраняваш да я сложа на точно тая полянка ? Не ме интересува какво си говорите ! ПРОДАВАМ ДжААААНтИИИИИИИ , АЙДЕ НА ДЖАНТИТЕЕЕЕЕ ...ами има и други полянки и докато не си с нас на полянката като приятел , сергииката ти също няма място на нея ...:) със здраве и забравете някога да се махне това правило :P може само да се утежнява ако не действа ефективно ... например във форума има стари търгаши със по 12 мнения, които не са засегнати поради давност и нищо чудно и тях да ги хване тая болест

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седя си, чета си и се питам, как по- точно успявате да проявите такава търпимост към новаците. На мен , не че ми се пишат глупости, но след всичко което прочетох за феновете, как няма място за търгаши и т.н. за малко да реша, че тук всички сте едни такива... страшни. Добре де, ама сега не знам какво да мисля, даже този форум започва да ми се вижда едно гостоприемно,можеби даже топло място. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

валкирия, продаваш или купуваш ? и ако не - какво ти пука ? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво точно искаше да питаш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горкия ... видял е, че няма да стане работата и се е изпарил... :lol:Забележете поста му на коя дата е ... и забележете в профила му какво пише :

Last Seen: 15th Apr 2008 - 03:31 PM

Написал е няколко вица и малко из другите свободни теми за трупане на постове, ма явно на 7 са е отказал... :lol: Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва е малко кофти така да трябва да даде6 50 мнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз съм нов в клуба. И на мене ми се струват доста 50 поста но човек които се интересува от дадено нещо не би трябвало да се плаши толкова лесно, все пак правилата са направени с определена цел. Ако ги нямаше правилата щеше форума да е по скоро като "женски пазар" а не място където да обсъдиш проблем с членовете на фен клуба. :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...