Jump to content
NesTea

съединителя скърца

Recommended Posts

Съединителя ми скърца много грозно при студен двигател(д13), апък и някой път при топъл. Някой да знае нещо по въпроса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам нещо по въпроса :) п.с. като се решиш питай какво точно те интересува .... п.с.2 научете се да задавате нормално въпроси за да получавате нормални отговори. п.с.3 мене ми скърца стария съединител дето е в багажника ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

ти ненормален ли си бе? :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ти ?! Кое скърца педала на съединителя? Когато го натискаш/отпускаш ? Ако не е педала от къде се чува скърцането от към кутията или по-нагоре ? С жило ли е или с помпи ? а сега ми кажи ти нормален ли си ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя също скърца ама мисля че е някъде около горната помпа на педала дето е ,с какво ли не мазах и пръсках ама не спира да скърца при натискане.При тебе колега сигурно проблема е същия ,дано някой колега е намерил решение на проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята пък не скърцаше :) Толкова ли е трудно да прочетете темата, която колегата pamo ви е дал ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е лесна за четене :) . Не разбрахме обаче кво скърца, СЪЕДИНИТЕЛ или ПЕДАЛ НА СЪЕДИНИТЕЛ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятелю ако си сигурен че не ти скърца долу педала значи отваряш предния капа отпред на скоростната кутия (ако си с хидравличен съединител ) има един гумен маншон прилича на кубче той е до долната помпа (работен цилиндър) дърпаш го леко в страни да не го скъсаш и ще ти се открие един палец,коляно (както искате го наричайте) взимаш една мокра кърпичка почистваш го от мизерията и го пръскаш със спрей,който съдържа грес и тефлон (може да си купиш от "ПРАКТИКЕР" или "МЕТРО" сиво шише струва 7.50 лева) праскаш хубаво натискаш няколко пати съединителя да кажем 10 пъти пак праскаш слагаш маншона и караш ако използваш ВД 40 или спрей от подобен вид (рядък като вискозитет) ще трябва да извършваш тази процедура два пъти в месеца надявам се да съм ти бил полезен и успех ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ ХОНДА ФЕНОВЕ :)И ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРАВОПИСА НЕ МИ СЕ РЕДАКТИРА СЕГА :)

Редактирано от CLERO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...