Jump to content
ManiaK

! ЗОВ ЗА ПОМОЩ !

Recommended Posts

Здравейте колеги, всички които ме познавате и тези които не ме познавате!

 

!!! Първо искам да се извиня на модераторите за тази дръзка тема.... но всички вие сте ми последната надежда и ОТЧАЯНО много се нуждая от помоща ви !!! !

 

Вчера вечерта ми откраднаха колата по много жесток начин.... няма да се впускам в подробности само ще кажа че беше въоражен грабеж (тези неща не се случват само по филмите ами и в наща шибана държава) !!!

 

МОЛБАТА МИ КЪМ ВСИЧКИ ВАС е ако някой забележи колата където и да е (защото май вече е напуснала Варна) МОЛЯ ВИ ОБАДЕТЕ СЕ ВЕДНАГА НА ТЕЛ 0898417518, 166 или в най-близкото полицейско управление! Анонимноста им е гарантирана! Колата е пусната за НАЦИОНАЛНО ИЗДИРВАНЕ !!! Работата е много сериозна защото се касае за ОТВЛИЧАНЕ И ВЪОРЪЖЕН ГРАБЕЖ!

 

Имаме едно наум че колата може да се разфасова, и да се продадът от нея интересните неща а после да се захвърли, а тези части могат да се ползват само за ХОНДА така че:

!!!МОЛЯ ВИ НЕ СТАВАЙТЕ ЧАСТ ОТ ПРЕСТЪПЛЕНИЕТО А МИ ПОМОГНЕТЕ ДА ГО РАЗКРИЕМ !!!

 

Ако някой си купи някаква част от тази кола, и се обади на мен или полицията ОБЕЩАВАМ да му върна парите колкото е дал за дадената част (за да не се чувства ощетен) !!!

 

 

Колата е ХОНДА СИВИК 94г. 1.6 Д16З6 черен хечбек, с 17ки wolfrace, angeleyes, кристални опушени стопове, огромно гърне MOHR (много малко има такива) и др....

 

ето и снимки на колата:

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Ако модераторите могат по някакъв начин да маркират темата като важна за да могат наистина всички да я видят поне за ден два ще съм им много задължен и Благодарен .... ако трябва ще си платя каквото е необходимо !!!

 

Моля ви не пишете в темата глупави въпроси или съболезнования !!! НЯМАМ НУЖДА ОТ СЪЧУВСТВИЕ А ОТ ПОМОЩТА ВИ !!!

 

Нека покажем че можем да бъдем СИЛНИ КАТО СМЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО !!!

 

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ;);):D;):starwars::lol:;):lol::lol::lol::);):);)

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искай помощ и от другите форуми особено на Опел и VW те са най-многобройни и някой може да е видял колата още повече че тя прави впечатление на улицата. Успех с издирването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пусна малко по късно обявата в tuning.bg и Успех дано да е намериш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видим ли я около или в бургас ще ти се обадим веднага !. ?( като и гледам вида и няма начин да не я забележим.).... баси и нещастието е това ;(

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо една гора бой на шофера и тогава званите..... и аз това се на дявам че е кола която се забелязва и се надявам някой да я познае.......!!!А цялата полиция е на крак и няма как да излезе или да влезе в по-голям град без да бъде локализиран ...... вече са го засякли на някакви камери...... но ще видим! Много ще ми е от полза и вашата помощ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камерите из Варна не са ли засекли нещо , баси мислех че вече са спрели тия каубойски деяния в Шибаната ни държава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се оглеждам из Станимака за твоята кола. Пжелавам ти повече късмет да я намериш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я мерна из София ще звънкам ! :)

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се оглеждам из София. Дано се намери скоро. И дано не ползват камерите само за глобяване, ами да се върши и друга работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я забележа в Зарата веднага сигнали зирам на всички Хондаджий<и без това другите марки коли не им обръщам внимание!Виждам само Хондите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлега многo ти е готина колата направо ме хваща огромен яд на тия кадето са я откраднали само дано се навият поне на откуп не ми се ще хич да я разфасоват много е добра пожелавам ти успех да я намериш такава каквато е на снимките уникална е брат дано ги хванат тия помияри и да ги вкарат в джандема мамицата им мръсна колко ме е яд леле :hondarulez::angry::angry::angry::angry::angry:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еб... си Ма.. :angry: :angry: Кво стана в тая наща страна ... че кола така ли се караде и после така ли се крие ?! Ще се намери няма да се притесняваш ... при мен намериха човек из булгария пук ти за кола си се претеснил !...Несе притеснявай ще се намери и извършителя сащо! И ще го судиш до дупка ... да плати 5 коли! Няма прожка за такива ... :hondarulez: Ще помогана с каквото мога! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж Благодаря на всички ви поне за моралната подкрепа за сега!!! Ако някой има някакви познати.... или някакви по стабилни позиции може да пуснете темата и в други форуми! В карайна сметка всички ни събира страста към авомобилите и високите скорости (не знам вече съм много отчаян и търся всевъзможни методи) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш две очи и две уши и от мен в Русе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех с търсенето,ако я видя някъде е ти звънкам. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що пуснах тема и в Тойота форум, позволих си да я редактирам малко, но най-важното плюс няколко снимки успях да кача. Да се надяваме за положителен изход от гнусната ситуация! :hondarulez: Успех колега и стискам палци!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако тази кола се мерни по Велико Търново със сигорност ще я забележа......

Със тебе сме колега...... с каквото може ще помагаме  :hondarulez:

 

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано я засече някой забелязва се от далеч и номера е лесен ще се радвам да я намерим / и аз в стара загора ще се оглеждам имам ти номера дано ги намерим

Редактирано от Lakomnik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснал съм тема и в VW форума. Дано се намери колата и тези келешчета си получат заслуженото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, съжалявам че така се е получило. Колкото и съчувствия да изказвам, това не помага с нищо. Нещото, което мога да направя и направих е, че пуснах ТЕМА в AUD форума. И аз ще се оглеждам по улиците и дано скоро си намериш "радостта" и по възможност цяла и здрава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак и аз се оглеждам.Съжалявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и във форума на ровър я има !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се оглеждаме из Бургас. :( Вярвай, че ще се намери и че всичко ще е наред и ще бъде така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш вече очи и във Сливен! Дано се намери....мамка им и копеленца :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това някой е хвърлил око на тая луда хонда неможе така баш пък на тая хонда да и се случи такова нещо....в Плевем ще хвърлям зорко око карам много градско дано я засека деа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да си представя какво ти е на тебе,аз като прочетох ми стана супер гадно и потиснато,че не ми се мисли какво ти е на тебе.И аз ще се оглеждам във Варна,няма начин да не я забележа ако е във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая хонда всеки път като минавах покрай ЖП гарата и й се радвах...Винаги съм се чудела на кого е и малко кофти, че разбирам по такъв начин. Точно оня ден минавах пак от там и не я видях, което много ме учуди, а то какво се случило :( И аз ще се оглеждам, поне съм я виждала и на живо и знам за какво да се оглеждам. Дано в крайна сметка да има положителен изход от ситуацията...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснал съм ти темата и в форума на доставчика ми на нет. Добрич също се оглежда за колата ти. Доста обикалям из града, ако е тука ще я видя! Успех и горе главата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш и очи в Ямбол гарантирам мерне ли се там веднага ще се съобщи в полицията и на теб !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, имаш и от мен едни зорки очи в Пловдив, имам много приятелчета дето обикалят цял ден с бусове из пловдив и окрага, днеска ще им дам по една снимка, ще си ги сваля на телефона и ще им пращам да се оглеждат, ако е тук ще я намерим, пък ко има вътре шофер може и да му се поразглобят кокалите :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам в Търново и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тунинг.бг дали е пусната тема ако ли не да се загърбя да пусна и там една стига да се намери на пичагата колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тунинг.бг дали е пусната тема ако ли не да се загърбя да пусна и там една стига да се намери на пичагата колата :)

Видях, че има тема в тунинга ще видя някой друг форум да я пусна тема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и в пловдив и в асеновград имам много хора, които зареждат ббб суперите и по цял ден обикалят. говорил съм с половината от момчета вече, вижда се и се чува от далече тоя звяр, ще се намери, не се притеснявай !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оглеждайте се и в междублоковите пространства и паркинги..... Има вариант да я захвърли на някой паркинг!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш подкрепа от моите "очи" в София - град и източната част на София област - гр. Елин Пелин и околните села.Успех !

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш подкрепа от моите "очи" в София - град и източната част на София област - гр. Елин Пелин и околните села.Успех !

Хе хе Емка пуснал съм вече октопода в Елин Пелинската част :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш още 6 човека из града които са постоянно в движение.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...