Jump to content
F18 Hornet

Айде не останааа

Recommended Posts

Guest cK1

JButton : I had already lost my front wing after a coming-together with Heidfeld, then I had an engine sensor problem which put me back in last place. I had to come in to get a new nose and after that it was just a case of trying to stay on the road and pick up positions where possible. All in all it's a real shame as we could have scored some points today but we take some comfort from a good performance yesterday which put a smile on the team's faces.”NHeidfild : My radio didn’t work and I had a misfire. Because the decision whether the safety car comes in or not is made during a lap, the team couldn’t even tell me on the pit board. So I always tried to see the safety-car which wasn’t easy. Fortunately I saw when it switched off the lights to come in. Due to the misfire I was only in sixth gear on the straight which means I was relatively slow. That was very dangerous because the drivers behind me could hardly see me. I tried to find a line where I would be as safe as possible. That’s why Kimi Raikkonen could pass me on the left hand side. I was just happy we didn’t crash. But then Jenson Button crashed into my car and damaged it. Ясна е работата .... поне - Хаидфилд отпадна, че много щеше да ме е яд ..отново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-великия отбор във формула 1 е, и винаги ще е Макларен ,от както гледам формулата а това е още когато най-великия пилот с жълтата каска караше за Хонда Макларен Малборо ,и винаги ще съм за този тим ,а особенно сега когато пак виждам в кокпита човек с жълта каска .а иначе най ме кефи Такума Сато як боец е :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Страхотно състезание на Бътън - 5-то място за този сезон е равносилно на победа! По едно време като се увлече, започна да прави НБО, обиколка подир обиколка :unsure:Жалко, че Торо Росо ни биха тактически и в крайна сметка отнесоха Хонда и Супер Агури в класирането..... при положение, че досега нямаха нито една точка :drunk:

Редактирано от Accord6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина добра позиция на Бътън но този път свалих шапка на торо росотата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много добро класиране за Бътън , и евала на Торо Росо , че ни натриха носовете :unsure: но за тези по-малките отбори си мисля , че е въпрос на научкване настройките и тактикита , защото си спомняте много добрите класирания на Нико Розберг и това състезание тотален провал :drunk: С което искам да кажа , че при малките отбори според мен си е до късмет да вземат повече точки и по-добро класиране , докато при по-големите отбори си е вече до клас и ниво , абе здраве да е , случайност не случайност , догодина се надявам за по-добри резултати , че много ми е мъчно като вида хондите на 14-15-16 място :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nicki

Нали знаете поговорката "двама се карат трети печели". Сега ще видиме Кими шампион :unsure::drunk::beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете поговорката "двама се карат трети печели". Сега ще видиме Кими шампион :angry::lol: :lol:

искренно се надявам.аз съм от не скритите фераристи. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

И аз съм от не скритите такива (фераристи) :P . и то съм такъв още от ерата макларан-хонда (посипвам си главата с пепел :D, бях 3-4 клас ), а макларан-хонда, ги мразех много защото бяха най-добрите .. винаги биеха и всички бяха от тях :D , затова ферари ми бяха симпатични. имаше такава игра -Ф1 на правец 16 турбо - цъках само с ферари :) .. абе смях голям ... сега да видим .. п.п. Брех деба жабарите ( мразя ги във футбола супер много.. вазелинаджий) Ама имат най-якия химн деаа ... японския е доста тъп :) .. добре че не ни се налага да го слушаме често... засеега ( ама като се има предвид, че до 5 години сме шампиони... :) ) Поздравления за доброто състезание на Бътан !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,поне едно състезание БМВ гледаха земното кълбо откъм тъмната страна :). Голяма излагация беше болида на Хонда тази година -не съм очаквал такъв резил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,поне едно състезание БМВ гледаха земното кълбо откъм тъмната страна :huh:. Голяма излагация беше болида на Хонда тази година -не съм очаквал такъв резил.

В Япония също щяха да гледат откъм тъмната страна (ако въобще успееха да го видят), ама швабата Ник брутално изхвърли Бътън от пистата :rolleyes: Според Ник Фрай, ’07 е най-добрият сезон за Бътън :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГП на Бразилия - Сао Паоло21.10.2007Крайни резултати:1. Кими Райконен - 1:27:53,9812. Фелипе Маса - +3.4 сек3. Фернандо Алонсо - +9.0 сек4. Ник Хайдфелд - +12.3 сек5. Себастиян Фетел - +24.7 сек6. Люис Хамилтът - +33.1 сек (спукана задна лява гума 14 обиколки преди финала)7. Дейвид Култард - +1 об.8. Казуки Накаджима - +1 об.Крайно класитане в шампионата:1. Кими Райконен - 110 т.3. Люис Хамилтън - 110 т.2. Фернандо Алонсо - 109 т.На печелившите - честито!Равносметката за сезона - Хонда е пред Макларън! Агури е пред Хонда! ...какъв сезон! :P П.С> Обява, пусната на 22.10.2007 във "Financial Times" - Макларън Ф1 Тийм разпродава тениски с надпис "Lewis Hamilton - F1 World Champion 2007" на цена £1. Тениските са с перфектно качество, изработени в китай преди две седмици в очакване Люис да стане шампион в Китай. За количества - отстъпки! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Равносметката за сезона - Хонда е пред Макларън! Агури е пред Хонда!

За да бъде Агури пред Хонда, трябва на мястото на Фетел да е Антъни или Такумаили нещо такова:7. Сато8. Дейвидсън :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва эа Накаджима ми напълни душата :P Можеще и по напред да го сложиш.Поне да е на по малко от обиколка.Между другото нямам търпение да видя тоэ японски боец,много е Луд :P:huh: Според мен надежда эа японска титла при пилотите.кво мислите по тоэ въпрос. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Дидко - Виждам, че и ти, като мен, черпиш информацията си от канал 2001 (сивия маг, светлина и други чародейки :P ) обаче бацоле ако стане така и вземеш да познаеш - ша черпа :P:P!!!Ако пък спука гума вундеркиндът черпенето х2 :huh:

Редактирано от cK1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно по-старите фенове си спомнят сезон 86', когато Менсъл (Уилямс-Хонда) бе почти сигурен шампион 2 кръга преди края. Трябваше му едно 4-то място, но едното финишира 5-ти, а в другото гръмна гума и отпадна. 2-ри във временното класиране бе съотборника му Пикет (също 2-кратен СШ тогава), но в крайна сметка Прост отмъкна титлата ---> не е невъзможно Кими (макар и да не го харесвам) да стане шампион :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и победителя е ....Кимиии ...толкова години викам за него и като спрях , той взе ,че спечели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГП на Бразилия - Сао Паоло21.10.2007Крайни резултати:1. Кими Райконен - 1:27:53,9812. Фелипе Маса - +3.4 сек3. Фернандо Алонсо - +9.0 сек4. Ник Хайдфелд - +12.3 сек5. Себастиян Фетел - +24.7 сек6. Люис Хамилтът - +33.1 сек (спукана задна лява гума 14 обиколки преди финала)7. Дейвид Култард - +1 об.8. Казуки Накаджима - +1 об.Крайно класитане в шампионата:1. Кими Райконен - 110 т.3. Люис Хамилтън - 110 т.2. Фернандо Алонсо - 109 т.На печелившите - честито!Равносметката за сезона - Хонда е пред Макларън! Агури е пред Хонда! ...какъв сезон! :) П.С> Обява, пусната на 22.10.2007 във "Financial Times" - Макларън Ф1 Тийм разпродава тениски с надпис "Lewis Hamilton - F1 World Champion 2007" на цена £1. Тениските са с перфектно качество, изработени в китай преди две седмици в очакване Люис да стане шампион в Китай. За количества - отстъпки! :)

Мисля , че някой трябва да черпи този човек :) но той сега сигурно се черпи доволно :) Честито на всички фераристи , днеска бях с вас САМО И САМО Галфонсо да не спечели , пък и

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CHEERS!!! :):):):) По-късно ще се включа пак... :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CHEERS!!! :P:):P:P По-късно ще се включа пак... :):P

да, за да кажеш сценария за 2008 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям кеф :~)Има справедливост на този свят, Металика най-добре са го казали :)Браво на Кими, браво на Маса, браво на Отбора.Рон Денис от много хитруване стигна дотам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изигран спектакъл :)Очаквах Алонсо и Хамилтън да се ударят, но явно са го измислили по-хитро :)Честита титла за Кими - след шпионския скандал и детинщината сред пилотите на Макларън, Кими наистина заслужи титлата!А Хонда трябваше да направят хубави фойерверки послучай края на мъките на RА107 - Барикело задимя яко, но нямаше зрелищни пламъци :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

Айдееееееееееееееееееееееее Кими шампион - най-накраякойто дойде утре в офиса ми - черпя хихи алкохол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изигран спектакъл :) :) Малко стана като ке4а,тая формула.........

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от екипа на Хамилтън беше леко развил някое болче в скоростната му кутия :) Иначе такавата врътка да се разберат под масата кой на кого няма да пречи ми се струва невъзможна - все пак това не е българския футболен шампионат.А колегата Дариус добре се изказа за последните две състезания: Хубава работа, ама негърска :P иначе се радвам, че отборът на Хонда не е последен (с използването на това шаси). Догодина пак ще се надяваме за чудо :) или за повече мокри състезания - че там Дженсън май го бива.П.С.: ако наистина са верни тези предположения за задкулисни разбирателства - то Ф1 в най-скоро време ще се превърне в добре познатите ни латино сериалки :P

Редактирано от emko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

http://sportni.bg/?tid=40&oid=1111792" Хляб и Зрелища " Римляните още са открили че този метод работи и се печели добре от прилагането му.

А може би, ако Хамилтън беше станал шампион на тази статия никой нямаше да обърне внимание, нали? :P Аз предвидих подобно развитие на нещата още преди 2 седмици (виж по-предните постове) но не се презастраховах преди старта да кажа, че според мен Хамилтън ще надделее. Случи се това, което исках, а не това, което е по-логично.Сега да кажеш, че съм пристрастен - не става, щото от както Шумахер се отказа, за мен Ф1 е само повод за пиене на бира :) Roilev го каза докато гледахме Формулата: "Както и да завършат, все ще има критики." - факт. Ето, вече се плюе по ФИА и Ферари. Време е всички кисели фенове да проумеят, че това е един спорт, който до голяма степен влияе на световният автомобилен пазар. И ако си мислите, че този спорт е като кукла на конци в ръцете на един набеден човек, то това би означавало, че всички автомобилни производители са му подвластни - нещо което дори не мога да си представя! Ако на някой не му изнася - да ходи да се ръчка във втора дивизия (имам предвид WRC). Ако и там не му изнася - да започне да прави Dacia, TATA, SangYong, KIA и други подобни марки и да се реализира както намери за добре!Още един път - съжелявам за всички разочаровани, че "ПАК" МкЛарен са "наебаните" и им обещавам някой път и те да облажат :P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Формула 1 вече е най-скъпия театър е света.На мен вече не ми изнася и се ориентирам към друг спорт.Кво ще кажите за тенис на маса???А бадминтон???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бях престанал да гледам форумата до този сезон,щото беше ебати бозата.от тоя шумахер ми беше писнало.откакто се махна ферари взеха да ми харесват и се радвам за кими.ако и другия сезон е толквоа интересно,пак ще гледам.но най-интересни за мен си остават моторите.там няма боксове,стратегии и други простотии.излизат и карат на максимум-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Тая статия ми донесе добри печалби все пак 6.50 за кими не беше лош коефициент, защото стане ли дума за уговорка на ФИА(т) с Ферари не трябва никой да го подлага на съмнение. Жалко за спорта...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете поговорката "двама се карат трети печели". Сега ще видиме Кими шампион ;) ;) ;)

Ееееех много се дразна като знам резултата па не си пусна фиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...