Jump to content
ceco_accord

Радост и тъга

Recommended Posts

Цецо бившата ти ли е това? (: Дай една с голяма резолюция за десктопа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, "бившата" е, но нямам "големи" снимки.

Тази я копнах от фейса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключи си семестъра моят студентин (отличник от - до), та си позволих да го призова да покараме двуколките.

Рано сабале, по изгрев тръгнахме. Не е свикнал да става толко рано, ама на - налага се, че после жега.

Как да е - тръгнАхме - аз напред, той подире. Няма и километър (още сме в града) и на 1 кръстовище - строшена до бордюра бирена бутилка. Аз я заобиколих, той не - още сънен. Предната му гума каза "фъссс" и разходката "ойде в гъз".

Бута до дом, намирам гума. Викам му - Давай сам. Преди години съм му показвал. После и съм му асистирал, ноо... "гледа я кат голем камик". Пак урок. Справи се. Малко мята, че не легна равномерно, ама "нема а са излата". Усещам че "не е неговото" таз разправия, ама неволята ша го адаптира. Ако не - ще си плаща на майстори, докато разбере че и те не са се родили научени. И тогава вече ще се научи че тока не се ражда в контакта и чушките не растат пълнени с кайма. Тъй си мислеше като дете и от тогава го бъзикам като не знае нещо. ;)

Ходихме наблизо, щот бутането и пинкането отнеха час, па се прибрахме към 10 часа.

Пуснах го да се качва, че му дойдоха гости, а аз - малко профилактика от пепеляка.

Килими не тупам, ама тая конструкцийка ползвам. ;)

IMG_20240714_110646.jpg

IMG_20240714_111840.jpg

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ceco_accord браво на вас, важен е опитът :) Ще свикне с всичко, важното е желание да има. 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желанието е относително, а неволята задължителна и в перспектива положителна. ;)

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...