Jump to content
mutafoff

Ремонт на глава HR-V

Recommended Posts

Колеги, имам малък или голям проблем :) Скоро се наложи да вкарам Харвито в бокса. След ремонт на главата, колата ми е толкова тромава и мудна,че все едно съм закачил автобус зад мен и постоянно придърпва.Става въпрос за 105к.с. WTF :), Казват, че са челосали главата , правили всичко необходимо по клапани, гумички, легла, водачи, сменили вс. гарнитури незнам си какво си, малко съм лаик в тази област:) Сега даже и 2-ра не иска да поеме на средно стръмен баир. Помощ. Ще съм безкрайно благодарен за малко помощ. Благодаря ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не добре зацепен ремък ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега. Значи да ходя при майсторите и да дърпам уши или там каквото си избера. Още веднъж мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това(неправилно зацепен ремък) или ако са ти челосали главата повечко може да трябва раздвижена ролка.Трети вариант неправилно регулирани клапани :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , от днес всичко е О'К с машината. Успях да видя само,че закачиха някакви кабели по колата и пипаха нещо по делкото. Сега е самолет. Благодаря още веднъж :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачили са стробоскоп и са ти оправили аванса. Ама на мене ми е странно, не ти ли играеха о оборотите с тоя грешен тайминг?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля , така беше. Постоянно ми светеше и чека. Сега чека не свети и оборотите ги кове под 1000.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с молба за още един съвет. Нужно ли е след ремонта на главата и определен брой километри да ходя да ми притегнат още малко главата? Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...