Jump to content
Guest atanasbe

ще конфискуват тунинговани коли

Recommended Posts

Guest blueeye

И какво? Спира те КАТ, разглобява ти двигателя на пътя и ти казва: Ооо, ти си със спортен вал, биели, бутала и т.н. Разглобява ти ЕКУ-то: Оооо моднал си компа! Я давай колата.Както обикновенно не мислят с главата си, а с някои други части на тялото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си е..т м....та тия само глупости брееее няма ли кой да им пусне по един патрон на тия вече ей не мирясват бе...и кво блъскам турбо кита слагам го на 2psi 140к.с слагам го на 1бар. 350к.с и кога ше ме фанат на колко налягане карам сигурно ше искат кръгче :dry::dry: тва няма да стане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да заповядат как ще разбера че ми е тунингована колата ... кранчето на буст контролера и дгд оделно като ме спрат и ме питат "абе тва турбо ли е ?" одговора е " не бе сешуар " нали нямаше право да се кара с гуми без граифер аз го накарах да си навте шублера в дупата за износване на слика и да мери ..... тъи че в бг е простотия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно им е тъпо , че колите са записани примерно 1.5 а си от порядъка на 170-200к.с.и почнаха пак да говорят глупостис това нито ще спрат тунинговането на коли , нито нищо.поредната глупост измислена в бг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тея коли да не ги краме на ракия, че да искат акциз. :) Сигурно са намислили откриването на нов кука-дино център да ни мерат. Дайте групово да се замериме, че може и да е на промоция. 20лв на ченгето. Тия просто нямат акъл. :) :) :D :D

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно става въпрос за колите с неузаконени охлюви и азот, вероятно и за ревящите гърненца, а най-вече за тези с набиващ се на очи външен тунинг, променящ доста силуета на автомобила - това могат само да хванат, само че за узаконените от тях акцизни автомобили като неакцизни, с крадени от самите тях документи от граждани като мене, кой ли ще отговаря? :) Да ги .... :)... в боклуците мръсни............ :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще оборудват ченгетата с портативни преносими дино тестери :)Ей сега ще изгорят пернишките тунинги с китениците и зарчетата по огледалата, горките :) Вижте, политиците за долни утрепки и винаги ще опитват да оскубят гражданите за каквото се сетят. Просто постоянно ще опитват и ако мине номера. Ако се реши нещо такова, трябва всички тунинг коли пред парламента, като бакшишите иначе номера ще мине и после кой знае каква простотия ще последва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахах.Еми че аз преди с едно копченце променях конете от 160 на 175... Как ше ме фанат колко коня е всъщност като в България няма никва апаратура за мерене на коне като изкючиме тва на проспийд?Абе да си ебат пичката майчина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ниама такава простотиа,тиа стават все по сме6ни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После ще конфискуват всички червени Хонди,после всички жълти валяци...бахти дебилщината....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз им звъннах на куките и ги попитах как ще разберат дали е повишавана мощността на колата и ми отговориха : " Ми много просто бе пич :D даваме ти Хастрата на газ , а ти ни даваш твоята кола и ако ни биеш , начи не си акцизен , а ако ние те бием с твоята кола , начи ще плащаш налог :worthy::D "

ми то тогава и д13-ките ще ги искарат акцизни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз им звъннах на куките и ги попитах как ще разберат дали е повишавана мощността на колата и ми отговориха : " Ми много просто бе пич :D даваме ти Хастрата на газ , а ти ни даваш твоята кола и ако ни биеш , начи не си акцизен , а ако ние те бием с твоята кола , начи ще плащаш налог :worthy::D "

ми то тогава и д13-ките ще ги искарат акцизни :D
Наш е проблема , кво да ти кажа ;) за това трябва да дадем всичко от себе си и да се помолим на бога на Ръждата да направи светлинно ръждясване на хлопела , че да олекотим максимално най-много за гонката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахах.Абе да си ебат пичката майчина.

Така ,така и само така!Едно дружно имат от нас......И политици и разни други духачи дето ни "управляват"....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз им звъннах на куките и ги попитах как ще разберат дали е повишавана мощността на колата и ми отговориха : " Ми много просто бе пич :lol: даваме ти Хастрата на газ , а ти ни даваш твоята кола и ако ни биеш , начи не си акцизен , а ако ние те бием с твоята кола , начи ще плащаш налог :lol::blink: "

Баси, изгоря ми колицата, макар и да е сток :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми конфискуват мъдата :blink: Аз след акто срязах капака и го направих с джам и ми светеше неон всяка ве4ер, много се заяждаха,някои дори познати(в малкия гард на пръсти се знаем), и що ми бил 4ерен капака.....Винаги отговорът ми е бил "Ми тая кола така е вкарана от Австрия, да ен би аз да съм я регистрирал, Вие не помните ли,кьорави ли сте били" - леко се замислят след което.."Абе май си бе6е с 4ерен капак,ама за тяа светлина 4ервената малко гадна, да не дразни само каращият пред теб?"Абсолютни пауни - сегас гърненцето,все обещавам 4е ще го оправя, малко им казвам е поизгоряло...трънки никога нема да стане по-безшумно...така 4е с две думи "ей така си ми е била колата когато дойде в БГ - да сте гледали суеци такива" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Anatoli_Dutsov

като сложиш охлюва става по безшумно :hondarulez: не им се връзвай кажи им че ако искат да се чува по малко трябва да помогнат с някой лев че турбинирането не е евтино, ма пък е полезно .. намалява шума от гърнето :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така собственикът може да кара, без да знае, че е нарушител

о боже, кой глупав австриец ми е пипал по колата :hondarulez: и аз да не знам :plane: как може, не ги е срам.А и искам да видя катаджията който ще ми обясни че тоя двигател не е 90 к.спърво ще трябва да ми платята диното :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А и искам да видя катаджията който ще ми обясни че тоя двигател не е 90 к.спърво ще трябва да ми платята диното

Веднага ще ти доведа един хонда фен, само да не плачеш после :lol: Редактирано от johnyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така собственикът може да кара, без да знае, че е нарушител

о боже, кой глупав австриец ми е пипал по колата :thumbs1: и аз да не знам ;) как може, не ги е срам.А и искам да видя катаджията който ще ми обясни че тоя двигател не е 90 к.спърво ще трябва да ми платята диното :D
А ето на мен кой ще ми плати диното :bounce: Пускам заявка да си тествам автомобила, че незнам дали не е тунингован и дали не съм потенцялна жертва на някой собственик, който е бил уличен хулиганин.Емо, да не вземем да минем 160 коня баце, че ще ме резнат :drunk::):):lol: До 160 може да я докараш, не повече :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лесна е неговата :thumbs1: като ще го проверяват сменя програмата и готово ... сигурно може и 30 коня да я докара и да им иска да му върнат ддс-то :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тунинг автомобили, с мощност над 120 киловата, за които не е платен акциз, може да се конфискуват, предупреди зам.-директорът на Регионална митническа дирекция-София Красимир Николов. За старите коли с мощност над 120 киловата (163 конски сили) трябва да се плаща налог. Има много автомобили, които при внос са под 120 киловата и се регистрират в Пътна полиция без проблеми. Но после се тунинговат, мощността се вдига и попадат в групата на акцизните коли. Така собственикът може да кара, без да знае, че е нарушител. Той може да отнесе глоба, а колата да бъде конфискувана. Може да си има и неприятни срещи с прокуратурата.....и от коя държава са взели това за пример или ние ще сме първата държава с такива ''закони'',значи мернат някой с изтупана количка,хубави спойлерчета айде да те мерим колко коня си :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то от друга страна е хубаво това само да не надминава6 120 киловата.Аз не знам то4но колко кониая сам 6то да не ми направиат едно безплатно дино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

значи извода е :thumbs1: тунинговайте без външни следи ... аз без това така го разбирам тунинга

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В отговор на горния пост... мда, правете като Darcosi ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...