Jump to content
emil.petkov

Здравейте (евентуално бъдещи) колеги! Имам нужда от СЪВЕТ!

Recommended Posts

Здравейте ХОНДА фенове!

 

Да може би тривиален въпрос но....

Имам нужда от съвет/насока/мнение и т.н.

Мой приятел, ме насочи към ХОНДА АКОРД 2,4.

След доста проблеми с моята кола, реших да си потърся нова кола, кола която да от онази ИСТИНСКИТЕ!

Та той коза, за тебе колата е акорд 2,4.

Пак тривиално но, харесах си една....

Не знам дали е позволено да се paste линкове към други сайтове но все пак ще рискувам, просто защото имам нужда от съвет...

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11440599976077097&slink=ak0glp

 

Та това е!

 

Така! Колата е от около 2 3 години в Бг. Закупена от Германия(от първи собственик по думите на продавача). Поддържана само в Хонда Бургас.

След разговор с Продавача - след като я е закупил е сменена веригата, просто защото така е решил и искал всичко по колата да е сменено от него.

Сдобих се с ВИН. Всяко нещо което ми сподели продавача като информация се потвърди. Това което е регистрирано.

Информация от преди БГ няма как получа!

Да колата е на 250 000 км може би реални, което според моя приятел (който беше част от Бултрако дълги години) не са кой знае колко много за тоя двигател.

 

Решил съм акорда 2,4 да е моята следваща кола!

 

Някой от вас, ходил ли е да оглежда въпросния автомобил?

Нещо съмнително към обявата?

Като цяло мнение за 2.4 като двигател?

И който каквото може да сподели като информация.

 

 

Поздрави!

Емил Петков

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж и тази. http://www.cars.bg/c1165621

Фейслифтова е и километрите са по-малко. Колега от форума я продава искай ВИН. В Бултрако Варна по ВИН могат да ти кажат историята на колата, ако е обслужвана в официален сервиз и извън БГ.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=98312&do=findComment&comment=1057436185
Не знам дали не се е отказал колегата да я продава, защото официално няма обява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Благодаря за бързите отговори!

 

Goga - Въпросната обява я знам. Звъннах на човека, доста си поприказвахме за колата. Даде ми също и ВИН-а.

Ако мога да направя едно сравнение между 2-те обява.

Няколко причини за моя отказ за момента от обявата която ми даде

 

Пазарджик ми е малко далечко. (от Варна съм)

Колата е с ръчна скоростна кутия, а някакси исках автомат. (да аз никъде не споделих моите критерии)

След разговора с човека - трябва да и се закупят гуми зимни/летни. Колата е за обслужване масла фитри.

Няма газово

 

Всички гореспоменати неща за мен ще са допълнителен разход. Та това е основната причина за момента да се откажа от тази обява.

 

Поздрави

Емил Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново! Посетих посочената от мен обява. Ако някой иска инфо отностно автомобила може да ми Л.С.

 

Ориентирах се към друга обява 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11435864609127455&slink=alrnv7

 

Та историята от продавача е следната

Колата е от Италия. Имало сервизна книжка. Била собственост на някой от Хонда в Италия

Друго по специфично като коментар от разговора с човека... няма. Проверявана е в сервиз Омбре (не ми е познат) Всичко било ОК. И това е.

Километрите, цена, Италия, сервизна книжка.. все размисли

 

Та някой ходил ли я да я гледа?

Познава ли някой колата?

Някой познат от сервиз "Омбре" да потвърди състоянието на колата?

и последно 20 000 за тая колица  как ви се струват

 

Силно се надявам за някакъв коментар!

 

Емил Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eмиле,

 

давайки 20 000 лв, защо не се замислиш за 8-ма генерация Акорд? Моите уважения към 7-ма генерация, но 8-цата е една идея отгоре. Гледам по немските сайтове - ето ти нещо жестоко, 2.4 колкото искаш, еxecutive оборудване, автоматик - какъвто искаш, виж и разхода на 100 км. И това е дори за по-малко пари.

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=210860492&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&categories=Limousine&zipcode=&scopeId=C&usageType=PRE_REGISTRATION&usage=USED&isSearchRequest=true&export=NO_EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&sortOption.sortOrder=ASCENDING&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxPrice=11000&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=2&pageNumber=1#

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново. Cyreon, благодаря ти за мнението! И да много си ПРАВ за това което ми казваш! Явно е трябвало по серозно да се замисля, а не първосигнално да copy и paste. В момента няма почти нищо читаво като обява. Освен може би на Kembo с който наскоро пак се чухме. Но по-горе споделих моето мнение, същото го споделих и с него. При тази обява от София ме поблазниха 2 неща - малкото километри, и това че продавача може би е склонен към по-сериозен коментар по цената. Километрите... да прекалено са малко, колата е купена от автокъща в бг в момента на внасянето.

Ако някой има да сподели нещо относно обявата...

Както сподели един мой познат, негова кола я е чакал 8 месеца.

 

А относно твоето предложение- да колата е бижу. Разгледах и 7 генерация на въпросния сайт. Всичко е супер но има един голям проблем - нямам абсолютно никой познат който примерно да е там, да може да е огледа технически, нито пък някой да ми докара от там кола. Ако някой от форума това му е работа, може да си поговорим на тая тема

 

Благодаря за отделеното внимание!

 

Емил Петков

Редактирано от emil.petkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За последния Type S (сивия) e малко странен. Първо до колкото знам (може и да бъркам) кожения салон не се предлага за Type S, както и таблото с нави. Дане би колата да е екзекютив с оптика на S.  Тове че е била собственост на служител или представител на хонда може донякъде да обясни странното й оборудване. За мен цената е висока. 

На Кембо колата недостатък за мен са маската и липсващите оригинални за модела джанти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...