Jump to content
tvid

8-ма генерация от конкретна обява

Recommended Posts

Здравейте, харесал съм си една обява от Пловдив , но ще ви помоля за мнения и съвети преди да отида да я гледам  - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11434601375090430&slink=a33wf9

 

Общо взето доста екстри си е измислил продавача според мен? Какво ще кажете като цяло, дали си заслужава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се съмнявам да има безключово палене, адаптивни светлини и start-stop. Може и да има нещо друго бонус.

 

Иначе интериора на колата изглежда читав. Отвън също, но трябва да се види на място. Изглежда по-добре от моята ( 2008 на уж 80к километра ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е безключово. Продавача е просто некомпетентен. Вижда се на три снимки ключа вкаран в патрона и другият виси. Продавача си мисли че след като натиска бутон за стартера , е безключово.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста от изброените системи за сигурност също ги няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за тази - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11436961532860644&slink=a3qaob

 

Иска ми се да карам автоматик, защото работя и живея в различни краища на София  ,но доколкото четох, тази не е "истински" автоматик? Ако е въпростната I-Shift , това значи ,че непрекъснато трябва да сменям с плюс и минус от волана или лоста, така ли? Четох , за съжаление има доста малко постове за автоматик, че не е много препоръчителна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не означава, че трябва да сменяш постоянно от + и -, има си и напълно автоматичен режим. Това е скоростна кутия, на която съединителят се управлява от компютър. Моята е такава и е въпрос до свикване с нея, аз лично съм доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да след като смени съединителя остава да не си доволен :D 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е , ама нали за това ходим на диагностика преди да купим ;) За да знаем поне в някакви граници какво ни чака :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...