Jump to content
J's Racing BB8

Дискове и накладки

Recommended Posts

Предстои ми смяна на дискове и накладки.Какви и от къде най-вече да си взема.

В ерво 07 ми предлагат дискове на брембо и феродо за по 45 лева бройката-как са като качество.Знам за дисковете и накладки ЕБЦ но ми идват много скъпи за д13-ката.

Мога ли да сложа втора употреба запазени дискове и накладки текстар или ебц ако са до 50 лева.

Проблема е,че колата криви дискове вече втори път заради задържане на спирачките(най-вероятно серво или помпа),дисковете са сини,лилави и вече за 3-ти път криви.Сега ще оправя проблема и искам да сложа "нови" дискове и НОВИ накладки.От всичките прочетени теми се насочих към накладки текстар или ебц мога ли да намеря комплект предни до 50 лева?

И най-вече от къде да закупя дадена марка накладки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моите EBC накладки по спомен бяха към 40лв.Не знам от тях ли беше или от дисковете,но дисковете се изкривиха след 2000км.Сега съм с нови дискове EBC и накладки TRW(76лв).Почна пак да тресе единия диск и вече ми писна да се занимавам.Ще я карам така...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами поради тази причина и аз мисля да сложа по евтино.Сега си смених сервото и помпата и спирачките ми не затягат!!!Но знам ли дали няма да ги изкриви пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да вдигна темата. Искам да си сменя дисковете, всичките, а с тях и накладките. Не са криви, но са с доста сериозен ръб. Не знам какво да сложа, към какво да се насоча. Притеснява ме да не взема някакви, дето от първото нагряване да се изкривят.

Препоръчват ми АТЕ, като хубава марка. Всичко на АТЕ ми стъпва малко под 500 лв. За дискове като алтернативи на по-ниски цени от АТЕто ми предлагат Brembo, TRW, Jakoparts,Ferodo Premier, Blueprint,StarLine. Горе долу така са подредени по цена. Brembo ми казаха ако не е max да не ги заглеждам много ... Препоръчайте, ако имате впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дискове Цимерман съм чул добри отзиви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчайте си ЕВС накладки и дискове от Петьо-Izanagi и няма да има грижи ,аз съм с такива от миналото лято и спирачките са на 6 ,сега ,ако има проблем със спирачните апарати и задържат примерно ,първо тях трябва да ревизирате -иначе каквито и накладки и дискове да взимате ,пак ще се кривят .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...