Jump to content
ignorance

Админ на помощ?!?

Recommended Posts

Здравейте, обръщам се към админите на форума - интересува ме как да пусна обява в раздел продава джанти и гуми ? Трябва ли да плащам или нещо подобно?? Благодаря на отзовалите се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей!

И аз имах същото питане за рездел продава.

Ето това беше отговора от самия Админ :Здравей.Трябва да имаш 50 мнения  за да можеш да пишеш в тези теми.

Яко!

Успех със събирането на мнения.

Аз за около година имам около 47  остават ми още три :punk: .

Редактирано от sredez403

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то си го пише в правилата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това трябва да се махне. Така се стимулира пълненето на форума с ненужности.

  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг начин -знаеш ли вицове много?Ако знаеш има тема за вицове-ама гледай да не са писани вече -пишеш 50 вица и си в играта!Japanese ,постовете гаранция ли са за някого дали е крал гумите и джантите- или каквото там продава ?Имаме случаи на дългогодишни участници да измамят съфорумници-дори някои са пуснали теми срещу тях .Аз лично купих двe зимни  гуми миналата есен от съфорумник ,първо че едната се оказа спукана ,после след монтажа се оказа че са криви и бият и нямат балансиране и ги сложих задни-ама халал да са му парите на човека-те и не бяха много де ,не съм му търсил сметка -за друг път ще знам!Така че никога няма човек гаранция при такава търговия.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ignorance

Регистрация: 15 апр 2010Новата ми регистрация... форума го ползвам предимно за информация,покупки и сега ми се наложи да продавам и нямам тази възможност.. малко е глупаво според мен тези правила,но щом това е политиката,ще започна да пиша вицове :) Благодаря на отзовалите се!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fever - чо, вече два пъти обиждаш човека,... не знам дали се усещаш.

То е ясно, че половината ти писания са глупост до глупост, но поне малко се съобразявай, когато пишеш за някой.

 

Понеже явно нямаш капацитет за това, може да даваш някой да ти редактира писаниците, преди да ги пуснеш - граматично и смислово.

 

" Това, че ти си се прекарал с гуми втора употреба няма нищо общо с това някой нов да се регистрира и да си продаде крадената стока. "

 

Само в това изречение си обидил сума ти хора. Да не цитирам останалите ти бисери.

 

Така че, докато си бършеш млякото около устата - вземи малко да се замислиш, ако може, ... моля!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имало е по някое време наплив от търговци, така е преценил тогавашния екип на форума.

 

Както напоследък се убеждавам много хора обичат да го ползват за информация, без да дават никаква такава от себе си, жертвайки не друго, а малко от времето си.

 

Наясно ли сте, че във форуми като civinfo се плаща символична такса, завоалирана чрез покупка на стикери, ако искате да продавате там и можете да го правите без дори нито едно мнение? А тук просто се е искало от вас да покажете реален интерес към фенклуба във времето...

 

Така, че пишете си постовете и гледайте да не се набивате на очи с глупости, че на няколко потребителя не им мина номера.

 

П.П. А и подходът ви е леко грешен. Няколко човека вече помолиха културно и беше направен компромис, предвид профила им.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hunter ,където се покажеш и japanese загубва ума и дума :tooth:Точно като ловец и заек :tooth: Явно си му взел страха на момчето,ако се вслуша в това което му казваш/пишеш може и да стане човек от него!Какво става с презокеанската тема,ако трябва нещо да помагаме само казваш и сме на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...