Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Престани с ОФФтопика бе спамер :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави за колегата с синия CRX VT който кара всяка сутрин по Г.М.Димитров като на формула 1 :bye: и мойте съболезнования за момчето с черната 5-а генерация блъсната отпред , който беше спрял на спирката на 102 в Дианабад и въртеше далаверка с джойнт с едно момче до него , да ти кажа неви личеше МНОГО :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... или високо вдигнат среден пръст :)

Баце това е форумен поздрав бе, по-убав поздрав от тоя няма, поне ще знаеш че сме от наще. Днес засекох една мацка с черна 8ма и и казах на дойде в неделя и да влезне във форума и конкретно в тази тема, че на сфетофара нямаше достатъчно време да се запознаваме. Ако влезне поздрави. :P Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй ама тоя Хонда клуб е мафия, ше знаете :):) Кой беше колегата със синята 6-та, с който карахме заедно от студентски до моста на НДК? покажи се веднага :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest igmhonda

Поздрави на пичовете със синята 5хеч на кино Арена дето завиха към 3-та градска.Кофти беше смачкана на задния калник колицата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на пичовете със синята 5хеч на кино Арена дето завиха към 3-та градска.Кофти беше смачкана на задния калник колицата

Поздрави и на вас. ;) Зле е да. Ама върви. Ние пък там гонехме едни 2 мацки с 7ма генерация купе да ги оферираме за .. квото дойде, ма ни избягаха. Гонехме ги и си махахме още от ЦУМ. Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с оранжевия Civic 5-та генерация с който се засякохме днес на Васил Левски и Дондуков... много е добра колицата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да си сложите фенклуб лепенка ей tongue.gif Искам ама още нямам лепенка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора , аз не мога да разбера как се намирате и си се поздравявате по тея пътища ;) Аз само свиря, светкам , махам-нъцки. Станал съм като не'къв сватбар с тая кола-нищо братче :);) Айде със здраве ;) Пък следващия път -пак ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави за момчето с Акорда,с когото карахме днес заедно от "Боровец"до отбивката за езерния пьт! за малко да ни засекат камерките на "аспарухов мост"добре,че ме подсети :)

Редактирано от hondajapan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой бяха колегите дето изгоряха тази вечер на Омв Бояна ,ченгетата спираха наред .Момчетата бяха с лепенка на клуба с бял акорд . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Karlo_Design

Поздрави на колегата със сивия прелюд четвърта генерация , който ми махна днес към 16.30 ч в Княжево. Sorry,че не успях да отреагирам , ма се бях разсеял малко :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

На ромпетрол - монтана има три червени сивика- 3g балада, 4g седан и 4g hatch, имат ли нещо общо с форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с черен хеч 5 г. с който се заиграхме преди малко по Рейсинг булевард (не му знам истинското име, Ръсто като стане ши каже). Евала на пича.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бул. Никола Мушанов -> бул. Възкресение

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tekkonkinkreet

Днес на ул. "Дукатска Планина" се е заформила малка Хонда Фен Клуб групичка от 3 англичанки и 2 хеча :ДПоздрави на колегите. !!!

Редактирано от Tekkonkinkreet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Пак ли сте се наредили всички пред нас бееее, аман ;);) !!! Честно, много е готино да се прибираш и да гледаш поне 3 коли от клуба пред дома си, поздрави ;):);)П.С. Мойта е червения хеч ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tekkonkinkreet

да бе, насъбрахме се :Да на greenex хондата цялата лъщи, няма как да не я забележиш ;)Мен малко ме е срам сега и по-назад съм спрял, че си сложих едни тасове и съм ги щипнал със свински опашки :) .. ама май без тях е по-добре.Morridina, къде ти е Огньо бе, нещо по едно време го нямаше отзад !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenex

Хаха, лъщи, щото току що започна новото четиримесечие - сложил съм й лимит на удоволствието "къпане" ;):) А иначе преди малко ходих на обиколка да огледам колко са "заподозрените" ;) Красива гледка е по улицата !!!:)Даже мислех снимков мат'рял да приложа, ама не стана нещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest guni

Сребрист сивик 6 на Кравай със лепенка и една кака вътре !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ivu

Кой беше с 5-тата хеч на фитнес във флайса в дружба днес !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой днес около 18:30 се въртя около 38 блок в к-с Славейков в Бургас . Беша нещо бордо или червено и предполагам че беше сивик седан. :worthy:Ако е от клуба: Колега Ееее*аси ръмженето...изпълни ме от всякъде :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toи дето ръмжи е колегата ecs не идва по срещи ,колата му е 5-та купе (май)и ръмжи мощно :sick::huh::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше на Милко Бичев днес? Аз бях паркирал на отсрещния тротоар, 2-3 коли по надолу.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей как грозно ми седи вдлъбнатото на калника.. Ама джантите са ми готини ;) Ми аз бях колега. Във фризьорския салон се бях скрил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с графитено сиво 6 г. купе на -1 етаж на паркинга на CCS /софия/ с Пловдивска регистрация, кристални стопове, черен ейнджъл айс и стикер на клуба? Поздрави, много лачена количка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Saho.Много поздрави!. Аз работя на 30 м. по надолу от там, където си спрял. Чак сега видях вдлъбнатината. Просто съм запленен от джантите и не съм обърнал внимание.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А чия е 5-тицата хеч в цвят зеленикав с лепенка, която засичам в 7-7,10часа сутрин по бул. Асен Йорданов посока център? :lol:

Редактирано от MilenaZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Кой беше днес към 11.00 на бензиностанция Еко, до град Севлиево,сива англичанка с номер PB.... ? Имаше стикер на клуба отзад в дясно :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой е спрял в момента пред 57 блок в жк. Дианабад (на бул. Г. М. Димитров срещу Sofavto) един червен CRX с номер СА 1845 ???Я да се обажда веднага- лепенката на клуба го издаде... :thumbs1: Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако беше казал, че е Сивик, щях да ти кажа, че съм аз, ама щом е ЦРХ не знам :rolleyes: П.С. Няма как - семейни дела :huh::ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;)Здравей, аз се досетих кой може да е, но на снимката ти тук липсва номера на Хонделката :)Civic или CRX- вече забравих ;) Поздрави Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше вчера под Аспаруховия мост ....Направо ми изпълни душицата.Сив Сивик със син неон :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен Type R 7-ма на Цариградско. Тъмни стъкла, и турбо явно от скоро, щото караше като гъз.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...