Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Днес точно в 13:08 един син сивик 5-та генерация хеч с лепенка на клуба мина по бул. Владислав. Шофьорът беше доста разконцентриран, което навярно се дължеше на дамата, която му се подхилкваше изпод шапката си. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи към 10 се засякохме с някой колега със синя 5-та хеч зад ТУ , той май ме позна , ама аз не :rolleyes:2 мин след това се засякохме с един колега с 2-ра генерация CRX пред ТУ , на светофара застанахме един до друг и пича каза , че знае за форума , но не го посещава често.Поздрави и на 2-мата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MilenaZ

А кой ми сложи бележчица "Saray" под задната чистачка край писта Дракон?Съжалявам колеги, че не успяхме да дойдем.......

Редактирано от MilenaZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой ми сложи бележчица "Saray" под задната чистачка край писта Дракон?Съжалявам колеги, че не успяхме да дойдем.......

Ей ако се бях сетил щях да сложа не само на твоята кола... Ама не съм бил аз... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, аз бях. Много исках да сложа на всички, но мъжа ме навика, че много се мотам и че бирата на Saray се стоплила вече за това сложих бележки на най-близките и скочих в колата преди да ме е оставил на къра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и мислих всички да знаят къде сме или поне да имат на накой телефона и да се обадят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадата беше приятна :oops:)) За съжаление много бързахме да се приберем, а и жегата на пистата ни беше бая :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно заради тая жега беше и бързането за басейна де...то и ние не се застояхме ама аре другия път повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак дружбенският акорд купе 1091 на кого е?

<--------- :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 ч. в Студентски на Дунев картинга кой беше с бял прелюд 4 г. и с С2000 с регистрация "ТХ"? :offtopic: Сигурно не влизат де, ама някой може да има повече информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на светофар-а на Шел до картинга до техническия...червен хеч 5та...бях зад него на светофара с бял хеч 5та ... мигнах му, защотото имаше лепенка да го поздравя .. да не си помисли че му мигах да тръгва на червено ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 22,20 на голямата опашка за левия завой зад техническия се разминах с един 5-та генерация хеч с ангелски очи , мисля че беше черен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак дружбенският акорд купе 1091 на кого е?

<--------- :D
И снощи се изниза като пръдня из гащи без да се похвалиш. А оня ден си свиркахме и се зяпахме по булеварда сума време ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Днес към 4 следобяд в Бургас на техномаркет имаше едно черно купе 5-та със синя броня, мисля че беше ЕСИ.някой от форума ли е да си признае.....много му се зарадвах..Ааа със софийски номер беше..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest winx

Днес към 4 следобяд в Бургас на техномаркет имаше едно черно купе 5-та със синя броня, мисля че беше ЕСИ.някой от форума ли е да си признае.....много му се зарадвах..Ааа със софийски номер беше..

От форума е!Помня че го видях на месечната среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой беше маслено зеления сивик 6-та сетан вти с лепенка на клуба в долния ляв ъгъл на задното стъкло в сервиза на Хонда (в Младост или Горубляне, не познавам много София и не знам къде се води) вчера 10.09. Много ми хареса, жесток салон, светла кожа, като нов. Ей влюбих се в тази кола!Аз си бях оставил моята за реглаж на клапаните, но като се върнах да си я взема, седанчето вече го нямаше.Поздрави, много хубава кола :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес в Кат и остави 110 лв. бакшиш, а? От клуба е... :o Споко, аз утре ще оставя 150 ми казаха днес...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оги а.к.а. Перхидроления вълк днес бе забелязан на кръстовището на телевизионната кула в 14.00 ч. да се движи съ слънчеви очила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти забелязвам сивик 4г синкав с лепенка на клуба в кв. левски Г пред бл.5 ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя не го ли мяркаш пред вх.Ж? Иначе колегата с 4г съм го виждал, но не го познавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eddy

Кой беше днес на хиподрума на Банкя с червена 5-ца хеч и малко по-късно 18:30 отново в Банкя сиво купе 5-ца на бул Варна пред "Военните блокове". :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше вчера на пазарчето на Борово с лъскавият черен акорд 1.8 Ls и с лепенка на клуба под десния стоп? :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mandylion

Кой беше днес в Кат и остави 110 лв. бакшиш, а? От клуба е... :ppp Споко, аз утре ще оставя 150 ми казаха днес...

Бухахаха! Начи и тебе ще те маризят!Не им ли доказа, че нямаш сестра (телефон)? :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на пича със сивия прелюд дето ми махна на Хиподрума в Банкя точно в 17:25 часа.Аз докат' реагирам и се разминахме :ppp.Аз съм тоя с т'ва от подписа :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен Type R 7-ма на Цариградско. Тъмни стъкла, и турбо явно от скоро, щото караше като гъз.

Познавам го той ме запали ама не знам дали е от Клуба Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В4ера към 7 ве4ерта зелен Акорд купе,карахме заедно от гр.Костенец до едно крайпътно заведение на което отбих посока Пазарджик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софийски Сивик 5г седан с лепенка го засякох вчера вечерта пред една от дискотеките в Хасково "Космополитън" ;)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В4ера към 7 ве4ерта зелен Акорд купе,карахме заедно от гр.Костенец до едно крайпътно заведение на което отбих посока Пазарджик.

Признавам аз бях с Акорда :), пътувахме към Велинград ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marto_1.8

Кой спира от няколко дни нов Акорд светло сив металик на ул Сердика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest m.g.

Кой беше колегата с червения хеч 5-а ген, с който се поздравихме тази сутрин на бул. Янко Сакъзов?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SVE_1986

Преди малко пред пощата на гр.Костенец сива S2000 :):):worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Кой беше колегата с червения хеч 5-а ген, с който се поздравихме тази сутрин на бул. Янко Сакъзов?

Аз, признавам си. Аз поздравявам всеки с Хонда, един те поздрави, друг се усмихне, трети те гледа гадно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 13:50 ч. на кулата завих на ляво с една мацка с червен прелюд 4г стабилно тунингован. Аз бях със служебната вектра и за това не я поздравих. Сега обаче поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги не така кофти е :)! някои с син сивик 5г 6тял да ми бутне девоиката докато си преси4а на зелено в4ера :) идвал от ал. невски и направил ляв завои към левски паметник !! и на него му е било зелено ам ... пазете пе6еходците :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pemy

Вишнева 6-та генерация с много яки джанти паркира на "Васил Априлов" на светофара, всеки ден минавам от там, гледам я и така и се радвам,та поне да знам и на кого е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boba7a

абе много хондаджий на созопол тфа лято бе...евала на пича съц сиватта 4г днеска дето се засякохме под цариградското

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде добър вечер първо и поздрави на пича дето беше спрял на булеварда раделящ първи от втори Люлински микрорайони:

 

Публикувано изображение

 

П.П.Надявам се че няма нищо против, че го снимах :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе тая хонда и аз често я меркам в люлин. явно е местен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...