Jump to content
N_O_M_A_D

Honda Ridgeline

Recommended Posts

:) Леле мамо. Е на това му се вика красота. Доста е мъсъл :) Редактирано от Antony
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове...брутален е ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Ей тва е машината :):) Радва окото и то МНОГО :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много,ама много ме кефи. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХОНДА СИ Е ХОНДА КАКВАТО И ДА Е ВСЕ Е НОМЕР 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само името му е малко трудно за произнасаяне и помнене.....което не е на добре,но все пак е спечелил конкурса:)и мен ме кефи....пък нека не му знам името...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

Ridgeline - името има своята поетика, грубо преведено означава гребен/силует/линия на планина/възвишение/хребет/било на планинска верига

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ме прощавате, но това е красиво като, като... като Американска кола :) ако не беше емблемата щях да го помисля за БМВ или подобна :) айде да си трая, че съм още :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest UniCorn

Прекрасна е :) Винаги съм харесвал пикапите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали ще мога д акача един хеч отзад на това щудовище? :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ме прощавате, но това е красиво като, като... като Американска кола :P ако не беше емблемата щях да го помисля за БМВ или подобна :) айде да си трая, че съм още ;)

Е тука бате ме уби,кво общо има този american truck с БМВ :):D:P ,нещо не доумявам ;) .Иначе зверчето си го бива-грубианско е и ме кефи.Бих карал нещо от този сорт,щото са и доста практичи(май щото са огромни :P ) ,само разхода на гориво не им харесвам :P:D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се кефя на джипове и пикапи,но тоя е уникален :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой виждал ли е такова чудовище в България? виждам че темата е доста стара, (последния пост е от 2007г) .. таа за 5 години може и да сме доживели и ние да се докоснем до това огромно извращение на уникалната (Американо-) Японска техническа мисъл..знаете ли дали въобще някой може да внесе такова нещо тука в БГ, и колко горе долу върви?

Редактирано от Hukumo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мяркал съм в София едно такова. Никаква идея колко струва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива в БГ.Виж в мобилето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има. Както си вървях из София, едно такова мина покрай мен и...направо онемях. Искам да ви кажа че на живо е фрапантно голямо, респектиращо и красиво. Няма нищо общо с това от снимките.Харесва ми!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото на 2012г. карах зад един, по пътя Бяла-Варна, наистина много голям и внушителен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, шефа ми в Америка има такова животинче пикап ;)Че е супер яка, супер яка е, че е красива, красива е, и че е Хонда, Хонда е, но чак пък голяма/огромна и т.н. не е, или поне според мен.Доста е комфортна, много пъти съм се возил, но веднъж нещо отказа да запали :dry: :dry: Друго лошо не съм чул да има.Та за мен брутално голямо е примено Toyota Tundra и други подобни американски извращения, например :http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/47498_1548519163881_4395841_n.jpg аз съм го снимал, и Хондичката е нещо сравнимо с това бялото отзад :)Но пак казвам, супер яка е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал на няколко пъти Риджлайн, много впечатляваща машина!! Спомням си, че дори един колега собственик писа във форума Тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има поне 2 в Пловдив и едното го гледах всеки ден ( шефовете на съседната фирма го имат вече 3 - 4 години ) Много е красив ама задните седалки са малко тяснички.И попитах един ден как гори и ми казаха , че градско около 12-15 ама като го галиш а извън града около 10л.Ама кеф голям ще е !А другия се продаваше в мобиле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой виждал ли е такова чудовище в България? виждам че темата е доста стара, (последния пост е от 2007г) .. таа за 5 години може и да сме доживели и ние да се докоснем до това огромно извращение на уникалната (Американо-) Японска техническа мисъл..знаете ли дали въобще някой може да внесе такова нещо тука в БГ, и колко горе долу върви?

Около лъвов мост се мотае една такава хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна леко темата, и да споделя, че днес имах възможността да покарам за кратко тази хубавица :)Шефа ми така и небеше сигурен с какъв мотор е, но предполагам че е 3.5 и се чудя има ли vtec, няма ли, нямах възможността да я настъпя много..Много приятна за каране колица, автомат е, но в Америка не признават ръчките :D Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майкоууу,с туй нящо колко тухли и цимент ша завлача до селооо ехееее.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...