Jump to content
mousy

Приемам съвети относно гърне :)

Recommended Posts

Колеги, помагайте, проблемът е следният: 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=899538573399626&set=a.420236174663204.89555.100000304764833&type=1&theater

 

Признавам, че никога не са ме интересували гърнетата - стокови, спортни и т.н. - поради което не разбирам абсолютно нищо.

 

Тъй като на вас се доверявам повече, отколкото на майстори, сервизи, продавач-консултанти, имам нужда от препоръки: какво, откъде да купя, ново или запазено втора ръка и т.н.

Колата е civic aerodeck 1.4 is  2000 г

 

:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобна дилема и след дълго мислене се спрях на български ауспух от ЕМ Комплект 33 и засега съм доволен от избора си откъм качество, което не идва за сметка на ниската цена. Мисля, че имат и за англичанките.

 

Ето моята тема, ако ще ти е от помощ.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или вземаш едно здраво оригинално гърне от англичанка втора употреба за по 25-30лв. и го слгагаш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или вземаш едно здраво оригинално гърне от англичанка втора употреба за по 25-30лв. и го слгагаш.

Моята honda  като е комби какво трябва да гледам, за да съм сигурна, че това, което ще взема от друга англичанка, ще е съвместимо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане и от хеч,няма страшно,можеш да си пуснеш обява във форума.Не вярвам някой колега да те излъже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагат ми от японски сивик 6-та - но не са сигурни, дали ще пасне. Аз пък съвсем не знам :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като размер става,ако има някаква разлика е в захващането на ушите,но това се решава елементарно и бързо.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, колеги, хубав празник! :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчвал съм винаги чисто нов Уолкър . D16Y8 cupe. Много съм доволен . БЕЗШУМЕН .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гърне намерих от японски сивик - остава самия ауспух - какъв, откъде? Виждала съм едни по-лъскави (моят старият си беше доста неугледен).Също ако някой даде идея къде в Бургас да отида да го сложат (до гробищата ми се струва, че не е най-изгодния вариант)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...